Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csupa kerámia termékek (majdnem) ajándékba fórum

Csupa kerámia termékek (majdnem) ajándékba (beszélgetős fórum)


10. beneliv (válaszként erre: 9. - Grizus)
2013. jún. 2. 08:44
Igaz, most minden akciós ahogy nézem a neten, de az is biztos, hogy az eredeti, minőségi kerámia tényleg eszméletlenül drága. Úgy tünt, hogy eredeti. Persze, úgy van ez kitalálva, hogy elvonja a figyelmet a lényegről, csak arra figyelsz, hogy rakja eléd a sok kecsegtető terméket. Az is lehet,persze, hogy nem 100 ezer, ahogy én felbecsültem.
2013. jún. 2. 08:32
Kizártnak tartom, hogy annyit megért volna a cucc. Sima átverés az egész.
8. beneliv (válaszként erre: 7. - F1eff0c6fd)
2013. jún. 2. 08:26
Mostmár biztos, hogy jól döntöttem. Érdekel a történet, már csak azért is, hogy az ember tisztában legyen azzal, hogyan előzze meg a bajt. Várom primiben a történetet.
7. f1eff0c6fd (válaszként erre: 5. - Beneliv)
2013. jún. 2. 00:03
Zebra25 leírta mi ebben az átverés!Ha érdekel,hogy az ismerősömet mivel akarták átverni szívesen megírom priviben mert hosszú!Házalókkal soha ne állj szóba bármily kecsegtető is az ajánlatuk,mert elképesztő a rábeszélő képességük és a trükkjeik!Bedőlsz neki,kiadsz egy vagyont és másnap ráébredsz,hogy kegyetlenül átvertek!
2013. jún. 1. 20:43

kami az egész

Anyósékhoz azzal állított be egy fiatal szőke csaj, hogy xy cégtől jött és jött ellenőrízni, hogx megkaptuk e a szórólapot ami a termékeiket hirdeti. Mondtuk, hogy semmi ilyet nem kaptunk. Erre mondja, hogy akkor Ő elmondja, hogy miről van szó. És akkor behordott egy csomó mindent az autóból, hogy kapnak anyóség egy csomó ajándékot ingyen. Vagy 1 órát beszélt és a végén kibökte, hogy csak a 2 kerámiapárolót kell megvenni 50 ezerért. Kaptak anyósék ajándékbe ilyen kosmodisket, valami késkészletet, meg ilyesmit.

2 nap múlva mentünk a piacra és 2500 ft-ért árulták ugyan azt az edényt.

Nem értettem soha meg, hogy ilyesminek, hogy lehet bedőlni.

5. beneliv (válaszként erre: 4. - F1eff0c6fd)
2013. jún. 1. 20:38
Szerinted mi lett volna a folytatás? mert amit nekem lerakott az asztalra (igaz,csak egy késkészletre és egy párolóra mondta, hogy ajándék), a tényleges ár tényleg fölötte a 100 ezernek.
2013. jún. 1. 16:03
Még szerencse,hogy volt annyi eszed,hogy ebből kimaradtál!Ez kemény átverés,remélem másokat sem sikerült becsapniuk!Ismerősöm is majdnem megjárta hasonló szituban,de szerencséje volt,hogy pont akkor érkeztem hozzá mikor majdnem megköttetett az "alku"!Megmentettem neki több tízezer forintot!
3. beneliv (válaszként erre: 2. - Bd55e3f068)
2013. jún. 1. 15:54
Igen, a hölgy azzal kezdte, hogy autók hordják széjjel az országban az ajándékokat, mi is kiválasztottak vagyunk...vagyis nyertünk, így is zűrös
2. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Beneliv)
2013. jún. 1. 15:48

"a kereskedelmi rádió bemondta tegnap reggel, hogy 5 autó indult ajándékokat (csak annyi a teendőm, hogy reklámozom az ismerőseim körében)széjjelhordani az országban"

Zűrös.

2013. jún. 1. 15:46
Egy hölgy lepett meg azzal, hogy a kereskedelmi rádió bemondta tegnap reggel, hogy 5 autó indult ajándékokat (csak annyi a teendőm, hogy reklámozom az ismerőseim körében)széjjelhordani az országban. Egy autóval Ő érkezett ide, nézzem meg mit kapunk. Az udvaron lévő asztalon kipakolt, csupa nívós, minőségi kerámia tárgyakat (késkészlet, pároló 2, kosmodix 2, tárolódobozok, serpenyők, stb. Végén mondja, a párolóért kellene csak fizetni számlával, 75 helyett 50 ezret. Mondjuk, nekünk nem kell pároló ennyiért. Elment. A termékek összértéke felül 100 ezren (vannak kerámia dolgaim, ismerem az árakat). Kételyem: aláírok, hogy átvettem, s lehet ezzel azt is vállalom, hogy "terjesztem", mivel erre célzott is. Azért járt volna 2 db, hogy csak egy az ajándék. Lehet, hogy túl óvatos vagyok, de szerintem ebből a kecsegtető ajándékból jobb, hogy kimaradtam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook