Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csomós kabátbélésen hogy lehet segíteni? fórum

Csomós kabátbélésen hogy lehet segíteni? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 28. 22:28
Nem tudom, varrógépem nincs, kézzel meg elég macerás lenne.Próbáltam egyedül, de nem megy.
6. b4c06bc553 (válaszként erre: 5. - 828429ecdc)
2010. okt. 28. 12:59

Egy szabóságot keress, ne varrónőt! Ott olcsóbban dolgoznak.

Nem sikerült neked helyre hoznod? Felfejtetted a selymet, mert akkor láttad volna, hogy mi a gond.

Egy kicsit sem tudsz varrni? Az eredeti alapján bele tudnád öltögetni te is, nem kell semmi szabásminta...csak leméred a régi bélését, veszel a méteráruban belevalót és ugyanúgy beleöltögeted. Valószínűleg nem volt rendesen a kabát anyagához rögzítve (varrva), azért csomósodott össze, nem?

2010. okt. 28. 08:20
Megkérdeztem egy varrónőt min.3-4 e. lenne bélést varratni bele de nem látta a kabátot csak látatlanba mondta és persze ha nagyobb kabát akkor több.Na most ez egy férfi blend kabát amit 20-ról akciósan 7 e.ért vettünk.Lassan többe kerül valaminek a javíttatása mintha veszek egy újat.
4. 828429ecdc (válaszként erre: 2. - Macika71)
2010. okt. 21. 12:53
Igen már egy párszor ki volt mosva és kb 3.alkalommal jelentkezett a probléma.Most vettük elő újra.Fura de először nem volt semmi baja.
2010. okt. 21. 11:01
Ha kézzel nem tudod elegyengetni - persze még vizesen, akkor inkább vidd varrónőhöz, mert akkor oda kell öltögetnie úgy, hogy ne látszódjon azért.
2. Macika71 (válaszként erre: 1. - 828429ecdc)
2010. okt. 21. 10:58
Ez sok mindentöl függ. Kimostad? Vagy mitöl csomosodtt össze?
2010. okt. 21. 10:53
Férjem egy éves kabátjában a bélés összecsomósodott.Nem volt ráírva sem hogy fekve szárítani, sem hogy tisztítóba kell vinni.Nem tudna valaki segíteni, ilyenkor mi a teendő esetleg varrónő meg tudná oldani?Vagy itthon én?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook