Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csinált már otthon valaki dobostortára karamelt? Ha igen, hogyan? fórum

Csinált már otthon valaki dobostortára karamelt? Ha igen, hogyan? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 18. 18:38

Málna


Sok sikert hozzá)))

2012. máj. 18. 11:50

Nem bonyolult dolog :)

Az a lényege, hogy megszilárdulás előtt kell felszeletelni és úgy a torta tetejére helyezni a szeleteket.

2012. máj. 18. 11:15
Óh köszi azt hittem, senki nem ír.Köszi az ötlete és a linket,nem is gondoltam rá hogy a legfölső lappal együtt vágjam fel.Régen ettem már én is Németországban nincs,de a férjem egyik kedvence és szeretném a 7végén meglepni vele.
2012. máj. 18. 10:29

szia!

[link]


..de ha a keresőbe beírod, dobostorta készítése, rengeteget kidob, ami neked szimpatikusabb kiválaszthatod. Sok sikert hozzá! :)

2012. máj. 18. 10:24

Sziasztok


Én csináltam már.A tortalapokat mikor megkented,akkor a legtetejére valót én úgy tettem rá,hogy csak a piskótát különtettem,csináltam világos égetett cukrot és ezt tettem rá.Mikor megkeményedett majdnem,akkor felvágtam szeletekre és utólag tettem rá legyező formában.De volt,hogy kocka alakút csináltam(tortát) és arra pedig egy kicsit,mikor nem volt teljesen szilárdra meghűlve,akkor vagdostam be egy kicsit,hogy egyben maradjon,viszont könnyebb legyen szeletelni.

Sok sikert!!

Ez a kedvenc tortám)))

2012. máj. 18. 10:15

Sziasztok leginkább az érdekelne hogy hogyan teszitek a tetejére?Egészben vagy feldarabolva vagy kihűtve?Vagy a tetején daraboljátok fel?

sosem csináltam még dobostortát a hétvégén szeretnék aszületésnapra.Ha tud vki segíteni akkor írja már le a folyamatot.Köszönöm.

2012. máj. 18. 10:13
Sziasztok.Csinált már otthon valaki dobostortára karamellt?Ha igen hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook