Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debrecenben szeretnék szülni. Kit ajánlotok? fórum

Debrecenben szeretnék szülni. Kit ajánlotok? (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 26. 14:30
Igen, ez tényleg olyan sokat számít, h tudja, min megyünk keresztül. Míg egy pasi ezt elképzelni sem tudja, lehet, h hisztinek véli, miközben két nőnél sem egyforma a fájdalom küszöb és a szülés sem. Ezért a doki mellé a szülésznő is fontos, de egyenlőre a doki érdekel, aki végig kíséri a terességemet.
10. Sanka02 (válaszként erre: 9. - Pethoevi)
2013. ápr. 25. 18:58
Nálam az volt a jó, hogy mint nő, tudta mit élek át mikor görcsöltem. 23 hetesen majdnem megszültem,mire bekerültem a Klinikára több mint egy ujjnyira nyitva voltam. Más doki nem tartott volna bent hónapokig. Volt aki megkérdezte viziten mit csinálok még bent? Bartha szerint ha hazaengedtek volna, tuti, hogy beindult volna a szülés. Szerintem igaza is volt.
2013. ápr. 25. 18:33

Köszönöm, Sanka!

2011ben szült nála sógornőm. Ők is nagyon meg voltak elégedve vele, de róla hallottam rosszabb véleményeket is... 2011-ben sem volt tarifája.

Ő is bőven benne van a paklimban. :)

8. Sanka02 (válaszként erre: 2. - Pethoevi)
2013. ápr. 25. 17:53

Bartha Tündénél szültem, több mint 5 éve. Akkor még nem volt konkrét ár. Hanem alkalmanként adtam.

Maximálisan meg voltam vele elégedve. A terhesség felétől veszélyeztetett voltam. Sokáig bent feküdtem, végig nagyon alapos volt.

7. timilla (válaszként erre: 6. - Pethoevi)
2013. ápr. 25. 17:35
Nincs mit. A Klinikáról és orvosairól nincs saját tapasztalatom, de nemrég beszéltem egy anyukával aki császárral szült, a kicsit mégis rögtön cicire tették.
2013. ápr. 25. 17:21

Szia!

Köszönöm szépen!

Hát én szeretném, ha bababarát lenne... Így akkor mégiscsak a Klinika marad... Pedig Kálmánchelyről csak jót hallottam...

2013. ápr. 25. 17:06

Szeptemberben szültem Kálmánczhelynél a Kenézyben. Szerintem nagyon jó szakorvos, mások is ezt mondják. Csak kicsit néha sok a dolga... A Kenézy egyébként nem bababarát kórház, szülés után például elviszik a kicsit inkubátorba ahelyett, hogy anyuka megszoptathatná, kérdés nélkül tápszereznek, stb. És én paraszt szülésznőt fogtam ki. A csecsemős nővérek általában azért rendesek voltak, meg a gyermekorvosok is

Ja, a doki szülés után ötven pénzt kapott, meg előtte kb havonta ötöt az ultrahangoknál (össz. nyolcvan). De tudok olyat, aki kevesebbet adott, de ugyanúgy foglalkozott vele is.

2013. ápr. 23. 19:38

szia!

köszönöm!

egyenlőre én nem merek nekivágni fogadott doki nélkül... Azt megírod, h kinél született a babád?

Most sem lesz fogadott dokid?

2013. ápr. 23. 13:30
Èn màsfél ève szültem a Klinikán.Nem volt fogadott orvosunk, és egy fillért sem fizettünk.Remekül bàntak velünk.A baba végig velem volt,és amikor besárgult,nem kellett elvinni,hanem a gèpet hoztàk a szobàba.Én meg voltam elégedve,csak az egyik gyerekorvos stìlusa nyers egy kicsit,de meg lehet szokni.Most jön a màsodik babànk, őt is ott szeretném megszülni. Remélem tudtam segíteni.
2013. ápr. 22. 13:13

Hm...

Akkor szűkítem kicsit. :)

Klinia vagy Kenézy?

Dr Juhász A. Gábor?

Dr Kálmáncely Abert?

Dr Bartha Tünde?

Dr Cifra Imre?

2013. ápr. 22. 08:07

Véleményeket és tapasztalatokat szeretnék kérni tőletek, mert elég tanácstalan vagyok doki választás terén. Örülnék, ha tarifákról is szó esne! És mindenről... :))

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook