Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csökentsük azt a fránya ruhaméretet. fórum

Csökentsük azt a fránya ruhaméretet. (beszélgetős fórum)


1 2
29. 9c9da7a59a (válaszként erre: 26. - Princes47)
2009. okt. 24. 22:04

Gratulálok a fogyásodhoz, ahogy látom Neked már nincs sok hátra a célig!!! :))

Ez a séta nagyon jó, már több helyen olvastam, hogy ezek a váltakozó intenzitású edzések a legjobbak zsírégetés szempontjából.

28. 9c9da7a59a (válaszként erre: 27. - 8f52b86abb)
2009. okt. 24. 22:01

Szia Diilke!!! :)))

Megkaptam az e-mailed, annyira gyönyörű vagy abban a ruhában!!!

27. 8f52b86abb (válaszként erre: 24. - 9c9da7a59a)
2009. okt. 24. 21:58
Hééé, szia Jucus :))
26. princes47 (válaszként erre: 24. - 9c9da7a59a)
2009. okt. 24. 21:58
Én is igyekszem 1000 kalóriát enni, és már fogytam 15 kg-ot. Ha nem tornázom akkor sétálok. 10 lépés séta, 10 lépés gyorsabban lépek, utána ismét séta.
2009. okt. 24. 21:56
A reduktil -ról rosszat hallottam. Állítólag nagyon káros.
2009. okt. 24. 21:56
De aranyosak vagytok (most hízik a májam). :))) Első félévben csupán a cukrot-lisztet-rizst-krumplit hagytam el (tömtem magam attól függetlenül), a kalóriákat csak augusztus óta számolom... 1000kcal/nap, de ezt inkább nem ajánlanám kezdésnek. Bevallom, torna nem sok volt... Most már azért igyekszem azért mozogni is.
23. princes47 (válaszként erre: 20. - FHelga)
2009. okt. 24. 21:54
És milyen, nagyon szeret téged. Mert az enyém két lábra áll és úgy könyörög hogy szeressem. Eszméletlen szeretetre méltó.
2009. okt. 24. 21:54
Én heti hétszer tornáztam majd szép nagy combijaim lettek (izmos ugyan), nem mondom, hogy nem diétáztam, de iszonyatosan segített! Nekem semmi bajom, nagyon jó a kedvem még a szájszárazságot sem érzem, és alig tudok enni! én 60 kg voltam és 53-ra fogytam két hónap alatt! Ahogy gondoljátok úgy csináljátok, de csak úgy egyszer abbahagyni az evést szerintem nem megy! Nekem bejött és rengeteg barátnőmnek is!
21. 8f52b86abb (válaszként erre: 19. - FHelga)
2009. okt. 24. 21:54

szerintem ez jó ötlet, rövid célkitűzések, apró sikerek...-biztos út a győzelem felé :)


a gyógyszereket tényleg ne kezdd el, buta lennél, hidd el.

20. FHelga (válaszként erre: 18. - Princes47)
2009. okt. 24. 21:52
nekem is olyan kutyum van mint a te Pannid:)
19. FHelga
2009. okt. 24. 21:51
Első lépésként vacsi törölve.Este 5után nem eszek semmit,max iszok egy salaktalanitó teát:))Ez a következő hét célkitűzése.Kicsi lépésekben haladok előrre,remélhetőleg igy majd sikerül.
2009. okt. 24. 21:50

Sziasztok ! A fogyásba csak a sok torna segít és az a szöveg " Fald a felét " vagyis számolni nézni hogy mit eszik meg az ember egész nap. Fel kell írni és aztán este összeadni. El fogtok képedni.

Nagyon fontos a rendszeresség, tehát reggeli, ebéd, vacsora. De nem szabad enni reggeli helyett gyümölcsöt, mivel ez savas. 2 Abonett egy szelet sonka, paradicsom paprika és semmi több. Ebéd is

csirkehús 10-12 dkg és párolt zöldség. Vacsi már csak kefir, vagy joghúrt. Ha éhes az ember vizet kell inni. Amúgy is meg kellene inni min. 2 litert.

17. FHelga (válaszként erre: 15. - 8f52b86abb)
2009. okt. 24. 21:49
Szerintem én is számolgatni fogom a kalóriákat a millió diéta közül tudom,hogy azzal fogytam a legtöbbet.
16. Meruru (válaszként erre: 8. - Dominós)
2009. okt. 24. 21:47
Ezekre könnyen rá lehet szokni, nem? Nem veszélyes ez?
2009. okt. 24. 21:47

Szia :)


Az első lépés már megvan, ahogy látom a kemény elhatározás megszületett! Enélkül semmi sem működik!


Én azt ajánlom neked, hogy a kalória számolással harcolj a szebb önmagadért, hogy eltüntess harminc kilót vagy amennyit szeretnél.

A módszer nem olyan nehezen követhető és szerintem a világon ez az egyetlen fogyás amire tényleg igaz:


fogyás éhezés nélkül.


Találsz a neten kalkulátorokat és számolási módszereket is, amire személyre szabva ki tudod számolni.


Én eddig 3 és fél hónap alatt 13 kg-t fogytam, heti 4X mozgással.


Kalória és szénhidrát számolással fogyózók beszélgessünk! :) - ez egy nagyon jó fórum az induláshoz, biztosan szívesen segítenek.


Ha gondolod nézz bele a naplómba, vagy írj privit én is szívesen segítek neked!


Bármelyik módszert is válaszd, bízz önmagadban és menni fog! Küzdj az álmaidért!


Kitartást és sok sikert kívánok!

14. FHelga
2009. okt. 24. 21:46
Ági,én sem szivessen szedem be ezeket.Iszogatok inkább salaktalanitó teákat,meg nem eszek annyit.Nem olyan gyors,nem olyan drasztikus,de inkább ezek....
13. Meruru
2009. okt. 24. 21:46

Sziasztok! Ami azt illeti, ha megengeditek a véleményemet, a kitartást senki nem fogja megadni nektek, csak magatok. Én így fogytam 15 kg-ot és szeretnék még legalább 7et, ez van most folyamatban. A kitartás csak és kizárólag saját magadon múlik, de bármilyen kúra vagy életmódváltás csak akkor működik, ha elég türelmes vagy hozzá. Nekem ehhez a 15 kilóhoz több mint egy egész év kellett, és még nincs vége. Persze segített az önmotiváció úgy,hogy itt a hoxán folyamatosan vezettem a naplót, és aktív résztvevője voltam egy-két fórumnak, ahol megosztottuk a csajokkal a tapasztalatokat. De senki nem oldhatja meg ezt a kérdést a másik helyett. A legfontosabb elem a türelem :) Mert aki már foglalkozott diétával tudja, hogy lehet, hogy két hónapig nem lesz semmi eredménye, de csak ezt az időszakot nehéz kibírni. A másik fontos dolog, hogy tényleg annyit tegyél bele, amennyit csak lehet, hogy úgy feküdj le minden este, hogy te mindent megtettél, és akkor egyensúlyban lesz a lelked. Ha bent minden rendben, ez kint is látszik. Higyjétek el, tapasztalat, és a siker nem marad el :)

Sok-sok türelmet és kitartást mindenkinek! :)

12. b.agnes1215 (válaszként erre: 10. - FHelga)
2009. okt. 24. 21:46
tényleg rengeteget fogytál! hogy csináltad??
2009. okt. 24. 21:44
:S félek az ilyenektől :(
10. FHelga (válaszként erre: 9. - 9c9da7a59a)
2009. okt. 24. 21:44
Megnéztem a képeidet,te rengeteget fogytál.Hogy csináltad?
2009. okt. 24. 21:43
Ezek a bogyók is csak akkor használnak, ha "diétázol"... Vagyis fölösleges. Én nem ajánlom, mert nekem spec (egyszer próbáltam) mikor abbahagytam farkaséhséget okozott.
8. dominós (válaszként erre: 4. - B.agnes1215)
2009. okt. 24. 21:42
antideprsszánsok, mellékhatásuk a fogyasztás
2009. okt. 24. 21:42
Adipex magasan tartja a pulzusszámot egész nap, tehát olyan mintha egész nap tornáznál és zsírt égetnél + nincs egyátalán étvágyat és pörögsz egész nap
2009. okt. 24. 21:41

Igen! Adipexet ha beírod a googléba meglátod hol és mennyiért, reductilt háziorvos ír fel.

Nekem mind a kettő bejött, de az adipex jobb.

2009. okt. 24. 21:41
sziasztok.Jázmin,egyiket sem akarom köszi.Barátnőm elkezte szedni az apidexet kórházban kötött ki,aztán ajánlotta neki a doki a reductilt.Szedte,fogyott 30kgot,abbahagyta a szedését,nem eszik többet mint akkor és már +15kgnál tart.
2009. okt. 24. 21:39
ezek fogyasztószerek?
2009. okt. 24. 21:39
Adipex retard, vagy reductil
2009. okt. 24. 21:38
szia! én is nagyon szeretnék lefogyni! találjunk ki valamit! :)
2009. okt. 24. 21:36
Sziasztok.Rengeteg diétát elkeztem,rengeteget +egyet abba hagytam.A ruha méretem csak nől és nől.Eszek szinte folyton.Nem szeretnék már 46os nadrágot hordani.Illetve nem is nagyon tudok,mert nem is kapok magamra olyat ami normálissan áll.Magától érthetődő módon szertnék leadni vagy 30kgot valahogyan.Még nem tudom,hogy hogyan de nem akarok még egy sikertelenségbe fulladt fogyókúrát.Sok sok mindent szeretnék változtatni az életemen.És kéne a kitartás.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook