Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Cukorfüggő társadalom fórum

Cukorfüggő társadalom (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2009. febr. 7. 14:22
Nem tudom,hogy belekezdenék-e a cukor teljes elhagyásába?
2007. ápr. 29. 11:34

Bár már egy éve volt az utolsó hozzászólás, folytatom:


Mivel puffadtam, megpróbáltam mindenfélét, s úgy tapasztalom, hogy ha a cukrot és a lisztet kihagyom a táplálkozásból, akkor drasztikusan kisebb(~10cm) a hasamnál a körfogat.


Jó ideje nem fogyasztok cukrot. Új ízeket tanulok meg: Minden tea más ízű magában, cukor nélkül.


Egy szakvélemény szerint el kell hinnünk, hogy az epernek cukor nélkül is eperíze van.


A múltkor valamit megcukroztam, s úgy kóstoltam meg: sokkal édesebbnek éreztem, mint amikor előtte ettem. Lehet élni cukrozás nélkül. Alig pár hónapja, remélem kitartok. Mellékhatásként fogyni kezdtem. Nem ez volt a fő cél.

6. Courage (válaszként erre: 5. - 2f99c7588b)
2006. ápr. 27. 12:23
Te leszoktál vele?:) Vgay ismersz valaki olyat aki igen? Mert az jól jönne:)
2006. ápr. 27. 12:16

A témában tudom ajánlani a "Hogyan szabaduljunk meg cukorszenvedélyünktől" c. könyvet.

Az íróra nem emlékszem, amerikai doktornő, a könyvet kölcsönadtam.

4. Courage (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2006. ápr. 27. 09:59
Jól teszed:) Ha esetleg elolvastad és gondolod, tudok még Neked ajánlani hasonló könyveket!
2006. ápr. 27. 09:43
nagyon elgondolkodtató ez a cikk, azt hiszem meg fogom venni ezt a könyvet, és elolvasom!:)))
2006. ápr. 27. 09:18
Most vettem csak észre ezt a fórumot:) Én is olvastam a könyvet, nagyon durva! Szerintem kb. ingyen kellene osztogatni Dr. Lenkei Cenzúrázott egészségével együtt...
2006. márc. 19. 17:17
A világban 150 millió cukorbeteg él, hazánkban 550 ezer a nyilvántartott cukorbeteg, ám számuk ennél jóval magasabb, hiszen sokan nem is tudják, hogy betegek.

Könyvajánló: Cukorblues

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook