Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Császározás után hány hónap kell az újabb terhesség vállalásáig? fórum

Császározás után hány hónap kell az újabb terhesség vállalásáig? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
55. Narancsika (válaszként erre: 53. - 0d7f0d9de8)
2011. jan. 4. 13:51
Gratulálok a barátnödnek!Gondolom az ikrek elött sokáig probálkoztak!Nagyon megérdemlik a boldogságot!Jó tudni ilyenröl is,köszi,hogy beirtad!Jo egészséget nekik!
54. Narancsika (válaszként erre: 51. - Cackoka)
2011. jan. 4. 13:49

Köszi,ari vagy,nagyon jol esik!És én is épp ugy küldöm az energiát nektek,mint te nekünk!

Kistöki lesz ö is?Jaj de jokat fognak játszani a báttyával,a kis kor különbség miatt össze lesznek nölve!

Hahyadik héten látták meg,hogy kisfiu?Látják már a hasad mások?

2011. jan. 4. 12:17

Sziasztok!

Az én legjobb barátnőm 30 éves és mesterséges megtermékenyítéssel iker fiai születtek múlt év februárjában, persze császárral. Leketyegett a 6 hét, dolce viat...összebújtak a férjével, hiszen papírjuk volt róla, hogy természetesen nem lehet gyerekük. Erre bumm, meg is fogant a 3. fiú:) Ugyan úgy februárra van kiírva, szóval 1 év lesz csak a tesók között. A dokija nem szörnyülködött, nem próbálta lebeszélni, támogatta mindenben. A sebe sokat ég, feszül, de semmi komoly baj nem történt vele. Még néhány hét és ismét császárral világra hozza egy éven belül a 3. gyerekét:)

ilyen is van!!!

52. a6f314dfad (válaszként erre: 51. - Cackoka)
2011. jan. 4. 12:05

Szia:)

Kicsi Balázs, édes lesz, milyen jót fognak majd bandázni a fiúk-Tomcsi, Balázs és Gergő:)))

2011. jan. 4. 12:04

JÓ ÉG!!!!!!!NAGYON-NAGYON GRATULA!!!!azt hiszem ennél boldogabban nem is indulhatott volna az évetek!!!!hurrá!

nálunk minden rendben, éppen szigetelik a tetőt, tomcsi meg nagyon nyűgös....a kicsi is fiú lesz, úgy néz ki, Balázsnak fogják hívni. mégegyszer nagyon gratula, szívből örülök!!!

50. Narancsika (válaszként erre: 49. - Cackoka)
2011. jan. 4. 10:14

Szia!Buék!

Tegnap már nem birtam,olyan erösen tombolnak a hormonjaim és csináltam tesztet.Nem csalodtam!Nagyon boldogok vagyunk!Veled miujság?

2010. dec. 24. 09:23
húha ennél szebbet kívánni se lehet!!!!szuper!!!!!nálunk ez az első karácsony hármasban, jobban mondva "négyesben":) nektek is boldog karácsonyt, vigyázz magadra!!!
2010. dec. 24. 07:53
sziasztok!mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kivánok!fülöpke és cackoka!képzeljétek,terhesség tüneteim vannak...azt hiszem karácsonyra megérkezett a mi kicsikénk..nagyon boldogok vagyunk,de nem merünk elkiabálni semmit.szép és békés ünnepeket!
2010. dec. 17. 09:27
jól vagyok, a 11.hét jön most. kistomi holnap lesz féléves!!!!:)
46. Narancsika (válaszként erre: 45. - Cackoka)
2010. dec. 16. 19:07

Oké!

És te hogy vagy?Vagyis ti?Hanyadik héten jársz?

45. cackoka (válaszként erre: 44. - Narancsika)
2010. dec. 13. 10:50

te narancsika én teljes szívemből szurkolok neked!!!!!!ahol ennyire várják, ott jönnie kell a picurnak:)

igen növögetek, elég pocakos vagyok, sőt dundika!:) mindegy ez van, majd lemegy.

én is biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz. nekem volt egy vetélésem, akkor nagyon megviselt, mert műtéti befejezés volt, ráadásul elsőre nem sikerült, egy héttel rá sürgősen újra műteni kellett. de a szörnyűségek után még biztosabb voltam benne, hogy anyuka akarok lenni, és mikor eljött az ideje, meg is lett tomikám! úgyhogy hidd el, most rajtad a sor, hajrá házas élet, mindent bele, aztán ha pozitív a teszt, mindenképp írj!!!

44. Narancsika (válaszként erre: 43. - Cackoka)
2010. dec. 12. 19:42

Szia!Mi újság a picurral?Növöget már a hasad?Azt mondják a 2.terhességnél már nagyobb a poci,kinyultak a szövetek.

Én be vagyok sózva teljesen.A dokim már 5 hónappal a császár után is mondta,hogy próbálkozhatunk,de még várni kellett a véreredményre.Most 6 hónap eltelt és azt mondta legközelebb akkor menjek hozzá,ha pozitív a teszt.Jaj,el se tudjátok képzelni mennyire szeretném!Most rendben lesz minden,érzem:)

43. cackoka (válaszként erre: 42. - Fülöpke)
2010. dec. 11. 17:23

jaj, bocs, hogy csak most válaszolok! nagyon köszi a hosszú beszámolót, és az üzenetet is! jó volt olvasni, hogy ennyire szereted, szeretitek őket! igen nálunk is van súlyos beteg baba a családban, az egészség azt hiszem a legeslegfontosabb, közhely, de nagy igazság!

én is számítok rá, hogy nehéz lesz, de mint a példa mutatja más is felnevelt két gyereket (sőt még többet) a történelemben, ezzel nyugtatom magam!:) a legjobban a kórházban töltött napoktól, és az utána következő három hónaptól tartok. az írásaid alapján jogosan....de menni fog, mert mennie kell, nincs más választás:)

nagyon gratula a kitartásodhoz, tényleg nagyon helyes kis család vagytok!

42. fülöpke (válaszként erre: 40. - Cackoka)
2010. dec. 9. 23:32

Vivien csütörtökön született, szombaton a reggeli szoptatás közepén bejött a csecsemős nővér, lekapta a ciciről a gyereket, és annyit mondott, hogy viszem a gyereket a gyerekosztályra. Se köpni se nyelni nem tudtam, és akkor elkezdte mondani,hogy a kislánynak a CRP szintje magas lett /19,9/.Még annyit mondtak, hogy a kislány a kiszáradás szélén van. Hozzáteszem a baba 4510gr-al született.Azt szokták mondani bizonyos dolgokról, hogy vagy jót, vagy semmit ne mondjuk, na én inkább az utóbbit választom. Csak annyit, hogy egészségügy. Olvasd el Az élet legszebb ajándéka II. - Vivien baba című írásomat. Ott leírtam mindent.

Itthon minden rendben van. A kislány még nem volt komolyan beteg!!!! Dec.15-én lesz 8 hónapos. Eszik mindent mint a rozsda.

Hogy hogy bírom? Van mikor nehezen, de pont ma volt itt nálunk egy kisfiú, aki betöltötte a 2 évet, és elnéztem, és annyit mondtam a páromnak, hogy tegyük össze a két kezünket,hogy ilyen gyerekeink vannak. A kisfiú még nem beszél, még pelenka van rajta. Ehhez képest a mi gyerekünk alatt nincs pelus, szól ha pisilnie kell, szépen beszél - sőt előtte nem szabad csúnyán beszélni, mert megjegyzi.Viktor januárban lesz 2 éves.

A két testvér imádja egymást.Viktor naponta odamegy a hugihoz megsimogatja, vagy puszit ad neki.Ők talán olyanok mint az ikrek.

Imádjuk őket.

2010. dec. 9. 08:34
nagyon helyesek!!!!!:)
40. cackoka (válaszként erre: 39. - Fülöpke)
2010. dec. 9. 08:33
már bocs, h még mindig zaklatlak,mért kellett ennyi ideig kórházban lenned, mi történt? és most hogy bírod? és a gyerkők?
39. fülöpke (válaszként erre: 38. - Cackoka)
2010. dec. 8. 21:52
15 hónap és 2 nap
38. cackoka (válaszként erre: 37. - Fülöpke)
2010. dec. 8. 17:25
nagyon sajnálom, tényleg nehéz lehetett. mekkora korkülönbség van közöttük?
37. fülöpke (válaszként erre: 24. - Cackoka)
2010. dec. 7. 21:46
Gratulálok! Nem csak az elején nehéz. Mi 20 napot voltunk a kórházba. Mikor haza jöttünk a kisfiam nem mondta, hogy anya. Nem bújt hozzám, csak apa volt. Borzalmas volt. Aztán szép lassan összeszoktunk.Annyit mondtam a páromnak, ha a kislány elindul, akkor én megyek itthonról. Hogy ezek ketten mit fognak csinálni, abba még belegondolni is rossz. Mind a két gyerek akaratos.
36. cackoka (válaszként erre: 35. - Narancsika)
2010. nov. 24. 18:47

szegénykém, nagyon-nagyon sajnálom!!!

kívánom, hogy minél előbb úton legyen, és nagy boldogságot hozzon magával!

vízszintes, méhlepénylevállás miatt.

2010. nov. 24. 17:05

De jó,hogy 2 doki is jót mondott!És vízszintes a vágásod?Miért császároztak?

Nekem Zsófim juniusban született a 30.hétre,sajnos elvesztettük...Most újult erővel készülünk a kistestvérre.Nekem a doki 4-6 hónapot mondott,nem mintha probléma lenne,mert nekem is megnézte a sebem,de még várunk egy picit..bár nem tudom mire,mert ha megfogan én leszek a világ legboldogabbja!

2010. nov. 24. 16:44

kisTomi június 18-án született, és a kistesó október közepén fogant. Megint június-júliusban fogok szülni.

most lépek, mert felébredt...

33. Narancsika (válaszként erre: 32. - Narancsika)
2010. nov. 24. 16:37
vagy várjál csak...3 honap mulva?
32. Narancsika (válaszként erre: 31. - Cackoka)
2010. nov. 24. 16:35
Akkor,ha jol matekozok 6 honap mulva lettél megint kismama a császározás után?
2010. nov. 24. 16:22
igen, és most két orvos is azt mondta, hogy nem lesz gond, a méhem szépen begyógyult, már növöget a picike. 7 hetes vagyok.
30. Narancsika (válaszként erre: 29. - Cackoka)
2010. nov. 24. 16:19
Az első babádat császárral szülted?
2010. nov. 23. 17:45
köszönöm!
2010. nov. 22. 22:07
Gratula!:) /én is császáros vagyok, érdekel a téma:)/
27. Kriszti1212 (válaszként erre: 26. - Cackoka)
2010. nov. 22. 21:44
Nagy-nagy gratula :)
2010. nov. 22. 20:22
én ma voltam orvosnál, kettőnél is, minden rendben! már szívhang is van!!hurrááááá!!!!!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook