Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csendes nyugdíjas hétköznapok fórum

Csendes nyugdíjas hétköznapok (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
19. 12d083b51b (válaszként erre: 14. - Bozsu55)
2017. jan. 7. 11:34
Hallgattam. Úgy tűnt, mintha Fábry egy kicsit túlöntött volna.
2017. jan. 7. 11:11
nagyon remélem ez nem tart sokáig ,mert a gázóránk csak úgy pörög éj nappal,szóval hozzám jobban illik a virág,kint a hó virág bent ,igy ma cserépbe teszünk egy amarilisz hagymát és persze egy időre olyan kalappal beborítjuk,hogy virágot hozzon és mostantól ezt két hetente ismételjük igy egész tavasszal virít majd bent
17. ab61752c45 (válaszként erre: 6. - Bozsu55)
2017. jan. 7. 10:02
a hír tévé még negyvennégyet mondott,igaz,egy hónapja.
16. ab61752c45 (válaszként erre: 9. - 12d083b51b)
2017. jan. 7. 10:00
én is átalányt fizetek,de tavaly kicsit hanyatt vágott a negyvenezer forintos végszámla.
15. ab61752c45 (válaszként erre: 12. - Alfoldi13)
2017. jan. 7. 09:58
ebből a fagyos földből?
2017. jan. 7. 09:57
Kossuth rádió Szilveszteri kabaré
2017. jan. 7. 09:47
Szép napot mindenkinek a jó meleg kályha mellett.
2017. jan. 7. 09:42
én várom hogy a hóvirágok bújjanak....elő lassan
2017. jan. 7. 09:20

Jó lenne megélni!

Nektek szép nyugdíjas napokat!

2017. jan. 7. 09:18

mínusz 18 fok az állatoknak óránként nézzük a vize be van e fagyva,megszenvedik ezt a hideget

az unokám az örömódát gyakorolja furulyázni a hátam mögött most mi főzőgetünk rántott gomba rántott hal rántott hús krumplipüré cékla ,gesztenyepüré valami kis egyszerű levessel lesz az ebéd ,a hétvégén egyik lányunk 23 éves lesz ..valami torta készül ...

2017. jan. 6. 15:41
Nálunk novemberben olvassák, és decemberben küldik a különbözeti számlát, ami általában egy kicsit "meglepetés", és amikor még dec-jan-febr. hónapokban 2-2 db átalány-előleg számlákat küldtek ki, akkor átálltam a havi diktálásra. Akkor a fél város ott állt sorban reklamálni, de márc. hóban bementem hozzájuk, és szerződést módosítottam velük. Kb. 10 év óta csak leolvasom havonként az órát, és a net-en elküldöm nekik. Minden hónapban annyit fizetek, amennyit használok. Ugyanez van a villanynál is. A vizet egész jól belőtte a szolgáltató, ott maradtam az átalánynál.
2017. jan. 6. 15:16
a gáz óra pörög de átalányt fizetünk szóval ez majd csak valamikor a végén,fagyoskodni nem fogunk,nálunk legalább egy tv éjjel nappal megy ,de van hogy kettő is egyik éjjel szokott másik nappal mi még a rádiót is ezen hallgatjuk..a nejem egy hatalmas terítőt hímez lassan de alakul ,most Adrival tőrit matekot tanulunk, hideg van az állataink duplán kapnak ilyenkor ...annyit ehetnek amennyi csak beléjük fér külön izgulunk a pár napos kisnyulak miatt
2017. jan. 6. 14:45

Szervusztok, most találtam rátok!

A mai napom eléggé szaladósan indult. Először is reggel elaludtam, és a rádióban nem a 6 órás időpont sípolásra ébredtem, hanem a 7 órásra. 1/2 6 körül bekapcs. a rádiót, és utána mint a rossz tv. Se kép, se hang! :))

De ma főznöm is kellett (általában 2 napra főzök), és még mennem is kellett. Egy kicsit zsúfolt lett a délelőttöm.

Pörög a gázóra, ha lentebb veszem, akkor viszont Szél Jancsi szaladgál a lakásban... ez van.

6. bozsu55 (válaszként erre: 5. - Alfoldi13)
2017. jan. 6. 14:34
Éppen most olvastam 80 ember halt meg 27 saját lakásában Magyarországon november óta!
2017. jan. 6. 14:01
valahogy nagy kedvet nem csináltam a felesleges locsogáshoz látom mindenki elfoglalt ha hideg van ha nem ,nálunk falun az önkormányzat utána néz az idősek be tudnak e gyújtani nehogy valaki fűtés nélkül legyen
4. alfoldi13 (válaszként erre: 3. - Bozsu55)
2017. jan. 6. 08:09
Kicsit ellustul az ember persze hogy volna mit csinálni de évek alatt a sulyom folyton nőtt,így lassul az ember,itt is vannak állatok etetjük itatjuk gondozzuk tyúkok kacsák libák ,nyúl sajnos éppen fialt elég gond vagy cica most nincs kutyánk persze már most tervezzük hová milyen virág lesz majd
3. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Alfoldi13)
2017. jan. 6. 07:37
Jó reggelt! Kertesházban mindig van munka aki kicsit is igényes. Én "kaptárban" is találnék.Van kutya macska madár.Nem kicsi háztartást vezetek.
2017. jan. 6. 07:30
:) igaz , h nincsen kert , de én minden alkalommal , mikor megyünk az Auc.anba veszek 1 cs földet :) és ültetek :) :) állandóan gyökereztetek valamit és mikor kész , ültetem :) 3-5 szálat 1 cserépbe / kefíres pitlibe / aztán tavaszra kész a teraszdekoráció :)
2017. jan. 6. 06:36
most mikor a kert sincs a bezártság tv,internet,rádió,a nejem terítőt hímez,én esténként átnézem az unokámmal a leckéket és már jön is a következő nap gondolom mindenkinél ez is más... ha van kedved írd le...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook