Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csepeli bölcsödék - tapasztalatok, férőhely, stb fórum

Csepeli bölcsödék - tapasztalatok, férőhely, stb (tudásbázis kérdés)


11. Lili74
2010. okt. 17. 18:16

Utánanézek.

Az az igazság, h ugyan viktorunk beígérte a médián kereszttül a 3 éves gyest, de hogy ez valóban megtörténik-e, az egy más kérdés. Inkább beíratjuk a bölcsibe, legfeljebb nem megyünk. Bár előbb megszületünk kb 6 hét múlva :)))

2010. okt. 15. 14:49
legalábbis a beiratkozási papíron 4db szerepel
2010. okt. 15. 14:49

üdv

csepelen összesen 4 bölcsőde működik

2010. okt. 15. 14:46
No most eddig nem érontett, de hamarosan fog...tudomásom szerint csepelen csak 1 bölcsi van az is a Rákóczi téren vagy hol.
2010. aug. 27. 12:03

Sziasztok!

A belvárosi bölcsihez szólnék annyit hozzá, hogy mi is és körülöttünk az összes szülő és gyermek nagyon szeretjük. Nagyon kedvesek a gondozónők és állandóan figyelnek a gyerekekre. Volt egy kisfiú aki nem úgy viselkedett napközben ahogyan szokott és félóránként nézték nem-e lesz lázas de szerencsére csak fáradtabb volt aznap. Az én pici fiam nem egyszerű eset kemény volt a beszoktatás és ezért nálunk ez jó ideig tartott de imádja. Reggel a buszról leszállva meg sem áll a kapuig, szalad befele. Ne ítéljetek meg semmit 1-2 vélemény alapján hanem menjetek be 9-11 óra között mindenkit szeretettel vár minden bölcsőde!

6. Mr.Cobra (válaszként erre: 5. - Angesz)
2010. febr. 3. 21:25

Szia!

Csepelen a "Belvárosi Bölcsöde"- ét nem javaslom. Nekem a fiam jár oda... Katasztrófa, jót nem skat tudok mondani róla. A gondozó pulóverben ült ősszel az udvaron, a gyerek pólóban játszott mellette. Nem vették észre, hogy 38,6 fokos láza van....stb

5. angesz (válaszként erre: 4. - Meric)
2009. nov. 17. 11:29

szia!

a kisfiam januárban 2évet tölt ovodába még nem irathatom ma hívtam az ovikat azt mondták májusba van beiratás.próbálom a bölcsiket, csak az a baj,hogy egy hete koltöztünk fel csepelre semmit nem ismerek.a párom több mint 1 éve a simenszbe dolgozik de nincs bejelentett lakcim pesten.szerinted így fog menni a bölcsi?meg hol próbáljam?

2009. máj. 13. 16:06

Szia!


A kisfiam most bölcsödés csepelen. Hogy beirathatod e ide a kisfiad, azt nem tudom, de azt igen, hogy hatalmas a várólista csepelen. Dugig vannak a bölcsödék.

Én 2007. májusában irattam be a kisfiamat, hogy 2008. januárjától járni tudjon a bölcsibe.

Sajnos azt kell hgoy mondjam bölcsödék terén katasztrófális a helyzet.

Érdeklődni tudsz a Központi bölcsödébe, ami a Rákóczi téren van, itt csepelen.

Ha kell megkeresem az elérhetőségüket és elküldöm neked.

Merci

2009. márc. 11. 11:44
Hahó csepeliek! Nem tud segíteni senki? Nagyon érdekelne a véleményetek.
2009. márc. 10. 18:46

Halásztelken lakom, de itt nincs bölcsöde. Jövő március környékén már be kéne adnom a fiamat, aki akkor lesz 20 hónapos, mert megyek vissza dolgozni.

Szeretném tudni, hogy beirathatom-e oda a gyereket, van-e férőhely, mik a tapasztalatok, stb...

Előre is köszi a válaszokat.

2009. márc. 10. 18:44
Csepeli bölcsödék - tapasztalatok, férőhely, stb

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook