Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Dália, a komondor leány, havi egyenlegközlője fórum

Dália, a komondor leány, havi egyenlegközlője (beszélgetős fórum)

A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2019. júl. 18. 13:21
Sajnálom, hogy a cikk írója és a fórum indítója már nem tag. Minden egyes cikke olvasmányos, tanulságos. Sok ilyenre lenne inkább szükség, mint az okkal/ok nélkül szurkálódókra. :-(
2019. júl. 16. 08:01
A férjem komondort szeretne tenyészteni. Majd meglátjuk, még két év...
8. d5bae51d10 (válaszként erre: 7. - Myra)
2019. júl. 15. 06:47
Köszönöm Ági!
7. Myra
2019. júl. 13. 15:51
Jopofa
6. d5bae51d10 (válaszként erre: 5. - Alessandro)
2019. júl. 10. 12:09
Kedves Alessandro! Eszembe jutott egy történet, több, mint másfél éve volt. Mikor a fehér pulimat, Szedert vettem. Felhívtam a tenyésztőjét, s megkérdeztem, hogy valóban eladó-e még a lány puli. Elmeséltem neki, miért szeretném. Hogy van egy akkor még kilenc évesem és vidékre költözünk, és jó lenne még egy: Meg kaptunk volna ajándékba egy amstaff kölyköt, de a gyerekek miatt nem mertük vállalni. Mondta, a tenyésztő, ha azt kérdeztem volna, mennyi a kutya, azonnal letette volna a telefont. (Nem volt olcsó, tk-s, de nem alkudoztam) Azóta vettünk még két fekete pulit is, és a komondort. Igen, vannak a tartásnak költségei, tudnék mesélni, de azt én vállaltam, és nem ide tartozik. Kicsit becsapós a cím, valóban. Köszönöm a soraidat.
2019. júl. 10. 11:20

Kedves Szederke!


Ismét egy nagyon olvasmányos és bájos cikk Tőled. Minden mondatából sugárzik az állatok iránti szereteted. Először azt hittem a cím alapján, hogy most megtudjuk Dália tartásának havi költségeit. De hála Istennek nem arról írtál, hiszen egy igazi gazdinak az nem is olyan fontos, mert ha fontos lenne, akkor nem tartana 5 kutyát, mint ti.

Gratulálok a cikkedhez és igen, kérlek meséljél tovább nekünk, ha majd lesz egy kis időd a sok tennivalód mellett. 😖 🐩

2019. júl. 10. 11:18
Várjuk igen!! :)
3. d5bae51d10 (válaszként erre: 2. - Aryes32)
2019. júl. 10. 10:21
Már most azonnal? Ez nagyon kedves. :-) De nem megy mindig csípőből írni. Majd igyekszem. :-) Még egyszer köszönöm Aryes32!
2019. júl. 10. 09:55
Várjuk a folytatást!!!
2019. júl. 10. 09:35
Dália vagyok, a komondor leány, már találkoztunk. Eltelt egy kis idő, most ismét jelentkezem. Ebben a hónapban leszek hét hónapos. Lassan egy hónapja nem csacsogtam veletek. Remélem, hogy hiányoztam egy kicsit nektek!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook