Curavisc (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 22. 16:30
A héten kaptam meg az 3. injekciót. Ez nagyon fájdalmas de elviselhető. Annyit javult, hogy már rá tudok állni a lábamra és a menés ha folyamatos nem is fáj. A javulást lassan érzem. Most gyógytorna következik, majd utána fizikóterápiás kezelés. Ez a nem operált térdem, azért ment tönkre, mert tulterheltem. Persze egy év mulva meg kell ismételni. Kiváncsi vagyok mi lesz veled?
2011. ápr. 6. 22:00
Ma kaptam az első injekciót, várom, mi lesz belőle.Szintén 7 hónapja operálták a térdem az valamennyire jól van, de a másikra már nem tudtam ráállni Protézist nem akarok. Egy évre vállalt garanciát az orvos, ezt meglehet ismételni, de egy térdizűletet már nem.Nem volt fájdalmas az injekció. Kell egy kicsit kímélni és amíg rendbejön egy térdtartót kell viselnem. Rgy hónap múlva megmondom, hogy használt-e.
2008. ápr. 11. 13:28
Térdemet kopások miatt kellett műteni 7 hónapja. Sokkal jobb let, de még mindíg neheten tudom terhelni. Orthopéd sebészem curavisc nevű injekció kúrát ajánlott az térd izületeinek javítására. Ki ismeri ezt a terméket? Valóban olyan jó?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook