Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » CTG-n magas alapfrekvencia a 36. héten mire utalhat? fórum

CTG-n magas alapfrekvencia a 36. héten mire utalhat? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 12. 17:25
Sógónőmnél a magas érték azt jelezte hogy nem kap elég oxigént a baba, és rá volt tekeredve a köldökzsinór a nyakára. 5 napig figyelgették , de a végén sürgős császár lett. Remélem nálad nem ezt jelzi!! Sok sikert!
3. kacsa118 (válaszként erre: 2. - Wanita77)
2012. jan. 11. 19:03

Szia!


Nekem is folyton 160-180-n van, egyszer ment 140 körülre, azonnal ébresztették is. Eddig mindig azt mondták, jó így...

REmélem meg tudtalak nyugtatni!

2012. jan. 11. 18:35

Sziasztok!


Ma voltam az első ctg-n és eléggé megijesztettek. Végig 170 fölött volt az alapfrekvencia, emiatt pénteken újra kell mennem. Nem az volt a baj, hogy magas volt és sokat ugrált, 200 körülire is felment néha, hanem hogy nem ment vissza az átlag 120/160-as tartományba.

Annyit mondtak, hogy lázra utalhat, vagy magas vérnyomásra nálam, vagy túl sokat mozgott előtte, kávét ittam, szaladtam. De ha egyik sem, akkor mi lehet a baj, arra nem mondtak semmit. Csak hogy ez az átlagostól eltérő, és ha megismétlődik, akkor kell további vizsgálat. De mégis mire utalhat, lehet valami baja a babának?

Szerintetek nem kell emiatt aggódnom? Járt már valaki így? Amúgy tényleg rengeteget tornázott előtte is, közben is, állandóan mozog. De akkor is aggódom, nehogy baj legyen.

Köszi!

2012. jan. 11. 18:29
CTG-n magas alapfrekvencia a 36. héten mire utalhat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook