Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csodálatos shea vaj fórum

Csodálatos shea vaj (beszélgetős fórum)


2011. máj. 23. 10:14
tényleg nagyon jó bőrpuhító/ápoló, még ekcémás foltokra is ez a legjobb lenyugtató krém, de csak a hidegen sajtolt sheavaj ér valamit a bőrnek! onnan lehet ezt könnyen leellenőrizni, hogy kézfejre kenve nem tocsog 10 perc múlva is azon
2011. máj. 23. 09:56

Én sokáig nem tudtam mi az a shea vaj, nem is ismertem, aztán amikor elkezdtünk ilyen termékekkel foglalkozni, akkor ezt is bevettük a terméklistánkba és vettem egyet magamnak is kipróbálásra.

Tényleg nagyon jó, mindenféle bőrhibára. Nekem is nagyon bejött! Sőt, rengetegen vesznek nálunk sheát és mindenkitől csomó pozitív visszajelzést kapunk!

Én örülök, hogy rátaláltam:)

2011. máj. 23. 09:51
Már régebben rendeltem sheavajat egy webáruháztól, a használatát hanyagoltam, s az utóbbi időbe döbbentem rá milyen hatásos. A combomon keletkezett egy véraláfutás szerűség, lehet, hogy stria, nem tudom. Kentem richtofittal, mindenféle csodával, nem használt. A bőrkeményedésemre kezdtem el kenegetni a sheát majd gondoltam kipróbálom erre a foltra is. 2 alkalom után jelentősen felszívódott a folt. Nagyon meg vagyok vele elégedve, most majd kipróbálom a striáimra is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook