Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Debrecen környékén van valahol eper szedd magad akció? fórum

Debrecen környékén van valahol eper szedd magad akció? (tudásbázis kérdés)

11. barracuda59 (válaszként erre: 10. - D345cbf72a)
2010. jún. 1. 11:59

Nekünk is van egy kevéske eprünk (mármint anyósoméknak a kertben), de persze napsütés hiányozna, hogy teremjen is. Csupa homok az is, jól meg kell mosni.


Van egy nagy eperföld, ahonnan szállitottak volna (lentebb irtam valahol), de visszajeleztek, hogy tönkrement a termés, nincs eper:((

2010. máj. 31. 14:09
Szia! Én is kíváncsi lettem volna ilyen akcióra, de nem találok semmi ilyesmi akciót sajnos egyik oldalon itt az interneten, de újságokban sem.Az egyik szomszéd most hozott hétvégén igaz epret, de azon tényleg látszott, hogy az eső jól összeverte, s iszonyatos koszos is volt...
2010. máj. 31. 10:47

Most esetleg valakinek új infó? Bár lehet, hogy a sok eső tönkretette a termést?:(((


Lehet, a nagybanin veszem meg a végén.

8. barracuda59 (válaszként erre: 7. - Ecb0a96a08)
2010. máj. 24. 21:25
Olyat keresnék én is Debrecen környékén valahol, de nem találtam semmit sem:((( ezt már csak amolyan "vigasz"-ként leltem, ha más nincs... még mindig olcsóbb, mint a piacon megvenni
7. ecb0a96a08 (válaszként erre: 6. - Ecb0a96a08)
2010. máj. 24. 21:07
Ja, és ez tényleg szedd magad mozgalom.
2010. máj. 24. 21:06
Viszont jó hír a Buda, és Pest, valamint Győr környékieknek: Erdbeerland
2010. máj. 24. 20:45

Ezt találtam, van valakinek tapasztalata?


[link]

2010. máj. 24. 18:56

:)))) ez aranyos volt, hogy ha bemegyek más kertjébe:DD jót nevettem rajta.

Én se nagyon tudok eper szedd magadat, sőt, ilyenről most hallottam először. Eddig úgy tudtam, hogy csak alma ügyben van szedd magad, de gondoltam, hátha más tud ilyenről :))

2010. máj. 24. 18:52

Itt Hajdú-Bihar megyében nem hiszem, inkább Dunántúlon van szerintem, Itt csak alma van tudtommal. Szed magad eper csak úgy van ha bemész más kertjébe :)

Hajdúböszörményis

2010. máj. 24. 18:48

Sziasztok!

Debrecen környékén keresnék eper szedd magad akciót, bár nem vagyok biztos benne, hogy van is... inkább úgy kérdezem, hogy Debrecenhez közel valahol tud-e valaki eper szedd magad akciót?

Köszi a válaszokat előre is! :)

2010. máj. 24. 18:47
Debrecen környékén van valahol eper szedd magad akció?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook