Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csehországi kirándulás fórum

Csehországi kirándulás (beszélgetős fórum)


8. andilaci (válaszként erre: 7. - Inci47)
2022. aug. 8. 22:49
👍🏻
2007. júl. 14. 13:50
Prágában tavaly jártunk a férjemmel, nagyon szép! Az idén csoporttal ismét elutazunk,de most megállunk Pozsonyba/ igaz ez még Szlovákia, de nagyon kiváncsi vagyok rá/, majd Karlovy Vary- ba megyünk, onnan pedig Krakkóba, majd Zakopánéba.Már alig várom!
2006. júl. 13. 17:14
Prága gyönyörű. Ott már többször jártam.
2006. júl. 12. 21:57

Köszönöm ,de 07.09.-én már haza értem. Hoztam sört,Becherovkát , és csokit . Végül is az ,amit te is írtál. Azt mondják ,hogy olcsó ország , de mi általában a "nevezetességek körül járkáltunk,

így az " olcsóságból " nem sokat éreztünk.

Attól függetlenül szép város és lehet ajándékot találni ,ha akarunk. Köszönöm ,hogy írtad.

2006. júl. 12. 14:41

Ha hozni akarsz onnan haza ajándékot:

A cseh sörök jók:), meg a Becherovka is, de az inkább szlovák(?), azt hiszem.

Amit szinte mindenhol lehet kapni, az a dísztányér az adott hely nevezetességeivel.

Kisgyereknek ceruzát, régen volt jófajta csehszlovák ceruza, és azt a cseh részen csinálták. (Ha még jól emlékszem.) De a gyerekek bárminek örülnek, legyen az játék, vagy édesség:)

2006. júl. 12. 14:32

Anno még Csehszlovákiába jártam:)

Hozni akarsz onnan ajándékot, vagy a kintieknek ajándékot vinni?

2006. jún. 30. 10:36
Senki nem járt még Csehországba vagy nem vásárolt ajándékot.??????????????
2006. jún. 27. 16:27

Július első hetében megyek Csehországba 4 napra.

Tudna valaki segíteni abban milyen ajándékot vegyek kisgyereknek, felnőttnek? Mi jellemző Csehországra az ajándékok kapcsán ? Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook