Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csau-csau tulajok, kedvelők helye fórum

Csau-csau tulajok, kedvelők helye (beszélgetős fórum)


10. 486341e386 (válaszként erre: 8. - 486341e386)
2010. szept. 14. 13:42

hihi..hát hasonló az én kutyusom is.10 éves,kék,szuka.Konoksága ellenére azért sokmindent megtanítottam neki.okos kutya.nem bújós,csak ha kedve van.étvágya az van rendesen.nem csavargós szerencsére,de megvan a saját tempója séta alatt.

nagyon szép kutya.:-P

2010. szept. 13. 13:18

Egy igazi öntörvényű, konok, makacs kutyus. :) Ha

úgy tartja kedve, akkor szót fogad, ha viszont nincs kedve, akkor nem. :) A csokoládét imádja, a csokiért mindig megteszi az utasításokat. Egyébként okos és értelmes. Ha Anyukám elmegy vásárolni, viszi magával, és kint az üzlet előtt megvárja (ülve vagy fekve) Anyukámat, úgy, hogy még pórázzal sincs kikötve. Egyszer sem csámborgott még el, pedig állítólag a csauk imádnak csavarogni. Természetesen "mindenki" ismeri a kutyust azon a környéken, ahol él. Egyébként is annyira különleges fajta, hogy sétáltatás közben nagyon sok bókot és dícséretet kap. Az idegenekkel szemben picit tartózkodó, nem nagyon engedi meg, hogy megsimogassák. Ugatni ritkán halljuk, viszont puffogni annál gyakrabban. Egy szó, mint száz: nagyon-nagyon szereti az egész család! És a Te kutyusodról mit lehet tudni?

8. 486341e386 (válaszként erre: 7. - D344aee4de)
2010. szept. 11. 19:48
azt elhiszem.milyen a jelleme a kisasszonynak?
2010. szept. 10. 12:25
Nekünk egy 5 éves vörös kislány csaunk van, akit IMÁDUNK és teljesen elkényeztetünk. :)
2010. jún. 1. 19:10
mi dunaújvárosban lakunk.a mi csaunk sincs kennelben,csak a németjuhászunk.de mindkettő tökéletesen elvan.igen,én is sokmindenre megtanítottam a csaut-Dalmának hívják-,az alapokat simán tudja,ső,még többet is.nekünk sincs vele gondunk.a két kutyi iy jól elvan egymással,pedig szöges ellentétei egymásnak.a shar-pei-eket is szeretem,először ezt a fajt is néztük.hihi..akkor jól elvagytok a kék-nyelvű ebek birodalmában..képeid vannak fent?
2010. máj. 31. 20:16
Te merre laksz? -Írjál a kutyádról te is, ha gondolod küldjél át képet nekem privibe.
4. beus0814 (válaszként erre: 3. - 486341e386)
2010. máj. 31. 20:15

Szia!

Nekem van 2 vörös és egy fahéj színű kutyám. 8, 7 és 5 éves. Mi Győr mellett lakunk családi házban, de rajtuk kívül még van 3 sher-peiünk is, nem vagyunk tenyésztők, csak hülyék, hogy enni kutyát tartunk. De imádom őket, az életünk róluk szól szinte. Úgy tudom a csauk a kennelben nem nagyon szeretnek, nálunk teljesen szabadon vannak, és nagyon könnyen kezelhetők, annyi rosszat mondanak róluk, én pedig csak nagyon jókat tudok mondani, sokat foglalkozunk velük, ebből is látszik, hogy jól neveltek, mert az összes kutya együtt van az udvarban.

3. 486341e386 (válaszként erre: 2. - Beus0814)
2010. máj. 31. 15:45

szia!


nekem egy 9 éves kék szukám van.Neked?

rendben,beszélgessünk,persze,hogy van kedvem.a Te kutyusaid hol laknak?gondolom kennelben,vagy családi ház környékén.az enyém igen.

2. beus0814 (válaszként erre: 1. - 486341e386)
2010. máj. 31. 14:04

Szia!


Ha van kedved szívesen beszélgethetünk, én is imádom ezt a fajtát, jelenleg 3 db csau-csaum van.

2010. máj. 31. 10:12

sziasztok!

itt azok beszélgetnek,akik csau-csau tulajdonosok,vagy kedvelők,mint jómagam!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook