Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csípő vizelet és viszketés, mi lehet? fórum

Csípő vizelet és viszketés, mi lehet? (tudásbázis kérdés)


8. 32304c7a9f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 10. 23:31

Több folyadékot inni, szénhidrátmentes (liszt és cukormentes) táplálkozás legalább fél évig, lapacho tea rendszeres fogyasztása, akár vele való irrigálás. Főként zöldségek fogyasztása!


A bőrprobléma a végső megjelenési formája, az ok az emésztőrendszerben keresendő!


Nem én mondom! Egy doktornő mondja, akinek ez a szakterülete!


Ételed legyen gyógyszered, ahogy Hippokratész mondja!

2021. márc. 10. 22:09

Hogy mitől van, azt nem tudom, de az eredeti áfonyalé némi vízzel keverve segít a húgyúti fertőzés megszüntetésében. Bio boltokban, drogériákban kapható, de ne a cukros fajtát vedd, hanem a nagyon savanyút. Ha egy napig iszod, garantáltan segít.

Az állandóan visszatérő hüvelygomba lehet a nem egészséges bélflóra jele. Mindenképpen segít a probiotikumok használata, vagy legalább a joghurt és kefír fogyasztás. Valamint nem mindegy, hogy mivel mosod az intim részeidet. Tejsavat tartalmazó intim mosakodót használj, pld Lactacyd Classic.

6. Miss Angel (válaszként erre: 5. - E60897a118)
2021. márc. 10. 17:40
mitől biztos,hogy gomba??
5. e60897a118 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 10. 17:35
Nem vagy cukorbeteg? A kiújuló gomba miatt kèrdezem.
4. vigyefene (válaszként erre: 3. - Miss Angel)
2021. márc. 10. 17:22

Ha alkalmatok van rá, próbáljátok ki a KY-jellyt. Víz az alapja.

[link]

3. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 10. 17:15

erről egy regényt tudnék irni és nagyon sajnallak...

nekem hüvelyproblémám-fájdalom,viszketés,folyás-volt együtt húgyúti komoly problémával,azért írom,hogy komoly,mert nekem vizeléskor nagy vérdarbok ürültek már a komoly fájdalom mellett.Ezt mostanaban éltem át és az volt benne a legszörnyűbb,hogy nemcsak nagy volt a fájdalom,hanem ezt a fájdalmat semmivel az égvilágon nem tudod csillapitani.


sajnos az én női szerveim fokozottan érzékenyek,egész kislánykorom óta,ezért nagyon vigyáznom kell magamra.Nem mondom,hogy azóta mindig frankón vagyok,mert nem,de legalább kiküszöböltem azt a poklot amiben voltam,mármint azokat a tüneteket a nagy fájdalmat,véres vizelést,meg a többit,amiket már leirtam neked.

A szexulális életem volt az,ami előidézte ezeket,kezdődött nöi problémával,külső belső kemény gyulladassal fajdalommal mindennel,aztan ez ráment a húgyutakra is.

A Partneremmel óvszert használtunk,a végén már latexmentest ,meg síkosítót/Bartholine,gyógyszertári!!/,de ennek ellenére állandóan beteg voltam,már majdnem kórházban kötöttem ki.

elhagytam az óvszert,és a sűrű szexuális együttlétet,azóta viszonylag jol vagyok.

ha használsz óvszert ,ill hasznaltok hagyyd el.Azt nem fogom irni,hogy hagyd el a szexuális együttléteket a pároddal,mert ha ilyet irnék,hülye lennék :D de figyeljetek oda arra,hogy akkor legyetek együtt,ha mindketten kivánjátok,ha kell,használjatok síkosítot,szigorúan azt amit irtam,mert kisebb hámsérülésből is nyilván lehet gyulladas,aztan meg a többi.

csak és kizárolag intim lemosot hasznalj ott,semmi mást!

folyadékot,tudom,már biztos unod,de próbálj meg többet fogyasztani,mikor baj van ,meg pláne!!!!


mindg fordulj időben nőgyógyászhoz,mert mikor ennyire összetett a probléma,sokan elkovetik azt a hibát,hogy kúrálgatjak magukat,aztan csak egyre rosszabbul lesznek...ami a legjobb a vényre kapható gyógyszerek közül,az a CNS kúp,a pimafucort kenőcs,ezek voltak eddig a legjobbak ,amiket doki irt fel,de nyilván a te dokid fogja tudni,neked mit irjon.PErsze ehhez antibiotikumot is fogsz kapni,bár kívánom,hogy megtaláld az okot és ne gyógyszereken kelljen élned!!!!!

2021. márc. 10. 03:07

Szia! :)


A folyadékfogyasztás nagyon fontos lenne, napi 2-2,5 l.

Ennek hiányában (is) könnyebben alakulnak ki különböző húgyúti és nőgyógyászati problémák, mivel nem tud kiürülni a baciés fertőzést idéz elő. Nekem 15 évesen lett vesekövem a kevés folyadék fogyasztás miatt, nem kívánom senkinek azt a görcsöt... sok felfázás miatt 7 alkalommal katétereztek emiatt.

Szóval először is menj el dokihoz (nőgyógy), megvizsgál és csinál egy tenyésztést a mintából. Ez általában candida (gomba), vagy bakteriális fertőzés. Többségében ezek akkor jönnek elő, ha legyengül az immunrendszer.

Ha nagyon makacs a betegség, valószínűleg kapsz rá antibiotikumot, ill. tejsavas hüvelygélt/kúpot.

Canesten nekem semmit nem ért, a recept nélküliek átka...

Urológus dokit is érdemes lenne felkeresni, ha nem tudsz pisilni, de ő is antibiotikumot fog felírni, mellé pedig javasolni fogja a kisvirágú füzike gyógyteát, ami vízhajtó hatású.


Külsőleg ajánlom a dm drogériákban kapható babylove sensitive fürdetőit intim mosakodásra, ezek kifejezetten érzékeny bőrre vannak: illatmentesek, nem irritálnak és olcsóak (1 liter kb. 1200 ft). Az agyonparfümözött intim mosakodókat felejtsd el, mert több kárt csinálnak, mint hasznot.


Mihamarabbi gyógyulást, ne felejts el INNI!! :)

2021. márc. 10. 00:40
Holnap kérek időpontot az orvoshoz, de addig kérem aki tud, segítsen valamilyen tanáccsal. Mostanában visszatérő hüvelygombám van, ami azt jelenti, hogy ilyen két - három havonta kiújul. Emellett sűrű időközönként csak az éjszaka folyamán apró, nagyon csípő vizelet ürítésem van, ami utána is csíp és nem tudok tőle aludnic, átlag tízszer kell kimennem pár cseppért, s nem sokkal később ismét ingert érzek. Ráadásul most ismét nagyon viszketek odalent, ezért triplán Fáj, mikor elcsöppenek... Használok Canesten krémet, de nem nagyon akar hatni. Ez idáig a hüvelykúpok megszüntették a viszketést, de most nincs rá keretem, ezért maradt a krém. Mégis mitől lehet ez az egész? Tapasztaltam még hüvelyszárazságot, de a szaga ugyanolyan normális. Érdekes, hogy ez a nagyon sűrű és nagyon minimális vizelés és az inger csak az éjszaka folyamán jelentkezik, nappal normális a vizeletem. Folyadékot sajnos nem iszom eleget, tudom, hogy ezen változtatnom kellene. Ha Valaki megosztaná saját tapasztalatait vagy lenne valami tippje, azt nagyon megköszönném!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook