Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Debrecenben a Hotel Nagyerdőben volt már valaki? fórum

Debrecenben a Hotel Nagyerdőben volt már valaki? (tudásbázis kérdés)


ápr. 17. 07:49
Na voltál e?
2010. jún. 29. 19:30
Miért nem a Campuson szálltok meg? Tiszta, rendes és lift is van az épületekben, programokra pedig ki lehet repülni a városba mindenfelé.
11. Ildy61 (válaszként erre: 1. - 25a27430dd)
2010. jún. 28. 21:14

Szia!

Mi idén februárban voltunk a szállodában.

Mi nem a magas épületben voltunk, hanem a másikban, mert az olcsóbb volt.

Abban az épületben lift nincs. Van viszont a földszinten medence gyógyvizzel feltöltve és szauna.

Az étel finom volt és a személyzet maximálisan udvarias.

10. d345cbf72a (válaszként erre: 9. - Kaprazat)
2010. jún. 28. 19:00
Kaprazat, tényleg káprázhat a szemed,vagy nem ismered a várost, mert mint ahogy Rochlitzné Ági néni már említette: a Nagyerdőn sok a szórakozási -kikapcsolódási lehetőség, s az Aquaticum ezen a területen van,tehát tulajdonképp Ági néni ebbe a mondatába belevette az Aquaticumot is. Ági néni e mellett említette csak meg, hogy a Déry múzeumba is el lehet látogatni.Mindennapos szinten, nyitástól-zárásig egy nyaralás ideje alatt csak nem akar az ember az Aquaticumban lenni, ha már egy idegen városban jár több napra valaki, akkor azért kicsit kulturálódni is szeretne, ismerkedni a várossal...
2010. jún. 28. 12:01
Szia! Én tuti inkább az Aquaticumba mennék egy mediterrán sziesztára, ha már egyszer kikapcsolódásról van szó....
2010. jún. 28. 09:31

Régebben mi is Debrecenben laktunk, én csak ettem egyszer abban a szállodában, mert meghívtak oda esküvőre. Nagyon fincsi volt az étel.

Tényleg sok lehetőség van szórakozásra, a Nagyerdőn van sok minden, meg a Déry Múzeum is érdekes Debrecenben.

2010. jún. 18. 08:06
Nem tudom, mikor lesztek itt Debrecenben, de remélem jó időtök lesz,s ha maga a szálloda 100%-ban nem is nyeri el a tetszéseteket, sok minden van a szálloda környékén is már, mint leírtam, sok mindennel el tudjátok az időt tölteni, ami remélem ellensúlyozni fogja, ha valami nem is fog tetszeni a szállodával kapcsolatosan, de remélem tetszeni fog ott minden.Jó időtöltést kívánok nektek!
6. 25a27430dd (válaszként erre: 5. - D345cbf72a)
2010. jún. 15. 20:31

Nagyon köszönöm, tényleg hangulatos és szép lehet.

Egyre inkább hajlok rá, hogy eltöltsünk ott 5 napot.

2010. jún. 15. 20:08
Oké, semmi gond. Jó helyen van egyébként nagyon, közel az Állatkert, a Vidámpark, a Csónakázó tó épp vele szemben van, a Gyógyfürdő és az Aquaticum is egy percre, a Békás tó és maga a Nagyerdő is a szomszédban, s a villamos is szinte mellette megy el, a belváros is könnyen elérhető így, ja és egy szoborpark is van egy percre tőle, már az erdőben: a Medgyessy sétány, tehát nagyon jó helyen van a hotel, sok mindent lehet csinálni a környéken.Nem tudom gyerek(ek)kel szeretnétek jönni, de egy hatalmas játszótér is van nem túl messze a hotelhez. Ennyiben tudok így segíteni még hirtelen, de a hotelről magáról így hirtelen plusz információt tényleg nem tudok adni, ismerősöm-rokonom sem dolgozik ott, tényleg csak bemenve tudtam volna információt kérdezni, de akkor itt neked nem ilyen információkra van szükséged, mint írtad.Hátha majd valaki tud segíteni, mint egykori vendég...:-)
4. 25a27430dd (válaszként erre: 3. - D345cbf72a)
2010. jún. 15. 19:55

Köszi szépen, nagyon rendes vagy tényleg.

Árajánlatot már kaptam, tájékoztatót is, tehát igazán olyan kérdésem lenne, amit valaki olyan tud megválaszolni, aki lakott is ott, személyes tapasztalat a nyaralásról, ilyenek.

De azért nagyon szépen köszönöm.

2010. jún. 15. 19:50
Én debreceni vagyok, tapasztalatom nincs mint vendégnek emiatt, de ha van valamilyen egyéb kérdésed, akkor megpróbálhatok utánajárni,rákérdezni személyesen a hotelben, persze csak ha az olyan kérdés,ami logikus határokon belül mozog.:-)
2010. jún. 15. 19:42
Arra gondoltam, hogy pár napot eltöltenénk ott a gyermekünkkel. Ha valaki volt már, légyszi írjon, milyen volt?
2010. jún. 15. 19:41
Debrecenben a Hotel Nagyerdőben volt már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook