Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A csípőszűrés eredményénél mit jelent az, hogy "csontmagok nem jelentek meg"? fórum

A csípőszűrés eredményénél mit jelent az, hogy "csontmagok nem jelentek meg"? (tudásbázis kérdés)


5. Dyka17 (válaszként erre: 4. - Sziszi0528)
2019. nov. 30. 11:51
Köszönöm szépen a választ :) Úgy is majd mennem kell tanácsadásra és majd megmutatom a gyerek orvosnak is a leletet!
4. sziszi0528 (válaszként erre: 3. - Dyka17)
2019. nov. 30. 09:42
Ok, akkor nyugodj meg, én még azért elmennék a lelettel a gyerekorvoshoz is, lássa ő is. Ha a védőnő azt mondta nem gond és elő szokott fordulni, akkor szerintem elég, ha a legközelebbi tanácsadásra viszed magaddal a papírt és megmutatod a dokinak.
3. Dyka17 (válaszként erre: 2. - Sziszi0528)
2019. nov. 30. 08:39
A védőnőt hívtam azt mondta, hogy nincs semmi baj, tornáztassam meg emeljem meg a D-vitamint neki! Meg azt, hogy lehet ha 2 hét múlva mentem volna akkor már látszott volna neki! Az orvos csak a terpeszbetétes ruginadrágot írta fel! De 2 hónap múlva vissza kell menni kontrollra! Csak mivel első baba így nem tudom, hogy most baj van vagy nincs! Bár a védőnő azt mondta,hogy semmi baj ez elő szokott fordulni!
2019. nov. 30. 07:15
Ezt ott kellett volna megkérdezned, de ha nem tetted nem baj, amúgy is vissza kell menni ezzel a gyerekorvoshoz, ő elmond majd mindent, ne fórumról akard megtudni, ilyen kérdésekben mindig a védőnő és a gyerekorvos válasza, tanácsa a releváns!!!
2019. nov. 29. 18:47

Sziasztok! Most szerdán voltam a 4 hónapos kisfiammal csípőszűrésen! Ezt írtak az ambuláns lapra!

RTG: jól fejlett csípők, csontmagok nem jelentek meg, csípőficamra gyanú nincs!

Az lenne a kérdésem,hogy mit jelent az, “csontmagok nem jelentek meg”? És hogy ez nagy baj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook