Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csodaszerek – miben higgyünk? fórum

Csodaszerek – miben higgyünk? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Csodaszerek – miben higgyünk?

1 2 3
66. Zsókica21 (válaszként erre: 59. - Rika1)
2016. jan. 2. 13:37
Nekem is inkább szorulást okozott!
65. Zsókica21 (válaszként erre: 42. - *Csajszi*)
2016. jan. 2. 13:35
Reg-Enor -hoz szeretnék hozzászólni!Én is azt tapasztaltam hogy nem lehet tőle fogyni esetleg annak akinek 20 -30 kg feleslege van!Én becsületesen végig csináltam!2 hónapot.Számoltam a kalóriát is!Nem ettem egyáltalán édességet kenyeret is ritkán píritóst 1 héten 1-szer!Első hónapban -2kg lement 1200 kcal-val !A második hónapban 0 kg!A közérzetem viszont jobb lett!Mozgás nélkül nem megy!Nem váltotta be a hozzáfűzött reményemet!155cm vok.65kg.55kg szeretnék lenni !Ha 60kg alá mennék már annak is örülnék!Sok sikert mindenkinek!
64. Rika1 (válaszként erre: 63. - Doctor58)
2015. jún. 25. 01:51
Így igaz!
63. Doctor58 (válaszként erre: 58. - Rika1)
2015. máj. 22. 13:03
Soha semmire nincs későn, bármikor elkezdhetjük, hogy tegyünk valamit magunkért. Csak egy kis életmódváltás szükséges ahhoz, hogy felvegyük a harcot a mérgek, a mesterséges, kémiával teli termékek ellen.
62. Rika1 (válaszként erre: 61. - Unom)
2015. máj. 21. 23:38

Nem a fogyásról szól a Reg-Enor. Az csak egy plussz, ami jó, ha valaki akar fogyni.

A paeloit pedig életvitel. Ami fogyaszt, mert csak olyat eszel amit lehet. Itt is, csak hogy edzés nélkül éred el a kívánt súlyt.

61. unom (válaszként erre: 60. - Rika1)
2015. máj. 21. 22:08
Szerinted. Ami a lúgosításról érvel az nem hiteles. Nézz be a paleosokhoz, csodaszer nélkül, hasonló étrenddel ugyanúgy fogynak.
60. Rika1 (válaszként erre: 41. - Unom)
2015. máj. 21. 22:05
Nem az! Tapasztalat!
59. Rika1 (válaszként erre: 49. - Gbabi50)
2015. máj. 21. 22:02

Nos semmilyen savanyú, ecetes ételt nem szabad enni. A töltött savanyú káposztát még úgyse. Ez okozta a balesetedet.

Nagyon sok embert tudok hogy használja a Reg-Enort, de hasmenésről senki sem panaszkodott még. Inkább az ellenkezőjéről.

58. Rika1 (válaszként erre: 52. - Doctor58)
2015. máj. 21. 21:57
Pontosan így van, csak egy a baj.., hogy későn jöttünk rá!
57. Rika1
2015. máj. 21. 21:51
Ami nagyon fontos, hogy a be kell tartani a Reg-Enor kúra alatti..mit szabad enni és mit nem. Reg-Enor titkos naplómba sok minden van leírva ezzel kapcsolatba. Bárkit szívesen beengedek. :)
56. Rika1 (válaszként erre: 53. - Doctor58)
2015. máj. 21. 21:42
Biocom.com itt lehet a cégről olvasni, ők a forgalmazók. A youtuben előadásokat lehet hallgatni, látni Szabó Szigfrid budaőrsi reflexológustól a feltalálótól.
55. Rika1 (válaszként erre: 54. - Ágibaba03)
2015. máj. 21. 21:33

Nos túl vagyok a Reg-Enor kúrán, s mondhatom remek tapasztalataim vannak. Nem mindenkinek egyformán válik be ez tény. Így hogy többen is kérdeztétek elmondom mit tapasztaltunk. Párommal januárba kezdtük. Nem kifejezetten a fogyás érdekelt, hanem az hogy bármilyen keveset ettünk, már nem volt elég ahhoz hogy igazán jól érezzük magunkat a bőrünkbe. Én 80 kg voltam, hozzáteszem aktívan sportoltam a fitness naplómba minden benne van..és nem volt elég. Azért is nem mert hol a térdem hol a csuklóm, hol meg a derekam fájdult meg. Így a torna elmaradozott. Nem volt kérdéses, mikor meghallottam Lagzi Lajcsi mitől fogyott, és nem beszélve hogy amiket mondott a szerről..egyértelmű volt bele kell vágni. Párom 83 kg -ról indított. Már olyan nagy volt hasa, hogy fulladt felfelé jövet a lépcsőházba. Így nem volt kérdéses..megcsináljuk közösen.

Már a harmadik héten éreztem és ő is, hogy valami beindul. Közérzetünk nagyon jó lett, úgy éreztem magam, hogy belül olyan könnyű vagyok és energikus hogy azt csak érezni lehet, szavakkal nem tudom elmondani. 2 hónapig mindent betartottunk, de a harmadiknál már hiányzott az édesség. Így a kávém 3:1-ben lett, ami igazán jól is esett. Aztán némi babapiskótás bűnözés is belefért. Meghallgattam Szigfrid előadását és azt mondta lehet feszegetni a határokat. Mi így tettük. Viszont tejet tejterméket nem ettünk. Mai napig nem hiányzik, néha tejeskávé a bögrés Macis lecsúszik. Havi 1x-er. A jó benne, hogy bármilyen húst lehet enni sütve, főve, grillezve, rántva. De mi annyira nem szeretjük a sertést sem, a marhát sem, így a csirkemell, hurka, sültkolbász, és társait eszegettük. A közeli kisboltos, már nagyobb mennyiségben rendeli a kacsazsírt, mert azt használjuk. Lágyabb és finomabb is.

Sajna szorulást okozott a Regenor, de annak is megtaláltuk a megoldását. Lenmagpelyhet áztattam be előző nap pici vízbe, és azt kanalazgattam be vizestől. Sok paradicsomot retket, zöldséget és rostost kell enni. Ez segít. Lentebb olvastam, hogy valakinek ment a hasa a zsírtól.., nos én még örültem volna ha így járok, de nem. 4 hónapig adagoltuk napi 3x-or a szert. Háromszor ettük a zsírt, 1 evőkanálnyit. Nagyon megszerettem a pirítóst, így semmi akadálya nem volt. Délbe a levesbe került, vagy a második fogásra.

Még azt elmondom epekövem is volt rizsszemnyi, amit a regenor elhajtott már az első hónapba. Ha valakinek nagyobb lenne az epeköve csak saját felelőségére igya a szert. Mert elzárhatja a vezetéket.

Nos ami eszembe jutott így hirtelen..ez lenne.

Ha valaki besütizik annak 10 nappal tovább kell innia a Reg-Enort Szigfrid szerint..ő a feltalálója. De ez engem sem és páromat sem zavart.

Nagyon sok ételt sütit ellehet készíteni már regenoros diétásan. Olajat száműztem a háztartásomból még a kókuszt is. :))

Ha van még kérdésed nyugodtan írhatsz itt a Hoxán privibe, de majd figyelem a fórumot is.

Én csak ajánlani tudom..jövőre megint két hónapot végig csinálunk!



Nos, az hogy méregtelenítettük magunkat sejtszinten, ami azt jelenti a legbelső kis részecskékből kezdte a szer kihajtani a méreganyagot. Így az 55 év alatt felhalmozódott gondolom elég sok. Szóval bentről haladt kifelé, így a fogyás..ami csak a mellékhatása ennek a szernek..a bőrnek is jót tett.

Fogyásom 4 kg és páromnak is. De, nem a mérleg a lényeg, hanem a centik hónapról hónapra fogytak. Mivel maradt egy üveggel még, így nem hagytuk abba..1 hónap múlva lemérem megint magam. Páromnak eltünt a pocakja fittebb lett.

54. Ágibaba03 (válaszként erre: 40. - Rika1)
2015. máj. 21. 16:27
Szia Rika1, megkérdezhetem, hogy elkezdted végül? érdekelnének a tapasztalataid. Köszi!
2015. ápr. 21. 09:12
Melyik cég a termék gyártója, forgalmazója?
2015. ápr. 20. 11:38
Tökéletes a cikk, leszámítva egy nagyon lényeges részét.Hogy kiben higgyünk. Az orvosainkban? Akik már akár 30 éve kezelnek ugyanarra a betegségre, eredmény nélkül? Sajnos a legtöbb esetben az orvosok csak tüneti kezelést végeznek és nem keresik a betegség kiváltó okát. Példának vehetjük a magas vérnyomást, azonnal kiírják a vérnyomáscsökkentő gyógyszert és nem vizsgálják, mi okozza a tünetet. A gyógyszer számtalan mellékhatása következményeként egy idő után felírják a következő gyógyszereket..... És már benne is vagyunk az ördögi körben, miközben akaratunkon kívül mi is részesévé válunk a gyógyszeripar biznisz támogatásának. Félreértés ne essék, indokolt esetben természetesen szükséges a gyógyszerek használata, de először mindenképpen a gyógynövényekkel kellene próbálkozni, hiszen minden betegségre megvan a gyógynövény is. Hiszünk az orvosnak, hogy gyógyíthatatlan a betegségünk, például a köszvény. Talán nem is az orvos hibája, őket erre tanítják. Tévesen, ugyanis gyógyítható. Az orvos szerint gyógyíthatatlan a cukorbetegség, sőt stabilizálni sem tudják a meglévő állapotot, csak lelassítani a folyamatot. Ez sem igaz, a cukorbetegség (a II típusról beszélek) az esetek többségében gyógyítható, vagy legalább lényeges javulás érhető el. Amikor valaki elmondta az orvosának, hogyan gyógyítható a cukorbetegség, az orvos lesütött szemmel ezt válaszolta: engem ez nem érdekel, miből élnék, ha nem volnának betegeim. Bízzunk bennük. Nem baj, ha sok év alatt csak romlik az egészségi állapotunk. Érdekes, ha az autószerelőnkkel nem vagyunk megelégedve, máshoz visszük az autót. De itt "csak" az egészségünkről van szó. Igaz, hiába mennénk máshoz, ugyanazt tanították vele is. Kiszolgálni a gyógyszeripart.
51. gbabi50 (válaszként erre: 50. - 6b006fc769)
2015. márc. 3. 08:12
Most már csak egy jó story :-)
50. 6b006fc769 (válaszként erre: 49. - Gbabi50)
2015. márc. 3. 06:22
Szegény, biztos rémes lehetett. :(
49. gbabi50 (válaszként erre: 47. - 6b006fc769)
2015. márc. 3. 00:08
Aranyosak vagytok,így elmondom az egész történetet: volt egy barátnőm Aradon,én ezen az oldalon lakok de csak 70km-re Aradtól,így hát meglátogattam.Persze mindig egy örökös diétában voltam meg szedtem a csoda bogyókat,elég az hogy jól bekajáltam, a töltelékes káposztából.Este jövök haza fele,hát az úton érzem hogy valami melegség el önt :-) ez még a határ előtt volt.Az volt a nagy szerencsém hogy nem kellet kiszállnom az autóból ,nyár volt,egy nyári ruha rajtam,az is tiszta zsír lett na meg az üléshuzat .Így vissza gondolva,kész kacagás az egész de akkor elégé feszengtem,még az volt a szerencse hogy csak zsír távozott és nem volt szaga,de ha kiszállítanak akkor nézhették volna a hatalmas foltot a ruhámon,mert nem semmi folt volt,egészen a derekamig ért.Most aztán lehet nevetni :-) befosva a határon !!!!
2015. márc. 2. 15:45
Megnevetettél gbabi50 :) bocsi tényleg nem lehetett vicces akkor neked ,de igy olvasva nagyon az :D
47. 6b006fc769 (válaszként erre: 46. - Gbabi50)
2015. márc. 2. 15:38
Gondolom, hogy nem volt romantikus;) De utólag én jókat vigyorgok magamon, gondolom te is így vagy vele:)
46. gbabi50 (válaszként erre: 45. - 6b006fc769)
2015. márc. 2. 15:34
Amikor megtörtént nem voltam romantikus hangulatban :-) Most tudok nevetni de akkor ültem az automban,szerencsére egyedül,és éreztem hogy eláraszt a zsír,aztán ki sem lehetett mosni az üléshuzatot mert olyan folt maradt ami nem jött ki.Előtte egy barátnőmnél ettem töltött káposztát,egy kicsit többet mert nagyon finom volt,és ez lett a vége.Most komolyra forditva a szót,nem ér semmit,aki nem hiszi vegye meg jó drágán és aztán meggyőzödik hogy fogyni nem lehet vele.
45. 6b006fc769 (válaszként erre: 44. - Gbabi50)
2015. márc. 2. 13:39
Nahát, ez milyen romantikusan hangzik, ez a zsírfosás.. Lehet, hogy kipróbálom...
44. gbabi50 (válaszként erre: 40. - Rika1)
2015. márc. 2. 13:37
Egyáltalán nem csodaszer és nem is fogysz tőle mert nem a zsírtól hízol. Én már vagy 12 éve próbáltam és semmi fogyás csak a nagy befosás ha zsírosat ettem,vigyázz mert nem tudod vissza tartani,egyszerüen kifolyik a zsír a fenekeden.Én semmit sem fogytam ,max a pénzem.
43. Bogi37 (válaszként erre: 40. - Rika1)
2015. febr. 27. 22:22

Akkor inkább legyél paleós! Ott is szabad enni jó sok szalonnát és társait :)


Én nem hiszek az ilyen szerekben, sosem lehet tudni, hogy mi van bennük!? - és hogy a későbbiekben milyen formán okoz bajt majd..

42. *Csajszi* (válaszként erre: 40. - Rika1)
2015. febr. 27. 21:57
a Reg-Enor mellett egy eleg alacsony szenhidrat etrendet kell tartani fogyashoz. Hagyd el a 'csodaszer' reg-enort es meglaod anelkul is ugyanugy fogysz majd ha tartod az alacsont szh etrendet. Ezt nem neveznem csodaszernek, sot nem is uj a nap alatt, dr Atkins talan 1972ben adta ki az elso konyvet aminek kb ilyen etrend az alapja :/
41. unom (válaszként erre: 40. - Rika1)
2015. febr. 27. 19:47

Mi lenne?

Néphülyítés, reklám.

40. Rika1
2015. febr. 27. 19:46

Nos, ha fogyásról van szó, igenis van csodaszer. Reg-Enor néven fut. Ha valaki nem ismerné nézzen utána. Eddig én sem hittem, de annyi jót hallottam róla, hogy most a napokban tesztelem. Nem hogy nem szabad enni mellette, hanem kötelező méghozzá szalonnát és társait enni.

Gondoltam, mi ez?_ha nem csodaszer! :)

39. Bogi37
2015. febr. 26. 21:49

Sziasztok. Szerintem a csodaszereket a természetben kell keresni: én pl. nagy erőt tulajdonítok a fokhagymának, a hagymának - nem múlik el két nap anélkül, hogy ne fogyasztanám őket. Aztán ott van a cékla, ami most azért is fontos, mert vérszegény lettem. A természetes víz.. imádom a víz ízét! A citrom ás narancslé, természtesen csak a gyümölcsök kifacsarásából. Minden napra legalább 1 alma - nem mellesleg a legkedvencebb gyümölcsöm. Sok jót hallottam a méz és fahéj elegyéről is, így most már igyekszem ezeket is beilleszteni a mindennapjaimba, pl. egy jó kis zabkásához (tejbe áztatva), isteni!-nem beszélve arról, hogy valósággal leradírozza a vastagbelet. Aztán ott van a brokkoli, amit én simán megfőzve eszek, tudom, hogy nagyon jó antioxidáns és a többi zöldséget is gazdagon használom. Nagy kedvencem pl. a sóska leves. Egyébként duci vagyok, de állítom, valamilyen szinten egészségesebb, mint sok vékony embertársam... akik simán kidőltek mellőlem a tae-bo edzéseken :)

Csodaszer még az is, hogy szeretek a természetben járni-kelni, fényképezni, imádom a fákat-virágokat, rácsodálkozom az apróságokra is... a szívembe zárom Isten csodálatos világát, de csak a magam módján hiszek..

38. gribedli*** (válaszként erre: 37. - Unom)
2015. febr. 26. 15:37

Nálunk még amikor börtönbe került egy ilyen kókler nő és a lánya, az volt a legmeglepőbb, hogy amint kijöttek a börtönből, már másnap kezdték újra a hülye tévés eladásukat valami csodaszarral és nem értettem, hogy ki a franc adott nekik erre engedélyt. Mire harmadszorra is börtönbe kerültek, és kijöttek, csak akkor lett nekik megtiltva bármilyen tévés eladás vagy egyáltalán bármilyen kereskedelem (akár nem tévében). Hogy miért nem lehetett ezt elsőre megtiltani, rejtély...


És igen, sokkal többet kaszálnak az ilyenek, mint amennyit utólag ki kell fizetniük, mert a bírság az bírság és nem kártérítés

37. unom (válaszként erre: 36. - Gribedli***)
2015. febr. 26. 15:27

A büntetések sajnos minimálisak a nyereséghez képest.

Én simán kötelezném, hogy ugyanott, ahol a megtévesztő hirdetés megjelent, ugyanakkora méretben, stb. tegyen közzé helyreigazítást, "hazudtunk abban, hogy..." szöveggel.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook