Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csongrád megyében keresünk kezest, akinek szintén kezes kell! fórum

Csongrád megyében keresünk kezest, akinek szintén kezes kell! (beszélgetős fórum)


2010. febr. 9. 12:00
Igen nekem is eszembe jutott, de ha egyforma összeget veszünk fel az jó lehet. És neki is érdeke, hogy fizessen, mert ha nem, akkor én sem fizetek, és ott a baj, mindkettőnknek. Ha nem fizetsz egy ilyen hitelt, akkor a kezest veszik elő, tehát utána a saját hitelem fizetem szinte. Vagy nem?
2010. febr. 9. 11:58
Idegent keresel? Meg csaladon belul is nehez talalni, vagy elvalalni valakinek, nem hogy idegennek...
3. 89b99f816e (válaszként erre: 1. - Becseiagi)
2010. febr. 9. 11:52

Elég kockázatos vállalkozás...

Ha az az idegen nem fizet, akkor nektek kell kifizetni az adósságát..És fordítva.


Megfontolandó..

2010. febr. 9. 11:50

Szerintem nem fogsz találni,vagy nagyon nehezen...


Manapság egy idegen ember kezese lenni? Ugyanmár. Még családon belül is erősen meggondolandó...

2010. febr. 9. 11:47

Tavaly vettünk egy lakást, és szeretnénk ezt-azt csinálni rajta. Gondoltuk veszünk fel személyi kölcsönt, ahol a lakás hitelt felvettük, kapnánk is 1,5 millát, de kezes kéne. Sajnos nincs olyan, aki megfelelne és elvállalja, aki meg elvállalná, az meg nem felel meg.


Ezért arra gondoltunk, hogy olyan valakit keresünk, akinek szintén 1,5 milla kellene, és kezesre van szüksége. Segíthetnénk egymáson!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook