Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csevegjünk az általános iskolásokról! fórum

Csevegjünk az általános iskolásokról! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2011. jan. 13. 11:06
Az rendben van de ne állandóan. Mire megszoknak valamit máris kapnak valami újat. Nem elég hogy hihetetlenül sok a követelmény még a módszerekkel is rángatják őket ide -oda. Ráadásul az iskolák sportot űznek abból hogy minél többféle lehetőséget kínáljanak, aztán meg amikor ott vagy a gyerek nem választhat.
2011. jan. 13. 11:00
Egészen más a mai gyerek felhozatal, és ezért mondják, hogy változtatni kellett a tanítási módszereken is!
2011. jan. 13. 10:59
Szia. Oktatási rendszer elfogadható, bár nem a legjobb. A mai diákok már nem olyanok, mint mi voltunk régen! Tanítónak készülök én is, és míg nekünk egyszerűen tanítottak mindent a mai gyerekeknek mindig újabb és újabb dolgokat és játékokat kell kitalálni hogy tanulhassanak és ha úgy tanítanánk őket, mint minket régen, abszolút nem kötné le őket!
2011. jan. 13. 10:59
Az egész oktatási rendszer úgy ahogyan van rossz. Szegény gyerekek a kísérleti nyulak.
2011. jan. 13. 10:58
A mai rendszerrel akadnak kifogásaim. Azért is irattam a fiamat 5-től egyházi iskolába. A lányom még a normál általános iskolát nyűvi.
2011. jan. 13. 10:49
Egy l-el. Mondjuk elég égő, hogy rosszul írtam, de ez van. A téma változatlan.
2011. jan. 13. 10:44
Mi a véleményetek a ami oktatási rendszerről, tanárokról, tanítókról, iskolákról, mik a saját és gyerekeitek tapasztalatai? Jók rosszak egyaránt. Milyen lesz a félévi bizonyítvány?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook