Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csillámos ruhával mit lehet tenni, hogy ne hulljon le az összes csillám? fórum

Csillámos ruhával mit lehet tenni, hogy ne hulljon le az összes csillám? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 10. 17:27
Akkor lehet kimosás helyett"KIDOBÁSRA" kerül sor majd???Köszönöm az ötleteket és várok még hátha valakinek van még más ötlete,egyébként nem értem az ilyen készítőket meg magam se hogy megvettem:)))Olyan szép az első mosásig:(
5. artista bonita (válaszként erre: 3. - 204b456479)
2011. márc. 10. 17:21

ez a legjobb megoldás, egyetértek!


azonban, ha bátor vagy, fagyaszthatod is, például, ha csak deo-nyomos, akkor ha megfagy, finoman ki tudod dörzsölgetni belőle a kisebb szennyeződéseket. és mosás helyett szellőztetni, vagy a tisztítóba adni, nagyon fognak szeretni érte:)

4. gne2
2011. márc. 10. 17:10
Nekem egy bordó blúzom volt ilyen. Szép, szép, csak kényes. :( Csak kifordítva, kézzel mostam. Ritkán hordtam, alkalmi volt, de akkor is hullott róla, simán nyomon lehetett követni, hogy merre jártam. Elajándékoztam, szedegesse más. :D
2011. márc. 10. 17:05
hajlakk, kimosáskor szerintem semmit nem lehet csinálni vele, max.csomagold be egy textil zsákba, úgy nem lesz a többi ruha csillámos.
2011. márc. 10. 16:59
Hófehér ezüst csillámmal de nagyon hullik róla,várom az ötleteket hogy lehetne megoldani hogy rajta maradjon a díszítés főleg ha kimosásra kerül sor???
2011. márc. 10. 16:54
Csillámos ruhához, ötletek, hogy ne hulljon le az összes csillám?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook