Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Cumisüveg vagy etetőcumi a sűrűbb gyümölcslének? Milyet lehetne használni 4 hónapos babának? fórum

Cumisüveg vagy etetőcumi a sűrűbb gyümölcslének? Milyet lehetne használni 4 hónapos babának? (tudásbázis kérdés)


15. pritta
2010. nov. 6. 18:59

megvettük ezt a hosszú lukas aventes cumit és bevált, szépen jön belőle a lé. itta is :)

köszi mindenkinek!

14. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 13. - Pritta)
2010. nov. 6. 12:57
mi is levekkel kezdtük..:) most meg már főzelékezünk:)) az alma érdekes.. mi lányunk inni szereti... de amikor a pépet adtam neki,érdekesen nézett rám.. igaz eleve a kanalat nem igazán szereti.. de az íze is meglepte... a pép íze más mint az almaléé...
13. pritta (válaszként erre: 12. - Bogi 2)
2010. nov. 6. 12:13
nem is azért kap h azt igya. most kezdjük a rászoktatást és mielőtt igazi pépes kaja lenne csak levet adok h szokja az ízt.
12. Bogi 2
2010. nov. 6. 12:09
Én kevés gyümilevet adtam mert vízpárti vagyok. Pohárból adtam nagyon szépen megitta.
11. pritta
2010. nov. 6. 12:05
Köszi nektek! el is megyünk a boltba megnézem ezek közül nálunk mi kapható külföldön, de ha jól emlékszem NUK és avent, kérdés a NUK jó e rá?
2010. nov. 6. 11:57

[link]

sztem nézz körül itt is:)

9. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 6. - Pritta)
2010. nov. 6. 11:49
amúgy az is elképzelhető,hogy van olyan cumi,ami ugyan nem avent-es,de jó rá... és nagyobb a lyuk rajta.. meg kell nézni...:)
8. Danica16 (válaszként erre: 7. - Danica16)
2010. nov. 6. 11:46
7. Danica16 (válaszként erre: 4. - Pritta)
2010. nov. 6. 11:44
Az aventnak az életkoronként egyre több lyuk van a cumikon, viszont nincs nagyobb lyukú. Van egy olyan cumija ami talán varia névre hallgat, azon vágás van, és aszerint hogy veszi be a baba a szájába lehet szabályozni mennyire ömöljön a szájába. Mi ezzel adtuk a fiamnak a gyümölcspéppel ízesített tápszert két éve... Azóta lehet, hogy változtattak dolgokon.
6. pritta (válaszként erre: 5. - 0b3a2e43a1)
2010. nov. 6. 11:35
a neten ha jó láttam a 3-as számú aventesre az volt írva h tejes cumi, az 3lyukú, gondolom akkor az lenne jó, mert a 2-eset használtuk eddig, ami teásnak van írva. (ezeket a kifejezéseket is most tanultam :)
5. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 4. - Pritta)
2010. nov. 6. 11:29
több lyuk?? na arról meg én nem tudok semmit:D de valószínű hogy igen... lennie kell,különben miből eszik később a gyerek..meg kell kérdezni a bababoltban:) a lényeg hogy mindenféle kajának,italnak meg van a megfelelő lyukú cumisüveg... meg kell lennie legalább is..
4. pritta (válaszként erre: 3. - 0b3a2e43a1)
2010. nov. 6. 10:53

hú. ez most kicsit sok volt és nehezen érthető. kezdő vagyok a szakmában :)

tehát ezek teásak és tejesek lehetnek? nekem csak az tűnt fel eddig hány luk van rajta. minden márkából van nagyobb lukú? vagy valamelyik jobb?

3. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 2. - Pritta)
2010. nov. 6. 10:50

a lyuk a lényeg:) ha a teás lyukon nem jön át az inni való,akkor vegyél tejeset..azon tuti átfolyik.. nálunk pl vicces mert vízhez,teához teásat használunk. gyümiléhez tejeset... etetésnél: a tápszerhez teásat,mert a Mildibé a tejesen nagyon ömlik...korábbi tápszerhez(Milupa)tejeset használtunk mi is.. ha viszont ebédelünk és főzeléket kap akkor már főzelékeset,mert azon jön át rendesen... persze mindig olyan csomagot veszek mindegyikből ami 2 darabos..nem ugyanazt használom teához,mint tápszerhez:D

az avent-esnek széles szája van,úgy emlékszem...

ahhoz illő cumibetétet kell venni :)

2010. nov. 6. 10:43
AVENT-es cumisüvegünk van és mindig eltömi a gyümölcslé. Milyet lehet használni 4 hós babának?
2010. nov. 6. 10:42
Cumisüveg/etetőcumi sűrűbb gyümölcslének?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook