Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csodás színek, színcsodák fórum

Csodás színek, színcsodák (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2009. jan. 12. 10:04

nekem nagyon tetszik a barack szín, ezért mikor anyuéknál laktam, akkor a szobám barack színű volt, és az ajtó és az ablak kerete, pedig nagyon sötét narancs sárga. Engem nagyon megnyugtatott és jól éreztem benne magam.

Most már 5hónapja lakom együtt a párommal, de nem volt kérdés, hogy a nappali, az milyen színű lesz. Barack színű lett,de kissé világosabb és a kis szoba is a barack szín egy másik árnyalatát kapta.

2006. szept. 27. 05:25

Én úgy tudtam a zöld szín az megnyugtat.A cikkben mást találtam, de érdekes volt végigolvasni.Én azt gondoltam, hogy nem jó a kék és szürke színek hatása, de ennek is az ellenkezőjét olvastam.Érdekes.Mennyi újat tud meg az ember.

Nálunk, amíg a gyerekek el nem érték a 2, 2és fél éves kort minden tiszta fehér volt.Most nyáron színesedtünk be.A gyerekszoba erős sárga, a mi szobánk inkább halvány barack, a fürdő rózsaszín-fehér,a konyha az ebédlővel halvány rózsaszín.Nálunk a gyerekszoba ablakán Micimackós függöny van ,ami nagyon felsobta a szobát.A falakon pedig egy pár színes meseposzter.

3. dee
2006. szept. 27. 01:01

A mi lakásunk is szines.Minden szoba más szinű.

Nagyon szeretem a szineket,de nem keverem őket nagyon.

Imádom a narancs-piros összeállítást.

A fürdőszoba kék-fehér.

Jól mutat a sárga-kék is.Még a mosókonyha is dekorálva van.Minden kiegészítő piros.

Apró trükkökkel dobom fel hetente a lakást.Ha mást nem is teszek,összetekerem a függönyt és teszek néhány üvegmatricát az ablakra.

2006. júl. 13. 19:47
Annak idején én elhatároztam,hogy nekem színes szobám lesz.Tavaly nyár végére készültünk el a kölön bejáratú "magánlakommal".Az egész 15m2-es, a szoba tenger kék,olyan halvány kék járó lappal, hogy az már világos szürke,dió barna bútorral és világos pasztel színű szines kanapéval.Amikor látogatóba érkeznek hozzánk nővéremék vagy hugomék, jönnek át hozzám.Azt mondják, hogy valami miatt abba a szobában jól érzik magukat, megnyugszanak.De az öcsém és a barátja is szívesen jönnek át hozzám,olyankor az éjszakába nyúlnak a beszélgetéseink.
2006. júl. 2. 09:37
A legújabb kutatások egy régi kínai gyógymód helyességét ismerték fel és erősítették meg. Eszerint a színeknek erős hatásuk van testünkre és lelkünkre. Segítenek jobban elviselni a hétköznapokat, boldogabbá teszik életünket - sőt, néha még a gyógyulásba is besegítenek.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook