Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csevegjünk erről- arról, ami Neked éppen problémát jelent, és lássuk új szemszögből a kérdésed. fórum

Csevegjünk erről- arról, ami Neked éppen problémát jelent, és lássuk új szemszögből a kérdésed. (beszélgetős fórum)


253. b46d5f17a9 (válaszként erre: 252. - B46d5f17a9)
2008. máj. 27. 17:13
egyébként a linkjét annak, amit találtam betettem a naplómba, majd még teszek hozzá :)
252. b46d5f17a9 (válaszként erre: 249. - Katinkaboszi)
2008. máj. 27. 17:13

én nem szoktam rizotto-t túl sűrűn csinálni, mivel az enyémek nem épp rizsesek :(


viszont én szeretem, de lemaradtam a rizibizinél és az efféle könnyed és könnyen emészthető rizseknél


beírtam a gugliba, hogy olasz konyha.hu és erre kijött a hoxa receptoldala - hát okos lettem :DD megtudtam mennyi sok recept van itt is

251. b46d5f17a9 (válaszként erre: 248. - F290b382c2)
2008. máj. 27. 17:10

hát, jelenleg nem vagyok épp olyan vékony, mint a képeken, amiket láttál az iwiw-en :)


van rajtam kb. 20 kg felesleg :( tehát van mit leadni

2008. máj. 27. 15:18

Miután kissé egyedül vagyok itt, el is megyek.

Neeem, majd jövök, de most vacsoracsata a fiúkkal, meg az edényekkel és a kajával. Remélem én győzök, bár nem sokáig tart, hiszen mindent megesznek, amit az asztalon találnak, na jó, a tányérokat és a csészéket nem, sőt az evőeszközöket sem :))

Kicsit később leszek ismét, mondjuk úgy fél hat körül. Pápá babák.

2008. máj. 27. 13:45

Én is kérdeznék Liliától, te hogy szoktad csinálni a rizset? Arra mi a szokás?

Most jártam egy ilyen fórumon, ahol a rizsfőzés rejtelmeibe avatják egymást a fórumozók.

2008. máj. 27. 13:37

Á,itt olyan nincsen,ezek éjjel-nappal kajálnának,játszanának,és valami baromságot mindig csinálnak.A legjobban azt imádom,amikor elalszom,és a papagájok 4-en 8 felé repülnek,és hol innen-hol onnan szedegetem össze őket..mint a gyerekek-a rosszabb fajtából..de azért imádom őket:DD


Te amúgy hová akarsz fogyni?

247. b46d5f17a9 (válaszként erre: 245. - F290b382c2)
2008. máj. 27. 13:30

állítólag fogyaszt, de erről majd csak akkor tudok nyilatkozni, amikor el kezdem szedni :)


hát te sem unatkozol ebben az "állatkertben" :))

nekem elég a Stella, meg a két banyám :D

2008. máj. 27. 13:28
Bocsi az elírásokért,most csevegtem az exemmel,és kissé remeg a kezem...
2008. máj. 27. 13:28

Gombóc-Sára-Éles-(Tök)Életlen:hullámos papagájok

Gandalf,a nimfa

Mókamaki-szibériai csíkos mókus-ők mind szabadon:)))

Fanni és Panni-hófehér pihepuha tengerimalacok:))


Bio CLA+T-t szedek,meg egy USA Fat burner nevezetű cuccot,nem olcsó-de nagyon jó szerintem..


A szűztea kaqpszula is zsírégető?

2008. máj. 27. 13:12

édesem, a Ti szélviharotok nyomták akkor fel hozzánk ezt az őrületes 30 fokos meleget. Nem ez idegesít, hanem az emberek értetlensége és ahogy szeretnek kihasználni másokat. Ettől durrant be az agyam.

Annak viszont örülök, h nem fáj a buksid és h Jesssynek már jobban van a tesókája és esetleg még haza is engedik.


MOndtam én, h lesz esküvő!!!!!

243. b46d5f17a9 (válaszként erre: 242. - B46d5f17a9)
2008. máj. 27. 13:09
itt szélvihar van, én attól szoktam idegbeteg lenni, de még eddig egész jól viselem a helyzetet - a vasárnapi meleg és migrén után, ez most megkímélt, bár ettől is fejgörcseim szoktak lenni :)
242. b46d5f17a9 (válaszként erre: 241. - Katinkaboszi)
2008. máj. 27. 13:08
miért ez a nagy méreg és ideg??
2008. máj. 27. 13:07

Sziasztok, megérkeztem, igaz mérgesen és idegesen, de azért itt vagyok.


Lányok, ha sikerül valakinek bármelyik fogyasztó dologgal zöld ágra vergőnie, és használ, azonnal szóljatok nekem, mert én is ilyen gondokkal küszködöm.

240. b46d5f17a9 (válaszként erre: 239. - F290b382c2)
2008. máj. 27. 11:12

miből áll a csipet csapat? használj Ace-t mondtam volna (színesekhez valót, mert az kiviszia szagot is), de aztán eszembe jutott, hogy otthon már egy ideje nem lehet kapni


milyen zsírégetőt használsz?


én tegnap délelőtt voltam a barátnőmmel a Corson és bementünk az Erboresteria-ba is - gyógynövényes bolt -, meg is rendeltük a szűztea kapszulát - mert hát az olaszok ilyen dolgokat ritkán haszálnak így rendeltetni kell, de lesz a hét végére, és végre kipróbálom azt is, még soha nem szedtem, de kíváncsi vagyok rá nagyon :)

2008. máj. 27. 11:03

Én is mosok,a kedvenc mókusom összepeselte a pólómat,remélem kijön a szag belőle...:))))

Közben megkajáltattam a csipet csapatot is,most meg erőt gyűjtök,hogy elrohanjak a zsírégetőmért,de semmi kedvem hozzá..


Lustiznék egész nap:)))

2008. máj. 27. 10:59

letöltöttem egy mesét valamelyik nap és most ellenőriztem, hogy megy-e vissza, de megyeget :) nem értek én ehhez, csak most csináltam először, így kicsit izgulok miatta - közben ilyen szép képes-csillámos-okos mondásos oldalakat nézegettem

kutya alszik, lányok mesét néznek, a mosógép meg félig kivan, mert alig van víz, de muszáj,hogy menjen :)

2008. máj. 27. 10:51
Mi jót csináltok?:))
236. b46d5f17a9 (válaszként erre: 235. - F290b382c2)
2008. máj. 27. 10:36
elaludtam mareggel, így a lányok nem mentek az oviba - társaságom van :)
2008. máj. 27. 09:40

Igen,a tesómat kirakták az ito-ról,valószínű még a 7en hazamehet,mostmár megnyugodtam én is,igaz az éjjel nem aludtam túl sokat..


Ráadásul nagyon jó kedvem van,a drágám sms-e ébresztett:))))))


Nálad mizu?

234. b46d5f17a9 (válaszként erre: 233. - F290b382c2)
2008. máj. 27. 09:08
minden rendben?
2008. máj. 27. 08:56
Jó reggelt!
2008. máj. 27. 08:55
Jó reggelt!
231. szanád
2008. máj. 27. 06:24

sziasztok

este nem voltam ,mert foglalt volt a gép

2008. máj. 27. 00:22

Jó éjt csajok,már biztos mindannyian alusztok,sebaj,akkor őrzöm az álmotokat..:))


Köszönöm mindannyiótoknak a szorítást,és neked Lilia külön a mai lelki táplálékot!!


Reggel találkozunk,pussz!Jess

2008. máj. 26. 23:43

Elnézést kérek tőletek, mert én bizony elaludtam most este a tv-nézés közben.

Pedig a kedvenc sorozataim mentek, így nem tudom mi történt, ki volt a gyilkos az NCIS-ben? Az utána következőről már nemis beszélek, mert a férjem ekkor bekapcsolta a videót, és ő így aludt el.

Most mindenkinek kívánok jó éjszakát, Jessy testvérének szorítunk továbbra is.

Lilia szép idézeteit köszönöm

Csibiuszka puszi

Szanád sajnos nem volt időm megcsinálni a goffrit, a fiúk húst akartak sütni, utána meg már nem volt kedvem nekikezdeni.


Holnapra szép napot, és jövök amint tudok. Csók

2008. máj. 26. 23:29

Ne kívánd senki szeretetét. Ne utasítsd el senki szeretetét.

Úgy áradjon szereteted, mint a tűz fénye-melege: mindenre egyformán. Akik közel jönnek hozzád, azokra több essék fényedből és melegedből, mint akiknek nincs szükségük terád. Családtagjaid, mindennapi társaid s a hozzád fordulók olyanok legyenek számodra, mint a kályhának a szoba, melynek melegítésére rendelik.

Weöres Sándor

2008. máj. 26. 23:26

Az a másodperc, amikor igazán szeretünk, életünk egyetlen valóságos pillanata. A többi nem az. A többi boldogtalan varázslat. Őrület. Teli félelemmel és szomjúsággal. Mi persze éppen fordítva gondoljuk. Mi azt hisszük, hogy az a "valóság", amikor egyedül, kővé dermedt, magányos lélekkel élünk. Valóság a hétköznap, a közöny, az egoizmus, az én, az enyém, a pénzkereset. Valóság a tévé, a robot, a rohanás, a vásárlás, az aszfalt, a "senkihez sincs közöm" életérzése. És a szerelemről véljük, hogy káprázat, mámor. Amikor valóban szeretünk, mondják ránk az emberek, hogy "Te el vagy varázsolva, öregem! Te megőrültél!" - miközben egy tévedhetetlen hang lelkünk mélyéről azt mondja: "Itt akarok maradni, mert mindig ide vágytam! Itt akarok élni, örökké!" Amikor szeretjük egymást: kijózanodunk. Felébredünk. Életünk valóságos állapota az, amikor szeretünk. Ezt a csodát rendszerint akkor érjük el, amikor föladjuk a görcsös önvédelmünket, és elkezdünk egymásban, egymásért élni.

Müller Péter

2008. máj. 26. 23:15

Nagy bátorság kell ahhoz, hogy egy ember fenntartás nélkül engedje szeretni magát. Bátorság, csaknem hősiesség. A legtöbb ember nem tud szeretetet adni és kapni, mert gyáva és hiú, fél a bukástól. Szégyelli, hogy odaadja, s még sokkal inkább szégyelli, hogy kiadja magát a másiknak, elárulja titkát. Azt a szomorú, emberi titkot, hogy szüksége van gyengédségre, nem tud meglenni nélküle.

Márai Sándor

2008. máj. 26. 23:11

Tudnod kell, hogy az emberek nem ok nélkül ragaszkodnak a középszerűhöz, a zavaroshoz és a vajákoshoz, az illúziókhoz és a szobatiszta félismeretekhez, tehát a műveletlenséghez. Mert a műveltség annyi, mint igazságnak - minden dolog igaz ismeretének - feltárása és elviselése. S az igazat elviselni mindig nagyon nehéz. A műveltséghez tehát a valóság és igazság megismeréséhez, rendkívüli bátorság kell.

Márai Sándor

2008. máj. 26. 23:09

A legfontosabb dolgokat a legnehezebb elmondani. Ha ezekről beszélsz, nevetségesnek érzed magad, hiszen szavakba öntve összezsugorodnak - amíg a fejedben vannak, határtalannak tűnnek, de kimondva jelentéktelenné válnak. Ám azt hiszem, többről van itt szó. A legfontosabb dolgok túl közel lapulnak ahhoz a helyhez, ahol a lelked legféltettebb titkai vannak eltemetve, irányjelzőként vezetnek a kincshez, amit az ellenségeid oly szívesen lopnának el. Ha mégis megpróbálsz beszélni róluk, a hallgatóságtól csak furcsálló tekinteteket kapsz cserébe, egyáltalán nem értenek meg, nem értik, miért olyan fontos ez neked, hogy közben majdnem sírva fakadsz. És szerintem ez a legrosszabb. Amikor a titok nem miattad marad titok, hanem mert nincs, aki megértsen.

[{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Stephen King[{[{[/A]}]}]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook