Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csináltatott valaki mostanában mellműtétet tb-re? Lehet még így egyáltalán? fórum

Csináltatott valaki mostanában mellműtétet tb-re? Lehet még így egyáltalán? (tudásbázis kérdés)


6. Bobesbobek (válaszként erre: 5. - 4da30dccf3)
2012. dec. 30. 14:03
Jövök,köszönöm!
5. 4da30dccf3 (válaszként erre: 1. - Bobesbobek)
2012. dec. 29. 17:33
gyere a mellkisebbítés fórumra, ott mindent megtudsz a lányoktól ill tőlem, nekem februárban lesz TB-s műtétem :) akik túl vannak rajta azoknak a naplójában fotókkal illusztrálva is többet tudhatsz meg :)
2012. dec. 29. 16:55
Igen 5 eve meg csináltak de most nem tudom es nem igazan tudom hol kezdjek keresgelni,netem nem sok mindenvan!
2012. dec. 29. 15:31
Évekkel zeleőtt (5-6) hallottam, hogy a Budai sport kórházba még csináltak ilyet, de nem 100% ban támogatta a TB, olyan 150ezret kértek egy ismerősömtől (mellfelvarrás), de amúgy duplája lenne. Érdeklődd ott meg, ott csinálták akkor részleges TB re. Talán. sok sikert! BUÉK! :)
2. Ayna
2012. dec. 29. 15:29
Én egy hónapja kérdeztem a nődokim és azt mondta, nem csinálnak tb - re felvarrást.
2012. dec. 29. 15:24
2.babat varom ,mindig is nagy melleim voltak,hizas fogyastol most mar elég viseltesek,szegények!Régen fel varrást csinálták tb-re,de nem tudom ez létezik e még?Valakinek van tapasztalata esetleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook