Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Cukorbetegek egymás között fórum

Cukorbetegek egymás között (beszélgetős fórum)


2012. aug. 21. 14:29

Kedves Nuti49!

Örülök hogy megtaláltál de ahogyan inditottam a topikot kaptam egy hirt hogy van olyan hogy cukorbetegek klubbja és oda bekéreckedtem és beengedtek egy nagyon összetartó kis csapatba.Ott mindenről beszélünk a betegségeinkről az örömeinkről, bánatainkról és tanácsokat adunk és kapunk ha szükséges nagyon jó kis csapat valóban.Igaz még én is új vagyok csak ahogyan visszaolvastam a hozzászólásokat nagyon szimpatikus emberek vannak a csapatban.És a fogadtatás nagyon barátságos volt mindenki részéről.Merem ajánlani gyere át te is és valóban csak cukorbetegek vagyunk és nagyon kedves emberek.Üdvözlettel Sárika

6. Nuti49 (válaszként erre: 1. - Sarika54)
2012. aug. 21. 07:42

Kedves Sárika!

Nagyon örülök, hogy létrehoztad ezt az oldalt!! Igen, jó lenne "beszélgetnünk", tanácsokat kapni-adni egymásnak, ha már ilyen "édes" betegséget kaptunk...!

Magamról! 32 éve adom az inzulint, naponta 4x most 63 éves vagyok. Többé-kevésbé profiként kezelem a cukromat de persze becsusznak hibák. Csodálatos orvosomnak köszönhetően vagyok ebben az elég jó állapotban. Most nagy szomoruság ért, mert aug. 9-én meghalt ez a "nagy" EMBER. Hogyan tovább? Nem tudom! De mindenkinek azt szeretném üzenni- erre Ő tanított- betartani a diétát, pontosan /időre/ étkezni, figyelni az elhízásra- én szerencsés vagyok, erre nem kell figyelnem-, sokat mozogni és akkor kevesebb inzulin kell. Sajnos szabályok szerint kell élnünk és ez nem könnyű de így elkerűlhetjük a diabétesz "áldásos" szövődményeit!

Egyenlőre ennyit és mindenkit szeretettel köszöntök!

Üdvözlettel Nuti

5. Sarika54 (válaszként erre: 3. - Fildus)
2012. aug. 15. 14:59
Köszi hogy szóltál oda is benézek biztosan ott is segititek egymást
4. Sarika54 (válaszként erre: 2. - 173c31dcdf)
2012. aug. 15. 14:58
Nagyon sajnálom a feleségedet igy még nehezebb lehet az élet főleg ennyi év után, ha valami kérdésed van és segiteni tudok irjál.Én 8 éve szúrom magam és próbálok az ételeimre és az adagokra odafigyelni és melette naponta szobabiciklizek és igy talán elfogadhatóak az eredményeim.
2012. aug. 15. 14:49
Van cukros klubb is...
2. 173c31dcdf (válaszként erre: 1. - Sarika54)
2012. aug. 15. 14:48
Örülök neked és a témának is.Én 66 éves vagyok és 6 éve szúrom magam.Jó lenne néhány sorstárssal megosztani a gondokat a sikereket,nekem különösen jól jönne miután 44 évi házasság után sajnos örökre elment a feleségem és ez még rá is tett a bajomra egy lapáttal.
2012. aug. 15. 14:38

Köszöntök minden kedves érdeklődőt.


Én inzulinos cukorbeteg vagyok és gondoltam mi lenne ha hasonló betegséggel élő társaim itt külömböző dolgainkat,sikereinket és egyéb életünkben felmerülő eseményeket megbeszélnénk.Recepteket cserélnénk és akár tanácsokat adnánk egymásnak.


Tehát sok szeretettel várok minden kedves érdeklődőt.


Üdvözlettel Sárika.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook