Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Dagi vagyok! Nincs mit szépíteni. fórum

Dagi vagyok! Nincs mit szépíteni. (beszélgetős fórum)


1 2
2018. máj. 3. 11:56

Sokkal rosszabbnak látod a helyzeted, mint amilyen valójában! Ez egyáltalán nem egy rettenetes kövérség!

Tedd rendbe a gondolataidat, fogadd el és szeresd magad és ha magad szereted, más is szeretni fog! :)

5. Jasmine24 (válaszként erre: 3. - Ab3619a9cd)
2018. máj. 3. 11:38
Azert a 168/63 kicsit mas mint a 164/70. :) Hasonlo parameterekkel O is konyebben elfogadna magat szerintem.
4. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - *Pillecuki*)
2018. máj. 3. 11:34

Szia! Hat en Januarban voltam, igy, illetve mar tavaly Januarban radobbentem, hogy ez igy nem mehet tovabb, de az igazi attorest ez az ev hozta meg. Most mar ujra jol erzem magma a boromben, habar meg van par kg hatra, de ha az nem jonne ossze, az se zavarna mar nagyon.


Egyszeruen hatarozd el magad kemenyen, talaj egy sportot amit szeretsz es kajalj tisztan. Mas megoldas ugy sincs. Kitartas! Mar 1 honap alatt is szuper valtozason mehetsz at es meg akkor is cask Junius van es hol van meg a nyra vege. Ma kezd el, az ido igy is ugy is eltelik, de nagyon nem mindegy hogy milyen minosegben eled meg!

3. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - *Pillecuki*)
2018. máj. 3. 11:31

Ha már túl vagy ezer diétán miért nem próbálod magad elfogadni?

Ezekkel a paraméterekkel nem vagy akkora darab!


168/63-Ez vagyok én!

De nem vagyok kövér!Van hasam,de szeretem,mert a gyerek "tette" oda! :)

Fogadd el magad és a világ is el fog! :)

2. nikky21 (válaszként erre: 1. - *Pillecuki*)
2018. máj. 3. 11:30
Én inkább lennék dagi mint így 45 kg mal olyan vagyok mint egy nádszál :( hízni szeretnék de sehogyse megy.
2018. máj. 3. 11:27

164/70..sajnos

Hiába szépítem, hiába öltözöm"ápol és eltakar ruhákba" még csak azt sem mondhatnám, hogy nem néznek meg a pasik és nem dicsérnek meg, de én olyan, de olyan rosszul érzem magam,hogy az csuda. Ki nem mernék menni a strandra vagy bárki előtt lemeztelendni. Kezdődik a szokásos diéta, amit szokás szerint nyár elején kezdek el. Egyszerűen semmi alakom nincs, és utálom már, hogy a ruhákkal kell"trükközni." Van valaki hasonló cipőben? Az önámítás már nem megy..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook