Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Debrecenben hol van olyan automata, amelyik cd-ről vagy pendrive-ról azonnal kinyomtatja a képet? fórum

Debrecenben hol van olyan automata, amelyik cd-ről vagy pendrive-ról azonnal kinyomtatja a képet? (tudásbázis kérdés)


8. Szmirma (válaszként erre: 7. - Márta1973)
2011. ápr. 28. 08:08

Szia.

Még csak tegnap készítettem el a képeket anyáknapjára lesznke a nagymamáknak, ott csináltattam ahol mondtad, és mivel csak pár darab fényképről volt szó meg is lehettet várni nem kellett vissza mennem.Nagyon szép képek lettek minden rendben volt velük. Köszi a tippet, ha máskor is szükségem lesz gyorsan fényképekre, akkor is ide megyek majd.

Szép napot!

2011. ápr. 18. 12:35
Szeretném tudni hol sikerült,és hol megvalósítani a képeket,és hogy elégedett vagy-e.Puszika!!!
2011. ápr. 18. 11:22
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat, végül is nem fontos, hogy azonnal kész legyen a kép csak még aznap.
2011. ápr. 18. 09:57
Én debreceni vagyok,a Bathyányi 1 szám alatt is 55-Ft/db de minőségi képet csinálnak.Nagyon jó a laborosuk.Igaz nem azonnal,de 1-2 órán belül kész,és szépek is lesznek a képek!(KODAK labor)
2011. ápr. 18. 09:29
Én nem vagyok Debreceni,de talán van arra Dm vagy Rossmann.Úgy tudom ezekben az üzletekben lehet.
2011. ápr. 18. 09:27

photohallban biztos van

kb. 90 Ft egy kép.

Mediamarktban max. egy félórát kell várni, ott 55.- Ft/db.

2011. ápr. 18. 09:22
És mennyibe kerül egy kép?
2011. ápr. 18. 09:21
Debrecenben hol van olyan automata, amelyik cd-ről, vagy pendriveról azonal kinyomtatja a képet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook