Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csontvelő áttétet diagnosztizáltak az anyukámnál fórum

Csontvelő áttétet diagnosztizáltak az anyukámnál (beszélgetős fórum)


2013. okt. 5. 03:09
Anyukádnak myeloma multiplex-e van?
2013. szept. 29. 15:16
Sajnállak titeket és sok erőt kivánok az elkövetkezendökhöz!
12. bowie (válaszként erre: 11. - E25707f07b)
2013. szept. 27. 09:11

Hát, nem áltatlak. Idővel tapasz fog kelleni neki, mert tulajdonképp fölzabálja a rák a csontjait. Amikor nagymamámnak már a lélegzés is őrült fájdalmakkal járt, mert neki a gerincét is fölzabálta szinte teljesen a rák, akkor már azért imádkoztam, hogy vegye már el végre a Jóisten, hogy ne kelljen tovább szenvednie, akkor tettem rá a tapaszt. Onnantól leszedálódott teljesen, de fájdalmai legalább nem voltak. Egybe mosódott neki a múlt és a jelen. A végén már nem ismert meg engem.

Neki, nekünk "szerencsénk" volt, összvissz 3 hét volt a végső stádiumban.

2013. szept. 26. 23:02
Igazatok lett :( ma konzultált Apukám az orvossal anyu kezelése immunstimuláló inekciókat fog kapni kéthetente és kemoterápiát tabletta formájában és talán majd később kaphat sugarat ha a labor értékei jobbak lesznek...de közölte meg gyógyulni nem fog csak az állapotát tudják szinten tartani minden attól függ a csontjai meddig birják és hol következik be ujjabb törés...rettenetesen félek milyen fájdalmakat kell még átélnie:(
10. e25707f07b (válaszként erre: 7. - Bowie)
2013. szept. 24. 18:42
Sajnos én nem tudok ott lenni de Apu csütörtökön délután fog az orvossal beszélni a magánrendelésen...egyszerűen nem tudom felfogni vagy elfogadni hogy nem lehet segiteni hiszen ő az én Anyukám és olyan nincs hogy nincs ;-(
9. bb439e0ca9 (válaszként erre: 1. - E25707f07b)
2013. szept. 24. 16:07
Szia! 7 éve az én anyukámnak is csontrákja volt, hólyagdaganat volt az elsődleges. Egyszer véletlenül itt a neten megláttam a COD-tea leírását, és megrendeltem neki. Nem olcsó, de hatásos. Ugyanis teljesen meggyógyult. Ez a tea egy trópusi növényből készül, és egy magyar orvos állította elő. Nézd meg a google-ban!
8. gizus58 (válaszként erre: 3. - E25707f07b)
2013. szept. 24. 15:54

Sajnos,már nem tudtok mit tenni, csak az életminőségén a kényelmi dolgain próbáljatok segíteni.Ebben a stádiumban csak a fájdalmait lehet csillapítani, érdemi kezelést nem:(

felesleges több tízezer forintot kiadni, mikor gyógyulást nem hoz.Azt az összeget inkább a napi kényelmére fordítsátok.De, nem utolsó sorban legyetek vele nagyon sokat, szeressétek!

2013. szept. 24. 14:26

Te beszéltél e az orvosával?

Nekem anno nagymamám háziorvosa a leletek alapján megmondta, hogy mennyi időre lehet számítani.

2013. szept. 24. 14:23
Amúgy rideggel értek egyet
5. bowie (válaszként erre: 3. - E25707f07b)
2013. szept. 24. 14:22

Az én nagymamámnak is emlődaganattal kezdődött. És a csontjaira terjedt át. Ő nem kezeltette magát. Egyáltalán nem. Az emlőit sem..

Tíz évig volt tünetmentes.Vagyis fájt itt-fájt ott, dehát hetvenegynéhányévesen nem is csoda.

Aztán kapott egy agyvérzést és onnantól kezdve nem tudta uralni az agya a testét..összeroppant a gerince is. 3 hét alatt ment el, 78 évesen.

Az orvosok értetlenül álltak a dolog fölött, hogy kezelések nélkül hogy bírta az emberfeletti fájdalmat. Ő csak kalmopirint meg algopirint szedett..:) Tudom, hogy ez így hülyén hangzik és nem is pozitív a vége, de szerintem ő sose vett tudomást a betegségről. Senki nem is tudta.


Esetleg a Varga féle gyógygomba? Vagy culevit?

4. kisj
2013. szept. 24. 11:27

Keresztmamámnak szintén emlődaganat után 5 évre lett csontáttéte.

Nem tudok semmi jót írni.

Többszörös áttétnél már nincs hathatós orvosi segítség.

2013. szept. 24. 11:02

Sajnos nagyon hosszúra nyúlik a története egészen 2002 ig akkor diagnosztizálták nála az emlődaganatot kapott összesen 6 kemot 33 sugarat és persze a műtét minden szörnyüségével együtt...aztán eltelt az a bizonyos öt év és már kezdtünk örülni amikor az orvos közölte ujra baj van nyirokmirigy rák:( akkor az anyukám közölte nem fogad el kemoterápiát lesz ami lesz nem akarja még egyszer átélni azt a szenvedést igy kapott 28 sugarat és csodák csodája de sikerült tünetmentessé válnia ennek négy éve:( hónapok óta fájtak a csontjai aztán a buszon állva egy erősebb fékezés után csavarodottan eltört a felkarcsontja akkor még senki nem sejtett semmit megműtötték és otthon gyógyulgatott kb 5 hétre később egy egyszerű ágyra leülés közben combnyaktörést szenvedett azonnal megműtötték és már a röntgen után közölte az onkologus a rossz hirt de a múlt héten megcsinált PET CT meg is erősitette ezt....kezelést most kezdte gyógyszer illetve inekció formájában amit kéthetente fog kapni....Tehetetlennek érzem magam ...sajnos nagyon messze vagyok tőlük és nem tudok minden nap mellette lenni ...annyira szeretnék segiteni...ha valakinek van rokona ismerőse aki ilyen betegségben szenvedett és sikerült meg gyógyulnia kérem ossza meg velem hátha az én anyukámnak is segitene...


Köszönöm előre is,Krisztina

2. bowie (válaszként erre: 1. - E25707f07b)
2013. szept. 24. 10:48
Áttétet? És miből indult?
2013. szept. 24. 10:46
Nagyon el vagyok keseredve aki tud kérem segitsen csont.csontvelő átétet diagnosztizáltak az anyukámnál:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook