Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csenge, akit már nagyon vártunk fórum

Csenge, akit már nagyon vártunk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Csenge, akit már nagyon vártunk

10. winny
2010. febr. 22. 15:24

Gratulálok!

Nagyon szépek vagytok:-)

2010. febr. 22. 15:00
Szia! Tudom,mit érzel... Minden pillanatban,amikor ránézek a kis huncutkámra,sírni tudnék,annyira imádom:) Na,jó,azért nem bőgök egész nap:))) Szép napot,jó egészséget Nektek!
2010. febr. 22. 14:47
Gratulálok a kicsikéidhez, szépek vagytok. Jó egészséget Nektek. :-)
2010. febr. 22. 14:28

Köszönöm mindenkinek:-)

Ez a boldogság még mindig tart,és mikor együtt látom a két gyermekemet,még mindig könny szökik a szemembe.Én már csak ilyen bőgős vagyok.:-)

2010. febr. 22. 13:43
Gyönyörű kislány! Megkönnyeztem örömömben az írásodat! Gratulálok a családodhoz!!!!!A legjobbakat kívánom!
2010. febr. 22. 13:40
Gratulálok gyönyörű kislány:)én jövö7re vagyok kiírva remélem minden rendben lesz:)sok egészséget nektek!!:)
2010. febr. 22. 11:04
Nagyon szépek a gyerekek, gratulálok. Remélem 2 hónap múlva én is ilyen gyorsan túl leszek rajta.
2010. febr. 22. 10:32

Szerbusz Nagyon csodálatosan mnegfogalmaztad a Pici Csenge érkezésének türténetét gratulálok és legxen a családod nagyon Boldog hogy érkezet küzétek egy ilyxen csodálatosd kis Tünemény mnint Csenge Sok boldogséágot kivánok és s pici Csengének Pedig gondtalan gyermekkort

És nőjön hatalmasra

2010. febr. 22. 10:30
Gratulálok! nagyon szép kislány! és olyan aranyosak vagytok együtt!
2010. febr. 22. 10:03
Ez a második szülésem története, elég friss, két hónapos élmény. Talán ezért is ezzel kezdem.
A nagyfiam születése egy másik történet lesz...
Elég sokáig vonakodtam, nem igazán akartam második gyereket. Elgondolkodtam, nekem három testvérem van. Neki miért ne legyen valaki, akire mindig számíthat?

Ugrás a teljes írásra: Csenge, akit már nagyon vártunk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook