Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csongrádi városnézés fórum

Csongrádi városnézés (beszélgetős fórum)


12. Hmv. (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2014. ápr. 1. 19:34

Nagyon köszönöm az érdeklődést!:)


A naplómban már elkezdtem az élménybeszámolót, képeket is tettem már be több sorjával, de még lesz sok-sok!


Remek volt az idő, pontosan olyan, amilyet rendeltem.

11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Hmv.)
2014. ápr. 1. 14:57

Szia!


Voltál Csongrádon, hogy érezted magad? Van valami, amire azt tudod mondani, ezt jó, hogy nem hagytad ki?

10. mtt80 (válaszként erre: 9. - Hmv.)
2014. márc. 28. 22:14
Nagyon szívesen. Igen, ezt én is akartam mondani, hogy azért egy térképet érdemes lenne kinyomtatni. Az a lényeg, hogy kijuss a Fő utcára (ami nem nehéz), és onnan már egyszerű lesz. :) Szép napot neked holnapra nálunk! :)
9. Hmv. (válaszként erre: 8. - Mtt80)
2014. márc. 28. 21:52
Köszönöm az útmutatót, azóta is a város térképét és a légifelvételes utcaképét bújom a neten!
8. mtt80 (válaszként erre: 7. - Hmv.)
2014. márc. 28. 21:37
Igen, mert a buszpályaudvarról tényleg pár perc alatt odaérsz.
7. Hmv. (válaszként erre: 6. - Mtt80)
2014. márc. 28. 18:55

Jaj de jó, praktikus tanácsokat adtál!


Úgy terveztem, hogy 9 körül érnék Csongrádra.

Ezekszerint érhetnék 10 körül is, mert a buszpályaudvarról egyenesen a virágkötészetre mennék, majd onnan tovább a belvárosba.

A Virágkötészeti rendezvény 10-től lesz.


Ugye így lenne ésszerű?

2014. márc. 28. 18:30

A belváros már egy kicsit messzebb van. Vagyis nagyon. :) Igazából egyszerű, mert a műv. központtól mész tovább egyenesen, tehát nem arra amerről jöttél, hanem tovább. Tul. képp végig csak egyenesen kell menni, semerre sem lefordulni és egyszer csak ott leszel. Na most ez legalább egy fél órás séta szerintem. Észre fogod venni, egyszer csak már ilyen régi építésű, nádtetős házak lesznek. Előtt még a Fő utcán, el fogsz menni a Katolikus Templom előtt, vele szemben lesz látható a Városháza. Ha mész tovább egyszer csak ott lesz majd egy kisebb templom, igazából azt nem is tudom, h. milyen. :S

Itt végig a Tiszával fogsz párhuzamosan menni, szóval szerintem érdemes lenne az egyik kis utcán lemenni balra, és akkor már ott is lesz a Tisza. :)

5. mtt80 (válaszként erre: 3. - Hmv.)
2014. márc. 28. 18:24

Szia!

A Műv. központ nincs messze a buszpályaudvartól. Bár így elég nehéz elmagyarázni, de azért megpróbálom merre indulj. Szóval a buszpályaudvarral srégan szemben van a posta, ezt biztosan felismered, mert ki van írva. Erre indulj. Na most itt a posta felé ha elmész, ahogy szemben állsz a postával, bal oldalra ha elindulsz, a Fő utcára lyukadsz ki. Itt átmész a zebrán, és elfordulsz jobbra. A következő sarkon pedig már ott is lesz a Műv. Központ. Nem tudom mennyire volt érthető? Kb. 5 perc alatt oda lehet érni a buszpályaudvarról. :)

4. Hmv.
2014. márc. 28. 17:41

Kedves csongrádiak!


Ettől függetlenül szívesen veszem, ha írtok egyéb látnivalókról is!

Esetleg, hogy merre érdemes elindulni a buszpályaudvarról, hogy ne tegyek felesleges km-eket gyalogosan?

3. Hmv. (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2014. márc. 28. 17:31

Köszönöm neked!

Épp ezt az oldalt nézegettem és találtam hasznosakat!


Pl. "Varázslatos hangulatok" - virágkötészeti és dekorációs látványshow!!!

Kell ennél jobb? Biztos meg tudja valaki mondani, hogy merre található a helyszín, a Művelődési Központ.


Ezenkívül a "Belsővárost" szeretném megnézni, 37 épületegyüttesből álló 2-300 éves házak.


Három múzeumra akadtam és három templomra.

2014. márc. 28. 17:07

Nem vagyok csongrádi, de ezt találtam, hátha valaki még tud segíteni.


[link]

1. Hmv.
2014. márc. 28. 16:47

Kedves csongrádiak!


Egynapos programhoz szeretnék tőletek ajánlatot kérni. Holnap, márc. 29-én szombaton megyek, az autóbusz-pályaudvarról indulok városnézésre.

Mit ajánlotok megtekintésre, esetleg egyéb programot tudnátok-e mondani nekem?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook