Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csontritkulásra szed más Juverital 35 mg-os gyógyszert? fórum

Csontritkulásra szed más Juverital 35 mg-os gyógyszert? (tudásbázis kérdés)


2. szultankam (válaszként erre: 1. - Judit_0605)
2015. jún. 30. 19:46
Igen, én szedtem, de nem vált be.Pánikroham szerü érzésem volt tőle, szóval nekem az idegeimre ment.Arra nagyon ügyelni kell, hogy reggel éhgyomorra kell bevenni, és legalább fél óráig a testednek álló, vagy ülő helyzetben kell lenni, hogy a gyógyszer feloldódása közben, ne tudjon visszajönni a nyelőcsőbe.Ez igaz minden csontritkulás elleni gyógyszerre.Kaptam egy másikat azt a gyomrom nem bírta.Most vénás injekciót kapok negyedévente, aminek nincs mellékhatása, olcsóbb mint a gyógyszer, és hát nem felejtem el bevenni.Kell még a kálcium, és a D3 vitamin.Kezd el szedni, hiszen nem vagyunk egyformák, neked hátha beválik.Ha a fejedben több napon keresztül zavart érzel, akkor hagyd abba, de irass fel mást.
2012. ápr. 29. 20:52
Csontritkulásra szed más Juverital 35 mg-os gyógyszert? 52 éves vagyok és -4,2-es csontritkulásom van. Rettegek a gyógyszer súlyos mellékhatásaitól és persze a csonttörésektől is. Van itt olyan, aki rendelkezik tapasztalattal e gyógyszerről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook