Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Debrecenben, az OTI-ban (Bethlen utca) mikor és ki rendel a nőgyógyászaton? fórum

Debrecenben, az OTI-ban (Bethlen utca) mikor és ki rendel a nőgyógyászaton? (tudásbázis kérdés)

2012. febr. 10. 20:53
Szia!székely Péter 1. kedd-csütörtök délelőtt,a többi nap délután.székely péter 2 h-sz-p délelőtt.a többi nap délután. a többieket nem tudom névről csak látásból.nekem székely 1 az orvosom,a magánrendelésére járok székely 2 a körzetesem hozzá terhesgondozásra járok.
6. skylien (válaszként erre: 5. - Kzsu80)
2012. febr. 10. 20:01
És nem tudod véletlenül, hogy melyik napokon hánytól hány óráig?
2011. dec. 25. 13:24

Aranyosiról sok jót hallottam, ő ott rendel.

Én Székely Péter I.-hez jártam (van Székely Péter II. is :)), kedves volt, bár semmi különösebb "dolga" nem volt velem, mert szimpla terhesgondozás volt.

2011. máj. 19. 16:12
Köszönöm szépen mindkettőtöknek. Esetleg valaki tud dokit ajánlani?
2011. máj. 16. 11:45

A szakrendelés a(z) Szülészeti és Nőgyógyászati Osztály alá tartozik.


Nem beutaló köteles, előjegyzés nem szükséges.


4043 Debrecen, Bartók Béla út 2-26.


Rendelési idő:

Munkanapokon: 7:30-14:00


Ezt találtam Neked :)

2011. máj. 16. 11:41

Szia!


Szerintem, ha nem voltál még ott, hivd fel a központi számot, ott megmondják, hogy a lakhelyed szerint melyik körzethez, vagyis, melyik dokihoz tartozol, és akkor meg is mondja annak az adott dokinak a rendelési idejét a központos (recepcios, én csak igy hivom) ahova kell menned, és lehet telefonon időpontot is kérni.

2011. máj. 16. 11:28

Le tudnátok írni, hogy Debrecenben, az OTI-ban (Bethlen utca) mikor és ki rendel a nőgyógyászaton? Sehol sem találom a rendelési időket.

És mettől meddig?

Nagyon köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook