Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csizma vastag vádlira - hol lehet kapni? fórum

Csizma vastag vádlira - hol lehet kapni? (beszélgetős fórum)


24. hapcii
2010. nov. 25. 14:44
Nekem a bokacsizmában fázik a vádlim, már most is. Pedig még nem is esett a hó. HL1971 vannak olyan csizmák, amelyeknél gumis a szára, mármint belebújós, kis fűzővel...ezek nem tetszenek neked? Vagy már próbáltál?
2010. okt. 29. 10:56
Sziasztok!Nekem is ez egy visszatérő nagy problémám,és rémálmom.Próbáltam én már fűzőset is(ó hogy megörültem neki!)de olyan hosszú fűzőt sem gyártottak még szerintem ami az én vádlimra még esztétikusan kioldható lenne.Így megint marad a bokacsizma.
2010. okt. 29. 10:46

Sziasztok!

Nekem is egy csöppet vastagabb a vádlim a többi testrészemhez képest, persze mert nagyon izmos :D

Viszont a lábfejem pici, én egy olyan megoldást találtam, hogy fűzős csizma, nagyon kényelmes, úgy állítod, ahogy akarod a szárát. Nekem a teva csizmája vált be.

21. Tina87
2010. okt. 26. 11:42
A Deichmannban van pár olyan csizma aminek eleve nagyobb a szára, így akinek nem nagy a vádlija kicsit eláll, de csak annyira amennyire még divatos, viszont akinek nagy a vádlija mint nekem is, annak is jó.
2010. okt. 26. 11:38

Lányok, ugyan ez a problémám, én is a Deichmann-ban várásrolom, idén ugyan azt vettem, mint tavaly, tökéletes. Ez az egy jön a vádlimra, kényelmes és csinos.

[link]


sok sikert!

2010. szept. 22. 11:11
Lehet kapni olyan csizmát aminek a felsőrésze nyúlik (nem jut eszembe az anyag neve) valami harisnya csizmának vagy ilyesminek hívják. A mustang és devergonak is van olyan csizmije,aminek széles a vádli része,de ezek alacsony talpasak.
18. Bri* (válaszként erre: 14. - Anyuccci)
2010. szept. 21. 19:39

Egy helyen kérdeztem, ott csinálnak olyan szárvastagságút, amilyen kell. Kb. 20ezer Ft. lenne, de nem nagyon van fazon-választék. Emiatt gondolkodom rajta.

Legyen csinos, egy kicsit emelt sarokkal, de ne legyen túl magas sarka, hogy kényelmetlen legyen.

17. Anda39
2010. szept. 21. 16:52
Hú, én is pár éve tudok végre csizmát hordani,mert addig sehol nem kaptam a vastagabb lábamra valót. Most már egyre több helyen lehet olyat is kapni, aminek a szárvastagsága is méretezve van, de tényleg nem a legolcsóbb üzletekben. Nekem van egy gore-tex, ami a Horváth cipőboltból származik. Mellesleg Ausztriában sokkal nagyobb a választék ilyenekből. Ott valahogy gondolnak ránk...
16. sunshine24 (válaszként erre: 9. - Bri*)
2010. szept. 21. 16:09
Minőségibb helyeken már gondolnak a vastagabb vádlikra is. Salamandernél, Batánál vannak nagyon jó csizmák. Igaz az áruk is duplája, triplája, mint a "dejkmann" meg társaié, de szerintem megéri a befektetés.
15. rékaság (válaszként erre: 11. - KisCsillag001)
2010. szept. 21. 15:36

nem kell, van ennyire okos a böngésző h összerakja h mit akarsz :)

de különben a kedvedért kitöröltem és így sem jó, na akkor?

2010. szept. 21. 15:06

Szerintetek a cipész tud valamit kezdeni az ilyen csizmákkal?

Mármint lehet valami pótlást bele tenni?

13. Pahet a vadász (válaszként erre: 11. - KisCsillag001)
2010. szept. 21. 14:58
:D szuper :D
12. Pahet a vadász (válaszként erre: 8. - Rékaság)
2010. szept. 21. 14:57
nekem sem :(
11. KisCsillag001 (válaszként erre: 8. - Rékaság)
2010. szept. 21. 14:55
szóközöket törölni kell..:)
2010. szept. 21. 14:50

Mikor legelőször láttam az egyik cipőboltban ez a kiírást a csizmáknál:"csak vékony lábukara.."

úgy elszomorodtam..:(

Csak boka-csizmát,vagy háromnegyedes,magasszárú bakancsot,cipőket hordok..

nagyon szeretem ezeket..a csizma nem is hiányzik..

9. Bri* (válaszként erre: 6. - Rékaság)
2010. szept. 21. 14:49
Szerintem is nyerő lenne, ha valakinek eljutna az agyáig a gondolat! Olvastam, hogy nyugaton már eleve rá van írva a csizmákra a szárvastagság, így nem kell a 10. csizmát is fölöslegesen felpróbálni, aminek következtében az embernek még a kedve is elmegy a vásárlástól. Másrészt a legtöbb széles szárú csizma lapos, traktortalppal készül. Akinek vastag a lába, arra egyébként is ráfér az optikai kaprcsúsítás, de természetszerűen nem a 10 cm-s sarokmagasságra gondolok. A traktortalpút meg egyébként is, hogy lehet szoknyához felvenni? Ha nem szoknyával veszem, akkor meg jó a bokacsizma is.
2010. szept. 21. 14:48
nem jön be a link..
2010. szept. 21. 14:42

Én most olyat vettem a Deichm.nnban, aminek a szára teljesen laza, és úgy lóg.. De vastagabb vádlira is jó szerinte, csak ott feszül:D

Ez az:

http: //www. deichmann. hu/site/images/1019429_pp.jpg

Na ha ezt felveszem, akkor a szára lecsúszik, kb fele ilyen magasra..:)

2010. szept. 21. 14:41

Én már bevásároltam újra bokacsizmákból.. mint évek óta mindig, de remélem jövőre már feljön rám a hosszúszárú is :))

Egyébként ez igazságtalan, hogy a ducikra nem gondolnak :( pedig jó nagy piaci rés, vki megcsíphetné :D

2010. szept. 21. 14:41

Szia!

nekem is elég vastag a vádlim és az egész lábam:)

Én olyan csizmát vettem ami oldal cipzáros és elől fűzős.Azt úgy állítom ahogy akarom.

2010. szept. 21. 14:40
Én a Deichmannban szoktam kapni, de a kínaiban is vannak.
2010. szept. 21. 14:38
Én 40 éve nem kapok,úgyhogy csak bokacsizmám volt eddig.
2010. szept. 21. 14:38
azt én is szeretném tudni :D
1. Bri*
2010. szept. 21. 14:36
Ismét itt a csizmaszezon. Persze vastag vádlira ismét nem lehet kapni. Ha valaki valahol talál ilyet, írja meg! Segítsünk egymásnak!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook