Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Debrecenből jöttem Budapestre, de nem tudom megszokni ezt a zajt és a koszt. Ti hogy szoktátok meg? fórum

Debrecenből jöttem Budapestre, de nem tudom megszokni ezt a zajt és a koszt. Ti hogy szoktátok meg? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
9. 'szti (válaszként erre: 1. - Bugs02)
2012. aug. 14. 13:58
itt is vannak családi házas kerületek, több zölddel, csendesebb környéken. keressetek arrafelé lehetőségeket, akkor pest is lesz meg nem is :-)
8. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Bugs02)
2012. aug. 14. 13:58
merre laktok?
7. Babeck (válaszként erre: 1. - Bugs02)
2012. aug. 14. 13:56

Én is Budapesten élek, kertvárosban, itt jó leveg van, nincs kosz.

Munkahelyről, edzőteremből, stb. sincs senki szimpatikus? A párod baráti köréből?

2012. aug. 14. 13:55
De az a furcsa, hogy évekkel ezelőtt meg itt akartam élni foggal, körömmel Budapesten, most itt vagyok...és úgy érzem itt élni nem lehet.
2012. aug. 14. 13:55

Én is Budapesten vagyok, s elég nyugodt környék.

Nem tudom, merre laksz, de vannak jó környékek. Persze, a belváros mindig forgalmas marad.

2012. aug. 14. 13:55
Nálunk sincs kosz! Te hol laksz, ahol kosz van?
2012. aug. 14. 13:54

én külvárosban lakom, de tegnap be kellett mennem a 8. kerületbe, a Rákóczi tér környékére.

Én is gyorsan menekülőre fogtam ,mikor elintéztem az ügyemet!

2012. aug. 14. 13:52
vannak jobb helyei is Pestnek, nem mindenhol van zaj és kosz
2012. aug. 14. 13:52

Debrecenből kerültem Budapestre...egyre jobban érzem, hogy nem szeretek itt élni...éjjel, nappal zaj van...amikor haza megyek pár napra, mikor haza jövök Pestre szinte depresszióssá válok. A másik barátokat sem igazán találok, a párom miatt költöztem ide...ő vidéken nem akar élni...de nem tudom megszokni...ha bele gondolok itt kell leélnem az életemet...kész vagyok. Igaz én kertes házban éltem...ahol jó levegő van stb....

Debrecenben szeretnék élni...de oda nem jön a párom...mit tegyek?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook