Dauer divat? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 10. 23:09
A hajvasalós korszaknak a végét járjuk, bár soha nem fog eltûnni szerintem. Ellenben manapság a divat olyannyira szerteágazó, hogy akár több ellentétes stílusú frizura is trendi lehet egyszerre. Sima, hullámos, rövid stb. Manapság a divat nem egy bizonyos stílust követ, mint a hatvanas hetevenes években, amikor mindenki egyszerre trapéznadrágban járt tupírozott frizurával. Hogy a szóban forgó témánál maradjunk, szerintem a hullámos haj is divat. Pontosabban a következô idôszakban egyre jobban betörni látszik. Manapság azonban teljesen más technikával készül, ami optikailag is sokkal szebb és természetesebb benyomást kelt mint valamikor, arról nem is beszélve hogy sokkal kímélôbb is.
2. szöszi71 (válaszként erre: 1. - Mh07)
2010. máj. 31. 09:25

Szia!

Az én hajam is olyan mint a Tied, azért is döntöttem a gyümölcssavas dauer mellett, legalább így van benne egy kis hullám és nem lapul a fejemhez. Persze a hajat is kíméli. Próbáld ki Te is ha gondolod.

1. mh07 (válaszként erre: 30. - Nyárinő)
2010. máj. 22. 09:15
Sajnos az én hajam olyan egyenes mint a szög:-( Tehát most trendinek számít, de én nagyon nem szeretem ezt a fejhez lapulú, lenyalt frizura divatot. Számomra maradtak a csavarók.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook