Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » D-mannóz tapasztalatok, pro és kontra fórum

D-mannóz tapasztalatok, pro és kontra (beszélgetős fórum)


2018. ápr. 26. 12:36
Leírom én is a tapasztalataimat a D-mannózzal kapcsolatban: hétfői napon reggel éreztem, hogy visszatért a húgyuti fertőzés.Nekiláttam szedni napi kettőt reggel-este. Talán kicsit enyhébbek voltak a tüneteim mint szoktak, de egyre rosszabb lett. Csütörtökön reggel vittem be vizelet mintát és utána el is kezdtem szedni az antibiotikumot mert sajnos nem lettem jobban a napok előre haladtával. És mit találtak a vizeletbe? E-colit semmi mást.Nekem sajnos nem igazán vált be. Remélem segíteni tudtam.
11. wewe
2014. ápr. 19. 21:38

Tudom, hogy régi a fórum, de hátha valaki idetéved, leírom én is a tapasztalataimat, hogy SEGÍTSEK!

Teljesen természetes anyag, egy egyszerű cukor, aminek az a lényege, hogy a bacik, amiktől azért olyan nehéz megszabadulni, ha fel vagy fázva, mert ugye hozzátapadnak a húgyhólyag falához, na ezek a bacik ehhez a cukorhoz szívesebben tapadnak, mint a húgyhólyaghoz és gyakorlatilag kimossa a szervezetdből a bacikat! Elképesztő, én valamelyik télen két hónap alatt 5 antibiotikum kúrán estem át állandóan visszatérő felfázás miatt.. egyik se használt.. labor állandóan... és semmi, hemzsegtek bacik a mintában mindig... Egy hónap szünet után újra kiújult, akkor feladtam, és megvettem ezt a D-mannózt, de előtte elmentem dokihoz, aki laborba küldött, és ki is mutatta, h megintcsak -vagy még mindig ott vannak a bacik nagy számban. Elkezdtem szedni ezt a cuccot, 4 nap alatt teljesen elmúlt, elmentem újra dokihoz, laborba és bumm! Teljesen tiszta volt a minta! Azóta sem újult ki, egyszer sem, azaz egyszer éreztem, hogy mintha valami kezdődne... De ha érzi az ember, hogy mintha kezdődne valami, megiszik egy pohárral és el is múlt...

Ez ilyen por, olyan, mint a porcukor, mondom, abszolúte természetes, nem antibiotikum, a fent leírt módon működik, tehát ezer százalék, hogy nem káros a babára és teljesen kipucolja ezeket a bacikat! Kicsit édeskés.. egy pohár vízben kell elkeverni egy teáskanállal és napi 3x meginni, 3-4 napig. Addigra tuti elmúlik minden, de szinten tartásnak még egy hétig napi 1x.

Eskü, semmi közöm hozzájuk, de nekem bevált, nagyon sokat szenvedtem antibiotikumokkal meg úgy összességében a felfázással és ez volt az egyetlen, ami bevált, és megfogadtam, hogy akit érint, mindenkihez eljuttatom ezt a tapasztalatomat! Megéri! Drága, így egyben, de hónapokig elég, ha pici babád, pici gyereked felfázik, neki is adsz és meg is gyógyult, nem lesz kórház ilyesmi..

10. youcus777 (válaszként erre: 9. - Wero1201)
2012. ápr. 10. 18:55
Írtam privit. :)
9. wero1201 (válaszként erre: 8. - Youcus777)
2012. márc. 27. 13:52
Nem megelőzésre...konkrétan arra :))én nem szedtem antib.-t csak ezt és használt...sztem probáld ki megéri!!! amikor antib.-al kezeltek az első együttlét után ujra visszaestem....most h ezt szedtem ...semmi bajom sincs utána :)
8. youcus777 (válaszként erre: 7. - Wero1201)
2012. márc. 26. 20:36

Csak megelőzésre használtad, vagy "élesben" is? El lehet kerülni valóban az antibiotikum bevételt?

(Tenyésztésem csak E. colit mutatott ki, úgyhogy elvileg jónak kell legyen rá)

7. wero1201 (válaszként erre: 6. - Youcus777)
2012. márc. 23. 13:31
Probáld ...én csak jot tudok mondani
2012. márc. 19. 14:42
Én most tervezem, hogy kipróbálom...
5. keszani (válaszként erre: 4. - Wero1201)
2012. márc. 15. 17:52
én nem szedtem, de láthatod,h a második hozzászolo jot irt..egyébként ha semmi nemn segit egy probát megér ám. de ez a coli bacika viszi ki ám, ha más a probléma nem biztos,h sgit
2012. márc. 15. 09:01
Sziasztok! Mennyire hatásos a D-mannóz? már hosszu évek ota küzködök felfázással már rengeteg orvosnál jártam de semmi...meddig kell szedni?
3. keszani (válaszként erre: 2. - Cinus79)
2011. febr. 16. 10:03

ez nagyon nagy plusz :D akkor nem kell egész életemen keresztül szedni?


köszönöm az infot, nagyon sokat segített.

2011. febr. 16. 00:51

Én a kisfiamnak kezdtem el adni tavaly, akkor 1,5 éves volt. Szinte napi rendszerességgel kapta, ő szóló vesés sajnos, de a kontrollokon mindig találtak a vizelet mintában koli bacillust. A csíraszám 1-2 havi kezelés után jelentősen lecsökkent, mostanra pedig teljesen eltűnt.

Szóval nekem teljesen pozitívak a tapasztalatim. Valamint aki ajánlotta, hasonló problémával küzdött, mint te és ő is teljes javulásról számolt be belátható időn belül.

Remélem tudtam kicsit segíteni, vagy megnyugtatni kicsit.

Kitartást és mielőbbi gyógyulást kívánok!

2011. febr. 14. 16:48

Sziasztok! Visszatérő felfázásban szenvedek. Először nyáron a legnagyobb hőségbe jött elő, azóta 2x, és most is, de ez most más, ez már 3 napja tart és vagy 3 órán keresztül a falat kaparom, míg hatnak a gyógyszerek (tőzegáfonya, Urogin, No-Spa). Ezért is döntöttem az mellett,hogy kipróbálom a D-mannózt.

Szeretném megtudni, hogy aki már próbálta vagy épp szedi, azoknál mik a tapasztalatok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook