Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csepelen gyerekorvos - kit ajánlotok és miért? fórum

Csepelen gyerekorvos - kit ajánlotok és miért? (beszélgetős fórum)


20. d1764db3a7 (válaszként erre: 19. - Csiribiri9)
2017. jan. 19. 09:43
Én is orvost keresek születendő gyermekemnek. Doktor urrol hallottál jót esetleg?
2017. jan. 2. 16:12

Helló! Érdeklődnék Dr. ALTORJAI PÉTER után, mennyire fogad új beteget, aki nem a körzetébe tartozik??

Kinek mi a véleménye? Kijön-e, amikor a baba megszületik? Segítőkész-e?

18. livi08
2016. nov. 7. 14:15
Dr Grőbert semmikepp nem ajánlom. A gyerekkel veszekedik , h miért óbégat (1 éves volt lazas beteg ), a gyogyszer adagolasat rosszul állítja be.
17. khajni87 (válaszként erre: 16. - Bnemoncsusz)
2016. jan. 5. 14:06

Szia.Ha már választani lehet akkor inkább Dr.Grőbert ajánlom, mi hozzá kerültünk át, nem bántam meg.....Bán dr-nő elején rendes volt de mikor többször aggódva hívtam a végén közölte ne fesztiválozzak mert csak én akarom beteggé tenni az akkor 2 hónapos babámat akinek kb 2 hétig fröcskölő hasmenése volt napi 2-3 szor és semmit sem tett( nem volt beteg szerinte ).....

Az oltások is emiatt csúsztak 3 hetet.....egyszerűen nem vette komolyan , sőt az utolsó alkalommal mikor mentünk akkor közel 2 órát váratott minket a 2 hónapos babával a váróban és mindenkit behívott aki utánunk jött....az volt az a pillanat amikor egy 18 éves bement előttünk hogy konkrétan ráborítok valamit ha nem hív be minket következőnek....azóta is van aki hozzá jár és állítják készséges....nem ajánlanám semmiképpen, remélem még nem jártok hozzá....Sajnálom hogy csak most néztem fel ide.....

2015. nov. 27. 20:30

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy Dr Bán Magdolnáról valaki tud mesélni? Mi körzetileg hozzá fogunk tartozni, de ismerőseim közül senkisem, így nem is tudunk róla szinte semmit. Rákerestem a neten, de azok még 2010 elötti kommentek... Azóta ki tudja, mi hogyan változhatott?

Egyébként kit ajánlanátok ti még? Természetesen elolvastam az itteni kommenteket, de azóta eltelt pár hónap és hogy mik lettek a tapasztalatok.

Köszönöm, ha válaszoltok!

15. khajni87 (válaszként erre: 12. - Nyúl81)
2015. máj. 14. 17:50
Igen....az asszisztense volt talán akivel beszéltem ( mert emlitette hogy a doktornő ) nyilván nem magáról beszélt , hogy be kell menni a kezdőcsomagért, meg a receptekért és mintha felháboritó lett volna a kérésem hogy szeretném még az előtt kiváltani a babának a csomagot és szeretnék itthonra legalább egy nyamvadt tápszerreceptet is....ezt nem teszi meg mert szoptatáspárti....én is megfogom próbálni de ....mi van ha hazajövünk és itthon már nem megy, vagy a baba nem lesz ügyes vagy bármi és a doktornő aznap már nem rendel???Akkor a csepp újszülöttem egy napig legyen éhes mert ő nem hisz a tápszerben ???? Én is kizárólag a biztonság kedvéért legalább receptet szeretnék ha közbejönne bármi ne üvöltse ki már a tüdejét mert éhes....Azonkivül mi az hogy a doktornő egyáltalán nem jön ki a babához hanem majd nekünk kell bevinni a babát??? hát honnan gondolta hogy én beviszem a pár napos gyermekünket, mikor még sétálni sem szabad kivinni egy ideig, plusz ,kitudja én hogy leszek a szülés után....vagy épp aznap mikor be kell menni előtte milyen éjszakánk volt....szóval busszal vigyem be a sok idős között mert ő ugyan ki nem jön...Minek orvos akkor , ha unja a feladatait megcsinálni?
14. khajni87 (válaszként erre: 11. - JankFlo)
2015. máj. 14. 17:42
Köszönöm, már a 13 orvosból 4-et kiszedtünk a listáról, még jó hogy ennyien vannak....Nem is akarok 57 felettit ha találok olyat aki ez alatt van és még vállalja is a kislányunkat, nekem is Gröber dr-nőt javasolták...
13. khajni87 (válaszként erre: 10. - JankFlo)
2015. máj. 14. 17:40
Nektek most ki az orvosotok ?
12. Nyúl81 (válaszként erre: 9. - Khajni87)
2015. máj. 10. 06:06
Ő a Havasi Mariann ?
11. JankFlo (válaszként erre: 9. - Khajni87)
2015. máj. 9. 10:25
Nekem ketten is Póta Györgyöt ajánlották,hogy nagyon jó.Én magam nem tudom,még nem váltottunk.Akihez járunk (Dr. Gröber Katalin) jó orvos,csak a hozzánk állásában van kivetnivalóm.
10. JankFlo (válaszként erre: 9. - Khajni87)
2015. máj. 9. 10:07
Az a része nálunk is úgy volt hogy a kezdőcsomagért akkor kellett bemennünk amikor megszületett (én elküldtem a párom meg anyukámat a receptekért),de mi hozzánk kijött a doktornő!Mondjuk megkérdezte hogy be tudunk e menni vagy ő jöjjön ki,bár én is hallottam a hangján hogy nem sok kedve van kijönni de azért kijött.Mondjuk mi nem ahhoz a doktornőhöz járunk akihez ti,na de akkor is!
9. khajni87 (válaszként erre: 7. - Tündérke73)
2015. máj. 7. 17:37

Szia. A doktor úr vállal még babákat? mert ma hivtam azt akihez tartoznánk de azt mondták hogy a doktornő nem is jön ki házhoz meg tápszerreceptet sem akar irni még a biztonság kedvéért sem , csak vésztartaléknak....nem hinném hogy hozzá fogunk menni, körzetileg oda tartozás ellenére sem.....

Azt mondták hogy majd összeállitanak egy kezdőcsomagot ha megszületett a baba és akkor kell majd érte bemenni és azután megbeszélni mikor vigyük be a babát vizsgálatra....ilyen furcsát még életben nem hallottam hogy egy újszülötthöz nem jön ki a gyerekorvos....

2015. ápr. 23. 10:19
Köszi szépen!
2015. ápr. 23. 05:06
ALTORJAI PÉTER....FIATALOS JO FEJ....KOZPONTBAN AZ SZTK.BAN.
6. Nyúl81 (válaszként erre: 5. - Khajni87)
2015. ápr. 22. 22:20

Persze, ha komoly a betegség, ír fel antibiotikumot. Vagy ha kéred, akkor is ír fel. Nem kötelező a homeopátiához ragaszkodni. Mi Szigetszentmiklóson lakunk, kijár hozzánk. Telefonon is bármikor hívhatom.

Nem egy kedves, barátkozós típus. Végzi a dolgát, aztán ennyi. De a gyerekkel türelmes.

5. khajni87 (válaszként erre: 3. - Nyúl81)
2015. ápr. 22. 22:11

Szia.Nekünk is ő lesz, de azért ha komolyabb betegség lenne akkor szokott adni gyógyszert ?

Milyen ezenkivül hogy hisz a homeopátiában ?

2015. ápr. 22. 21:47
Altorjaihoz jártunk, míg ott laktunk, szerettük, jó doki nagyon. Klinikai orvos volt, és elérhető rendelési időn kívül is - ez nekem fontos.
2015. ápr. 22. 21:22
Havasi Mariann a mi gyerekorvosunk. Homeopátiás.
2015. ápr. 22. 21:21
Nekünk ugyan még nincs kint a baba, de Kolman Dr-nő nagyon jó, viszont már nem lehet hozzá bejutni, csak magánúton vállal be gyerköcöt, a körzeti nem jó ? Nekem a dr-nő még Dr.Szabó Máriát mondta ( amikor azt hittem hozzá tartozunk ) hogy kedves és aranyos....és még Dr.Altorjai-t mondják hogy nagyon jó orvos :)
2015. ápr. 22. 21:01
Járunk valakihez,de nem vagyunk megelégedve vele,váltani szeretnénk ezért is kérdezlek meg titeket.Köszönök mindent segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook