Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csevegjünk erről- arról, ami Neked éppen problémát jelent, és lássuk új szemszögből a kérdésed. fórum

Csevegjünk erről- arról, ami Neked éppen problémát jelent, és lássuk új szemszögből a kérdésed. (beszélgetős fórum)


283. f290b382c2 (válaszként erre: 281. - Katinkaboszi)
2008. máj. 28. 15:10

Szerintem nyugodtan kipróbálhatod,viszont őszinte leszek,én amint pár napra abbahagyom,kezdenek feszülni a szoknyák rajtam...Sokan fikázzák(sic) a CLA-t(van erről fórum is)de nekem az emelt dózis nagyon bejött,a zöld tea pozitív hatásairól nem is beszélve...

Amúgy ez a 7+17 turmix is jó,bár kissé borsos az ára..


A Samura visszatérve:melyik az a pasi,aki szereti ha vacsi után anyu okizni megy???

282. f290b382c2 (válaszként erre: 280. - B46d5f17a9)
2008. máj. 28. 15:07

Nekem is kapásból ez jutott eszembe..:DDD


A legújabb horror-az úr 100cm magas hölgyet keres.Lehet pedofil,vagy a törpéket szereti..ÁÁ,azt hiszem ezentúl nem barátkeresőben,hanem önmagam szórakoztatásáért járok majd oda..:DDD

2008. máj. 28. 14:23

Most akkor egyszerre mindenhova válaszolok.


Igen volt egy Szimre nevezetű kóbor lovag, aki lehet h olvas bennünket, de nem nagyon tud hozzászólni, vagy esetleg sok a dolga, vagy nem tudom mi.


Jessykém, gondolod megpróbálhatnám én is ezeket? Mióta szeded és meddig kell használni?


Liliával egyetértek a samus ügyben, mert az ilyen nem társat, havert, hanem csak egy bizonyos dologra keres valakit, már ha akad ilyen kósza őrült, aki képes lefogyni neki 45 kg-ra. Te, ez eltéveszthette, mert a 170 mellé az 54 éppen jó lenne.De fordítva! A fiam az ilyenekre azt mondta régen, h tenni kell a zsebébe legalább két téglát, h a szél el ne vigye és ne zörögjenek a csontjai. :)) Könnyű nekünk. :)))))

280. b46d5f17a9 (válaszként erre: 279. - F290b382c2)
2008. máj. 28. 14:12
ajánlom neki a Samut a suliból, azon már nincs mit könnyíteni :DD
279. f290b382c2 (válaszként erre: 277. - Katinkaboszi)
2008. máj. 28. 14:00

Na pá!!


Egyszerre szedem,a Bio CLA-t napi 2x2,a Fat Burnert ugyanígy,és mindig evés előtt(igaz,a CLA-t csak 1x javasolják,de nekem úgy annyit ért kb. mint halottnak a csók...)


Képzeljétek,regisztráltam a Randiszobára,és egy pasi 170cm-es,45kg-os hölgyet keres..Szerintem 1xűbb lenne,ha csontvázat vásárolna,az nem hízik,nem öregszik,és tartja a súlyát..:DDD

278. b46d5f17a9 (válaszként erre: 277. - Katinkaboszi)
2008. máj. 28. 13:55
volt egy pasink is az elején, ha nem tévedek - ő hová lett?
2008. máj. 28. 13:53

Sziasztok, én is megjöttem és amíg a családnak nem kell vacsit készíteni, addig itt is leszek.


Jessykém, nagyon örülök neki, h elengedték a tesókádat. Kívánok neki jó egészséget és nagyon sok örömöt a házasságában.


Azt a két dolgot, amit az alakod megőrzésére szedzs, egyszerre használod, vagy külön-külön?


És a sógorod Lilia azt akarja, h a tied szüljön, ő meg eladja őket?


Csibiuszka? Hol vagy? Még unokázol?


Szanádnak megint nincs gép a közelében, vagy elfoglalták, mint a törökök Budát :)))

276. b46d5f17a9 (válaszként erre: 275. - F290b382c2)
2008. máj. 28. 13:52
én csinálom
275. f290b382c2 (válaszként erre: 274. - B46d5f17a9)
2008. máj. 28. 13:42

Volt nekik egy vaníliás termékcsaládjuk,az nagyon fincsi illatú..


És hogyan szerzed be az Avont?

274. b46d5f17a9 (válaszként erre: 273. - F290b382c2)
2008. máj. 28. 13:23
biztosan jó, én most aromaterapia címen az avon naturalsokért vagyok megőrülve
2008. máj. 28. 11:35

Megjöttem!

Voltam a gyógynövényboltban,vettem teát,meg bogyót erre a nemalvásra,meg kápzeljétek,találtam isteni csokis masszázsolajat,meg bőrradírt..az utóbbit ki is próbáltam,a fellegekben éreztem magam az illatától...:)))

272. b46d5f17a9 (válaszként erre: 265. - Katinkaboszi)
2008. máj. 28. 11:25
nem, semmi közük, egymáshoz, így a sógorom már készül, hogy majd lesznek kiskutyák - de azt nem kérdi, hogy én akarok-e majd kiskutyukat :)
271. b46d5f17a9 (válaszként erre: 270. - F290b382c2)
2008. máj. 28. 11:23

jaj, de jó!


igen víz is lett úgy kb. ma 11-re - tegnap estére teljesen elment, így az üvegessel mosakodtunk - mit ne mondjak, kész élvezet :(( - most reggelre lett épp egy halovány, így letusoltam végre!!!! cérnaszálnyi vízmennyiséggel, de még ennyire jól soha nem esett a dolog :) - most már van, de van is mit csinálni, így bizti nem leszek jó darabig :)

2008. máj. 28. 08:41

Jó reggelt csajok!!Csak nem alusztok még??


Főzöm a kávét,kapuccsínót nektek!!


Lilia drága,van már vized?


Jó hírem van,a tesómat kiengedték:DDDDDDDDDDDDDDDD

2008. máj. 28. 01:00

Jó kis esti mesét írtam,elszórakoztatom magam is...


Mikor lesz már Dominóra?

268. f290b382c2 (válaszként erre: 258. - Csibiusz)
2008. máj. 28. 00:59

Most olvastam vissza,így bocsi a késő válaszért...

Háát,a hullámos papik elvannak,meg a mókus is,mert mindenhová dug magának kaját,így velük nincs gond.A nimfát bezárom,mert most ismerkedik a repülés rejtelmeivel,és félek,nem talál vissza a kalitba,Fanni és Panni pedig extra adag kaját kap,bár ezeknek sosem elég,épp most kaptak egy kis ubit,meg paradicsomot,és még visítanak a kajáért...

Ja,és ha távol vagyok,halálosan megsértődnek,és szóba sem állnak velem...édesek...


A Bio CLA+T,meg a Fat Burner zsírégetők,és kaja előtt beveszem,mert utána 1/2 órával rohanok a mellékhelyiségbe,nem szívódik fel amit megkajálok,így napi 1x annyit ehetek,amennyit akarok-ez már kicsit beteges,nem?(Meg gusztustalan,bocsi)De sajna a levegőtől is hízom..

Puszi,Jess

2008. máj. 28. 00:52
Jó éjt mindenkinek,megint én vagyok úgy tűnik az utolsó...pussz,és ölelés kedvetek szerint,és vigyázom megint az álmotok!!Jess:)))
2008. máj. 28. 00:08

Jó éjszakát kívánok mindenkinek, nagyon szép álmokkal együtt.

Lilia remélem holnapra már lesz víz és nem kell kerülgetned a dolgokat.

Jessy, örülök h. már sokkal jobban vagytok, s csipet-csapat borzasztó aranyos lehet, remélem nem fognak zavarni senkit. Khm,khm.

Kapj még sok kedves sms-t, amitől sokkal jobb kedvre derülhetsz.

Szanád kedves, remélem szerdán már többet láthatunk itt és egyáltalán a neten, vagy a Hoxan.

Édes Csibiusz, örülök, h azért a fáradtságod mellett jutott idő ránk is. Puszilom az unokákat.


Akit véletlenül kihagytam, nem rossz indulatból, csak feledékenységből tettem. Sziasztok.

265. Katinkaboszi (válaszként erre: 262. - B46d5f17a9)
2008. máj. 27. 21:52

Drágám, nem irigyellek a mai napért, de a művelődés az mindenkinek jól jön.

A két kutyus testvérek, vagy csak egy tenyésztőé?

264. Katinkaboszi (válaszként erre: 257. - Csibiusz)
2008. máj. 27. 21:48

Köszi a beköszönést és a csókot átadnám, de ahányan vagyunk, annyifelé. Beni oda, M a hálóban nézi szemhéjon keresztül a másik filmet.

Holnap várlak és én is csókolom a tieidet.

2008. máj. 27. 21:44
Na halijó, megint "gyüttem", "elvoltam", néztem a főzős műsort, de megint elaludtam közben, csak a végét láttam. Utána eszembe jutott, h egész este szerkentyűzött a férjem, így bizony elmaradt a kenyérsütés, erre gyorsan ripp-ropp odalöktem egyet.
262. b46d5f17a9 (válaszként erre: 259. - Csibiusz)
2008. máj. 27. 21:31

az jó lesz! ma du. vízhiányban a yorki-s oldalakat nézegettem, művelődtem - a lányok is nagyon élvezték, volt is sok Stella és Whisky (ez a sógornőmé, pár hónappal nagyobb, mint az enyém, fiú) - itt sikongattak és kiabáltak a kutyáknak

meg megnéztük azt a reklámbeli fehér kutyust is - már nem emlékszem a nevére, de nagyon édes volt :)

2008. máj. 27. 21:29

Na tessék, jól itt vagyok, pedig csak el szerettem volna köszönni a mai napra.

Tesóka! Ma is meg van minden fűszer, amit régen használta, csak porított alakban, hogy egyszerübb legyen a háziasszonyoknak. Na az íze, azért nem olyan mint a frissen szedett növényeknek.

Az én rizs készitésemről, majd holnap bővebben.

Jó éjszakát, szép álmokat a tovább fórumozóknak!

260. b46d5f17a9 (válaszként erre: 255. - Katinkaboszi)
2008. máj. 27. 21:26
hát nem tudom mi történt, de nincs víz az egész városban még mindig :((, most már az a csöpp sem, szárazak a csapok
259. csibiusz (válaszként erre: 223. - B46d5f17a9)
2008. máj. 27. 21:24

Könyökrágós? Jót mulattam, ezt még nem hallottam. Fekete, hosszú szőrű, nagyobb lógó fűl, és olyan bánatos szemek, hogy rögtön meg kell simogatni a fejét legalább.Majd holnap le fényképezem, és fel teszem az adatlapomra.Én nagyon szeretem.

Az idézeteid, roppant meg kapóak, és szívhez szólnak.

258. csibiusz (válaszként erre: 245. - F290b382c2)
2008. máj. 27. 21:15

Szép ki csipet csapatod van, nem semmi gondozni őket, foglalkozni velük stb.

Amikor nem vagy otthon mit csinálnak?

A Bio CLA+T, miért szeded, és a másik bogyót?

2008. máj. 27. 21:06

Szép, jó estét! Tegnap és ma nem voltam net közelben, mert unokáztam egy kicsit. Még holnap is aktív nagymama leszek. Azért el fáradtam egy kicsit, de nem tudok be köszönés nélkül, le pihenni.

Jessy, nagyon jó egészséget, és gyors gyógyulást a tesódnak, a hét végéd, mint olvastam jól sikerült, csak így tovább!

Lilia ! Én azt hiszem a mi fejfájásunk nagyon hasonló lehet.Ahogy írod, még a szél is árt, attól is fáj nagyon. Remélem már vizetek van, és a kislányok is örültek, hogy otthon voltak veled.

Szanád ! Remélem gyakrabban jutsz "gép" közelbe.

Katinkaboszika!! csók a család.

2008. máj. 27. 18:49

azért lányok, érdekes dolgokat tud olvasni itt-ott az ember gyereke, most példul eszembe juttatta valaki, h annak idején a nagyikám milyen fűszereket használt.

Azután ezek kimentek a divatból, pedig még emlékszem rá, h árulták ezeket szárítva, olyan alakúra kötve, mint egy koszorú, vagy csak simán levágva frissen, mint ma a petrezselymet és a kaprot, akkor még sokféle volt, pedig milyen gyerek voltam még, de emlékszem rá.

255. Katinkaboszi (válaszként erre: 254. - B46d5f17a9)
2008. máj. 27. 18:17

arra meg mi történt, a szél elfútta a vizet? :)

yóvanna, csak jáccottam.

254. b46d5f17a9 (válaszként erre: 250. - Katinkaboszi)
2008. máj. 27. 17:15
itt meg nincs víz egész nap, éppen csak csordogál a csap, így csak nézzük egymást a szennyes edényekkel - hát nem mondom, hogy túl szívesen nézem és szagolom, de ez van :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook