Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » CSENDO látásmód fórum

CSENDO látásmód (beszélgetős fórum)


1 2
40. michelle.r (válaszként erre: 39. - 2100)
2013. jan. 18. 20:07
Nem valószínű :)
39. 2100 (válaszként erre: 38. - Michelle.r)
2013. jan. 18. 17:51
Koszi a valaszt, akkor ezek szerint a rajztanfolyam meg lehet jo :)
38. michelle.r (válaszként erre: 35. - 2100)
2013. jan. 18. 14:08
A kettő teljesen független egymástól, csak annyi a közös, hogy mindkettőt ugyanazok oktatják, de maga a tanfolyam külön életet él.
37. ittmost (válaszként erre: 18. - Zizisicc)
2013. jan. 18. 12:06
Én is így látom.Mindenkinél máskor áll össze a kép,lehet,hogy valakinek pont egy ilyen csendo-"zagyvaság" közepette üti meg a fülét a mondat,amitől leesik a tantusz.Nekem már A Titok se nagyon mondott újat,furcsálkodtam is,hogy mit buknak erre emberek annyira? Aztán rájöttem,hogy ők még nem olvasták azokat,amit én és nekik ez új lehet.
36. ittmost (válaszként erre: 28. - Anyagi)
2013. jan. 18. 12:03
Az érzelmileg kevésbé stabil emberek ha nem ilyesmivel foglalkoznak,akkor alkoholba,vagy szerencsejátékba,vagy más,szintén haszontalan,vagy káros dolgokba ölik a pénzt.Ez még egy jobb lehetőség.
35. 2100
2013. jan. 18. 11:37
..en azt hittem, ez egy rajztanfolyam..akkor ezek szerint az 1. nap csak elmelet..es a tobbi 3 nap?- mirol szol?
34. michelle.r (válaszként erre: 32. - Zizisicc)
2012. dec. 27. 11:26
Így igaz ;)
33. michelle.r (válaszként erre: 26. - Anyagi)
2012. dec. 27. 11:24
Legyen meg a te akaratod ;)
32. Zizisicc (válaszként erre: 20. - Michelle.r)
2012. dec. 27. 11:22
Előbb-utóbb mindenki megtalálja azt, amire szüksége van. :o)))
31. Zizisicc (válaszként erre: 28. - Anyagi)
2012. dec. 27. 11:19

Számodra pénzlenyúlás, de màsnak, akinek pont erre volt szüksége, annak nem az, ő nem így érzi.

Ezen nem lehet szerintem érdemben vitatkozni.

30. 4244093cd0 (válaszként erre: 19. - Michelle.r)
2012. dec. 27. 11:14
Így van.:))
29. Anyagi (válaszként erre: 20. - Michelle.r)
2012. dec. 27. 09:59

Erre a nagy felfedezésre akkor is rájön az ember, ha figyel kollégáira, beszélőviszonyban van családjával és meg is hallgatja őket! (Nem csak utasításokat oszt.)


Bár, igazság szernt a világ így teljes. Kellenek vezetők és vezetettek. És legtöbbször egyik tipus sem vágyik a másik helyére. És nem is lenne jó ha cserélnének, mert midkettőhöz más képességek kellenek!

28. Anyagi (válaszként erre: 18. - Zizisicc)
2012. dec. 27. 09:52

De ez a mankó pénzlenyúlás!!!!!

Csúnya kihasználása az érzelmileg kevébé stabil embereknek!

27. Anyagi (válaszként erre: 13. - 4244093cd0)
2012. dec. 27. 09:48

Csatlakoznék! Én is utálok takarítani!


Viszont egy-egy "sarok" kitakarítása nem okoz gondot, nem nyomaszt és szívesen nekiugrom. Ilyenkor persze alaposabb is vagyok és az eredmény is gyönyörködtet!

Medoldás: Sarkokra kell osztani a feladatot, így nem frusztrál, de örömet is okoz!


Biztos minden helyzetben lehet valami hasonló cselt bevetni.... :))

26. Anyagi (válaszként erre: 10. - Michelle.r)
2012. dec. 27. 09:43

Az emberek nem azért nem változtatnak, mert nem tudják, hogy az lenne jó, hanem azért mert vagy gyávák, vagy gazdasági/érzelmi kényszerhelyzetben vannak!


Ebben a világban egy 40-50 éves, közepes/átlagos képességű ember, akármennyire rosszul érzi magát, nem ugrálhat, mert szinte lehetetlen új, megfelelőbb állást találnia.

És érzelmileg is muszáj maradnia, mert szereti a feleségét, gyerekét, unokáját, nem szeretné a híd alá költöztetni őket. Örül, ha bármi áron meleg lakást, ételt, ruhát tud biztosítani nekik.


Ezen hogy változtatnak a tanácsok?


És -

"Egyébként ez "harácsoló" nő épp most küldi nyomdába az ingyenes könyvet és hanganyagot, hogy az is hozzájuthasson, akinek nincs rá pénze."

- ezt pedig úgy hívják, hogy beetetés! A kábítószer terjesztésénél is aktívan alkalmazzák!!!

25. 4b6a2525df (válaszként erre: 21. - Kalitka74)
2012. dec. 27. 07:39

Hát sajnos abból az 1 napból nekem az is jött le: saját szavaiba bonyolódik bele.


De ismétlem, nekem nem volt türelmem a továbbiakhoz.

A kűnyom azt mondaj (33 éves), hogy az ismétlő előadásokon potyogott be az összefüggés az agyába.

A táborokban kimondottan jól érezte magát, bár rengeteget (és rengeten:) sirtak, de szerinte megérte. Másképp látja magát, mind eddig, és a barátai visszajelzése alapján másmilyen is lett.

24. 4b6a2525df (válaszként erre: 8. - Michelle.r)
2012. dec. 27. 07:31

Köszönöm, de én leragadtam az agykontrollnál.


Kinek ez, kinek az.


Mint irtam: A lányomnak a csendó

23. 4b6a2525df (válaszként erre: 7. - Anyagi)
2012. dec. 27. 07:29
Egyáltalán nem bántottál meg:)
22. 4b6a2525df (válaszként erre: 4. - Anyagi)
2012. dec. 27. 07:28

mint irtam, 1 napot birtam ki nagy nehezen, tehát a hasznosságáról nem tudok irni. Nem volt olyan rettenetesen drága, főleg hogy kettem mehetttünk (volna, ha megyek) egy jegy árában.

A férjem pedig megállapította, hogy mindenhonnan összeszedett bölcsességek össze-vissza elmondása volt.

Én azt tartom, hogy amire kiváncsi vagyok, azt próbáljam ki.

Nem sok mindenféle előadásra voltam eddig kiváncsi, de csak ebben az egyben csalódtam.

Bár az is igaz, hogy már első hallásra megindult bennem egy tiltakozás, de a lányom szerette volna (és fizette is), igy megpróbáltam, és nem jött be.


Neki viszont nagyon bejött

2012. dec. 27. 05:47
Nem fikázok. Nézd meg a indító szövegemet, légy szíves. Én is jártam agykontrollra, reiki-re és még sok minden másra, egyáltalán nem csalódtam bennük. De mindegyiknek olyan volt a bemutatása, hogy volt kedvem hozzá, mert éreztem, minden amit majd itt hallok, tanulok a javamra válik. Igy is lett. De Csendo bemutatkozása nem érezteti velem, hogy érdemes volna... Ezért kértem, hogy ha valaki ismeri a Csendo-t pár szóval ismertesse a lényegét. Mert az nem elég, hogy semmi nem az, aminek látod! Milyen alternatívát ajánl a jó látásmódhoz? Ha 1-2 figyelem felkeltő mondatban szól erről, lehet, hogy elmennék az előadásaira. Hallgasd meg a bemutatkozó hanganyagát. Saját szavaiba bonyolódik bele, "ja, ezt most nem értitek, de majd a következő napokban meg fogjátok érteni." Tudom, nem kötelező...
20. michelle.r (válaszként erre: 18. - Zizisicc)
2012. dec. 26. 20:06

Már megint egyetértek veled :).

Nagyon sokat kaptam az agykontrolltól. Aztán a reikitől, a **tól, majd a deeksha-tól. Elolvastam a teljes "szakirodalmat" Osho-tól, Tepperwein-ig, Louis Hay-ig.

A csendo volt az, ami megláttatta velem, hogy mit művelek, hogy mindig mindent erőből akarok megoldani. Amióta felhagytam a fene nagy akarással, a dolgok mennek. Úgyszólván maguktól. Amióta az érzéseimre figyelek és nem akarom, hanem megengedem a dolgokat, azóta minden klappol.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
19. michelle.r (válaszként erre: 17. - 4244093cd0)
2012. dec. 26. 20:00
Ha van vele dolgod, úgyis "kapsz" belőle majd többet is. Ha pedig nincs, ezt is elfelejted :)
18. Zizisicc (válaszként erre: 16. - Michelle.r)
2012. dec. 26. 19:42

Én azt gondolom, hogy nincs új a nap alatt ..... bármilyen "új" tudás bukkan fel, az mindig vmi réginek a mai korra való alkalmazása, újrarendszerezése .... más szemszögből való megmutatása .... és szerintem van létjogosultsága .... mert mindenki járja a maga útját, fejlődik .... de nem mindenki ugyanott tart .... vkinek ez már nem sok újat ad, de annak, aki még az útja elején jár - és itt nem feltétlen az életkorra gondolok - annak nagyon is sokat adhat.

Szóval szerintem nem kell fikázni ezeket .... aki már túl van ezen, az szépen csendben lépje át ..... de vannak, akiknek igenis kell vmilyen mankó .... vkinek pont ez, vkinek más .....

:o))

17. 4244093cd0 (válaszként erre: 16. - Michelle.r)
2012. dec. 26. 19:38

Nem tudok véleményt alkotni igazán róla,mert ami a neten fenn van,az alig mond valamit,inkább csak sejtet,és a lényege ,hogy menj el erre -arra -amarra,rendezvényekre.


Szóval nem igazán sikerült kinyomoznom,hogy mi is az a csendo látásmód,mi az a "fűszer" ami megkülönbözteti a többitől?

16. michelle.r (válaszként erre: 15. - 4244093cd0)
2012. dec. 26. 19:25

Nekem olyan nagyon sok nincs, bár adott újat. Én úgy fogalmaztam meg magamnak, hogy ez volt a kötőanyag sok-sok tudás között.


De tedd a szívedre a kezed, tényleg úgy érzed, hogy az emberek annyira jól élik az életüket, hogy nincs szükség ilyen-olyan mankóra, ami rávilágít arra, hogy lehet másképpen is?


Soha nem mondta, hogy feltalálta a spanyol viaszt. Sőt mindannyiszor elmondja, hogy ez mindenkiben benne van, csak figyelni kéne rá.

15. 4244093cd0 (válaszként erre: 14. - Michelle.r)
2012. dec. 26. 19:17

Na ,rákerestem .

Spanyol viasz szindróma.

Van valami új is ebben az egészben?

14. michelle.r (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
2012. dec. 26. 18:53
Nem, nem kellett volna, csak vicc volt.
13. 4244093cd0 (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
2012. dec. 26. 18:45

Miért?Kellett volna?:))


Amúgy meg nem is értem igazán ....utálok takarítani,sokszor undorodva csinálom ,bosszúsan,és egyebek,az eredménynél viszont jó érzésem van,kisimulnak a ráncaim is ,mert megérdemlem:)))

Vagy félreértettem valamit?:)

12. michelle.r (válaszként erre: 11. - 4244093cd0)
2012. dec. 26. 18:39

Úristen, az hogy lehet????

;)

2012. dec. 26. 18:37
Na,erről sem hallottam még?!:)))
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook