Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csúnya, kövér, beteg nő vagyok. fórum

Csúnya, kövér, beteg nő vagyok. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - F7f780f355)
2022. szept. 16. 18:47
Gyere, elférünk. 😃
30. f7f780f355 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 17:26
Nah, akkor en is idejottem sajnalni magam
29. Napsugár8 (válaszként erre: 17. - Alessandro)
2022. szept. 14. 07:47

Barna bulgurt azt hiszem, még nem is láttam. Miben tér el a fehértől?


Nekem is van egy receptem a házi majonéz készítésre. Anyagi mondott egy módit, nagyon egyszerű és szerintem jó is.


A "vegán házi majonéz" receptjét elárulod?


Nálam a kenyérsütésnél 1/3-ad rész a fehér liszt, és 2/3-ad a teljes kiőrlésű. A pm. alulműk. nem díjazza a fehér lisztet. Igaz, hogy így nem is annyira kel meg, de legalább kevesebbet eszek belőle. :))

2022. szept. 13. 19:56
Nah, így járjál inkognitóban, Honey 😊
27. Epresturmix (válaszként erre: 19. - Michelle.r)
2022. szept. 13. 19:55
Az! 🥰
26. vacsa
2022. szept. 13. 19:51
Dilis.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - 71ddaa07fa)
2022. szept. 13. 19:29
😘
2022. szept. 13. 19:27
Nekem is van egy gondolatom ki az aki a vallomást kiírta. Nagyon sajnállak, hogy sikerült ezt a betegséget összeszedned, de úgy tudom szinten lehet tartani. Fel a fejjel! Mindenki aki valami betegséggel küzd van olyan periódusban, hogy kilátástalannak látja az életét. Ilyenkor jó, ha kiírod magadból a fájdalmad.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Timycat)
2022. szept. 13. 19:25
El kell mondamom, hogy némileg szerencsésnek érzem magam ahhoz képest, ami veled történik az utóbbi évben, és én meg azt sajnalom.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Timycat)
2022. szept. 13. 19:22
Nagyon eredeti. Ki tudja, mikor trollkodik.
21. michelle.r (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 13. 19:17
Küldöm az optometristám telefonszámát. Nagy szükséged van rá 😊
20. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 13. 19:16

Sem kövér, sem csúnya nem vagy.


Az SM sajnos qrva nagy szívás, annyira de annyira sajnálom, hogy kifogtad.

19. michelle.r (válaszként erre: 14. - Epresturmix)
2022. szept. 13. 19:16
Ugyi, hogy tök lüke? 💙
18. timycat (válaszként erre: 13. - F7f780f355)
2022. szept. 13. 19:15
Eddig csak gyanakodtam rá, hogy baj van veled, most bizonyítottál
17. Alessandro (válaszként erre: 12. - Napsugár8)
2022. szept. 13. 19:10

A bulgurt én is szeretem, de van abban barna bulgur is. Az is finom és egészséges köret. A rizsből bármilyen jöhet, de én egy kis házi vegán majonézt is szoktam rátenni, hogy jobban csússzon. :)

A kenyeret én is úgy sütöm, olyan 1 kg-osat. háromnegyede fehér, egynegyede teljes kiőrlésű lisztből. Néha instant élesztővel, néha meg szódabikarbónával készítem robotgéppel dagasztva. Kávét viszont már egyre ritkábban iszok. De ha néha mégis, én 10 szem Pennys édesítőt pöttyintek bele és két kávétejszínt is, amihez pár darab sima háztartási kekszet is szoktam elrágcsálni. :)

16. Channa* (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 13. 18:06

Nem, nem vagy kövér, max. telt.

Nem, nem vagy csúnya, max. nem vagy klasszikus szépség. És még is ki az?

Az SM sajnos betegség, a szerencse, hogy jól vagy! És ez legyen így sokáig.


Elkeseredni ér, azt mindenki csinálja időnként, aztán megrázza magát és megy tovább.


Fel a fejjel! Van egy szép családod, elég aktív vagy, dolgozol, azaz minden rendben van!😉

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - F7f780f355)
2022. szept. 13. 15:44

Ha unod, görgess.

Nekem terápiás célú, kicsit sajnálom magam, aztán helyrezökken egy időre az agyam.

14. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 13. 15:43

Tudom ki vagy! ♥️

És én nem így látlak! Jobb lenne, ha te sem így látnád magad!

2022. szept. 13. 15:32

Uncsik ezek az SM vallomasok.

Es ha kover vagy? Hat akinek nem tetszik nem nez rad

12. Napsugár8 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 13. 15:14

Én teljes kiőrlésű lisztet veszek és abból sütök magamnak kenyér-szeleteket: 60 dkg lisztből 16 kis kerek lepényke elég 8 napra, ez napi átlagban 7,5 dkg.

A basmai/barna rizs nekem nem jött be, próbáltam a hajdinát is. Úgy éreztem, mintha radírgumit rágnék. A bulgur viszont tökélesen beilleszkedett az étkezésembe. Akár rizs helyett, akár tarhonyaként, nekem tetszik. :))


A fél kg.-os eritrit nálam több mint fél évig elég, mivel csak a főtt ételekbe (paradicsom szósz és hasonlókba használok) Teát üresen iszom, kávéba 1 szem pöttyintős.

11. unom (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 13. 15:00
Dehogynem, csak az ízléseddel vannak gondok.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Napsugár8)
2022. szept. 13. 14:59

Ezer éve nem ettem fehérkenyeret. Basmati rizst vagy barna rizst szoktam használni.

Na, a cukrot azt nem sikerült kiiktatni, bár lehetőleg kerülöm, kávéba, teába nem teszek, csak édesítőt.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Michelle.r)
2022. szept. 13. 14:53

Ha tényleg rám gondolsz, a kövér is.

Meg szép sem vagyok.😅

2022. szept. 13. 14:39
Van egy olyan érzésem, hogy tudom ki vagy. És ha igazam van, ez egy orbitális nagy kamuuuuuuuu 😇 Max a nő és a beteg igaz 😊
7. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 13. 13:25

A pm. alulműködés esetén cseréld le!

- fehér kenyeret, fehér lisztet teljes kiőrlésűre

- fehér cukrot eritre

- fehér rizst bulgurra, vagy barna rizsre


A pm. alul nem díjazza a káposztaféléket, a brokkolit és a hüvelyeseket. (Ettől függetlenül esetenként én is eszek). De pl. elhagytam a szóját, és kerülök minden édességet, nagy cukortartalmú gyümölcsöket.


Az sm. valóban kemény dolog, de ne hagyd el magad. Jó lenne, ha rá tudnád venni magad, hogy naponta-kétnaponta gyalogolnál, a saját tempódban, a saját erődnek megfelelő mennyiséget.

6. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 13. 13:17

Milyen betegséged van? A pm. alulműködés esetén valóban nehéz megszabadulni a hirtelen felszaladt kilóktól, de ha nem fogyózol, hanem valóban lecserélsz az étrendedből bizonyos alapanyagokat pm.-barátra, :)) már rögtön könnyebb a fogyás.

De ha pl. cukorbeteg lettél, és ezzel kapcsolatban vannak a rajtad levő plusz kilók, attól is meg lehet szabadulni...

Nem mindegy, hogy a többlet kilóid miből adódnak, ill. van-e másfajta betegséged is.

Ha bővebben írnál, talán tudnánk segíteni, és rögtön másként néznél önmagadra.

5. Cidanoi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 13. 13:13
Ha letojod az életmódváltást, elfogod veszteni a 10-12 kg fogyást amiért megdolgoztál. Ja és a lábaid is jobban fognak fájni.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - _Berry_)
2022. szept. 13. 13:10
Pajzsmirigy betegségem és sclerosis multiplexem. Ezek csak az autoimmun betegségek. Az elmúlt evben sikerült kb. 10-12 kilót fogyni, de momentán letojom az életmód-váltást, és kicsit elegem is van mindenből, mert a lábaim is fájnak.
3. tádámmm (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 13. 13:04
Nyugi, egy másik vallomásból kiderül, hogy egy irigyed tuti van! 😁😁😁😁
2022. szept. 13. 13:00
Milyen betegségeid vannak? Sok betegség az elhízásból adódik, így ha életmódot váltanál -nem fogyókúráznál!- akkor sokat tehetnél a tested egészségéért. Az egészségesebb test pedig egészségesebb, szebb kinézetet is eredményez.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook