Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csípőn hordozó kengurut hol lehet venni és hány kg-ig jó? fórum

Csípőn hordozó kengurut hol lehet venni és hány kg-ig jó? (tudásbázis kérdés)


13. homern
2010. nov. 12. 09:52

Az én kisfiam ugyan még csak 8,5kg,de kenguruban 1x volt.Az első kenguruzás után alig győztem lefelé venni,szörnyű volt.Olyan természetellenes volt az egész tartása,hogy soha többé elő sem vettem(nem egy 2filléres változat volt amúgy).

Kaptam unokatestvéreméktől egy kendőt,amíg pici volt azzal mentünk rövidebb utakra.Mostanra van egy liliputi mei-tai-om és egy csatos hordozóm(szintén liliputi).

Én mostanában fogok majd "okosításra" menni,mert a fiam is nagyobb lett ugye,videóról sem az igazi tanulni,jól jönne néhány jótanács egy tapasztalt hordozóstól.

Most tanul járni,remélem azért még meg fog bennük maradni egy darabig :) Én akár még ovis korában is hátradobnám,ha egy hosszabb túra alatt elfárad :)

2010. nov. 12. 08:25
ha nem akarsz a kötözéssel vesződni akkor egy csatos hátit ajánlanék,én is hívlak a mamami.hu ra szétnézni:))
2010. nov. 12. 06:55
Vagy ssc :)
10. bf5264a5b9 (válaszként erre: 9. - Bf5264a5b9)
2010. nov. 12. 05:37
Több helyen azt írják, hogy a mei tai-nál a felső súlyhatár 20 kg, de elöl hordozást max. 8 kilóig ajánlanak minden típusnál.
2010. nov. 12. 05:33
Mei tai :) Erik igaz már jár, de vannak olyan szituk, amikor "magamhoz láncolom" vele :) Most pucéran 14,8 kiló+a téli ruhája... semmi gond nem volt eddig vele :) Én oldalt hordozom egyébként...
2010. nov. 11. 23:34

A P.C. kenguruban hogy hordoztad? Elől?? Csakmert 12 kg-t már nagyon nem szabadna elől hordozni. Csak csípőn vagy háton! Amik nekem beváltak a mei tai illetve a kendő. Mindkettővel tudsz csípőn és háton is hordozni. Olvass utána, hordozo. hu-n vagy mamami .hu-n. A MT jóval egyszerűbb és gyorsabb, mint a kendő (bár szerintem egy szakavatott másodpercek alatt felköti hátra is). Amire még figyelj, hogy jó minőségűt vegyél!! Remélem tudtam segíteni!

Ja, a karikás kendő is jó, de az csak csípőn hordozáshoz jó.

2010. nov. 11. 22:33

Köszi Wuppie! Gyorsan megnéztem, sajnos azt írja 15 kg-ig. Még 3 kg és ruha nélkül annyi a babám. És utána???


A karikás kendőnél mi a súlyhatár?

Gondolkodtam még a háton hordozáson. Mivel? Hogyan?

2010. nov. 11. 22:28
megnéztem, így könnyebben megtalálod: quinny curbb a tesz-veszen is és a vaterán is találsz
2010. nov. 11. 22:25
Szia, a quinny-nek van oldalhordós kenguruja, az oldalukon meg is tudod nézni :D gondolom a viszonteladóknál lehet venni.
2010. nov. 11. 22:15

Szia!

De jó neked hogy elvan benne:)Az én picúromnak vettem(most nem tudom a márkáját)de még nem szereti:(Lehet hogy picike még és azért.Nézd meg a neten hol lehet venni,és ott véleményeket is szoktak írni a termékekről!Jó babázást neked:)

2010. nov. 11. 22:13
Karikás kendőben nem gondolkodtál még?
2010. nov. 11. 22:11
Kisfiam 12 kg, még nem jár, a Pierre Carden kenguruban már túl nehéz. Mit javasoltok? Mit vegyek? Hallottam az Infantino oldalkengururól, de nem tudom, hol lehet venni.
2010. nov. 11. 22:09
Tudtok vmit a csipőn hordozó kengururól? Hol lehet venni?kg-ig jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook