Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Császáros szülésnek van hátránya? fórum

Császáros szülésnek van hátránya? (beszélgetős fórum)


1 2
10. jennyke 1 (válaszként erre: 9. - Edda80)
2011. ápr. 22. 10:51
:((Sajnálom
2011. ápr. 22. 10:49
Sziasztok nekem 3 császárom volt és ennek sérv lett a következménye.
2011. ápr. 22. 10:46

Szia!

Nekem annyi hátránya volt, hogy szerettem volna természetesen megszülni, és ez egy fájó pont, hogy nem sikerült. De a végeredmény mindenért kárpótol.

Sajnos nem sikerült jól az epidurál, ezért a műtétet éreztem a bal oldalamon, konkrétan végigordítottam a császárt, aztán a lábadozás se volt a legkellemesebb, de 3 nap múlva már kettesével vettem a lépcsőket. A hegem szép, alig látszik. A fájdalmakat meg 2 hét után szinte elfelejtettem és vállalkoznék egy újabbra.


Katéter...muszáj, de nem fogsz érezni semmit, mert deréktól lefelé érzéstelen leszel, max.mikor kiveszik, de az se egy nagy dolog, pikkpakk kész van.

2011. ápr. 22. 10:46
Hátránya nekem lelkileg volt és testileg a vágás, szóval egy értelme van az egészséges kislányom!!!!
2011. ápr. 22. 10:45
Mindenki kap ilyenkor katétert de azt úgysem érezni, nincs mitől félni. Én örültem hogy nem simán szűltem nekem már 20 hetesen bejelentették hogy császár lesz, én a sima szüléstől féltem a vágástól leginkább.. A császár meg olyan utánna mintha sok hasizom gyakrlatot végeztél volna és izomlázad lenne. Úgyhogy nincs mitől tartanod. :-)
2011. ápr. 22. 10:42

lemarad a szülésről. én ezt éltem meg a legnagyobb hátrányként.

egyébként nekem délben volt késza műtét, este már felkelhettem. a katétert az érzéstelenítés után kaptam, és még mielőtt éreztem volna a lábam újra ki is vették. Azt pont nem éreztem.

Este 8kor pedig már ott voltam akislányomnál az intenzíven. Igaz a férjem tolt oda, de pár lépést már mentem.

2011. ápr. 22. 10:38
akkor is kapsz katétert ha a műtét után pár órával nem ürítesz spontán vizeletet...de ez a sima szülőkre is igaz...
2011. ápr. 22. 10:37

Én kaptam katétert de semmit nem éreztem se feltevés se levételkor.

Max. kellemetlen.Ne félj tőle.

Hátrány?Hát nekem nehezen ment a felépülés mert borzalmasan vérszegény voltam de szerintem ha ez nem lett volna pikk-pakk javulok.

Mondjuk engem ragasztottak (mármint a vágást) nem varrtak ezért erről tudok infót mondani.

2011. ápr. 22. 10:36

Szia!

Hogy mi a hátránya?Talán az,hogy kicsit nehezebben épül fel az ember a heg miatt,de a végeredmény mindig ugyan az a lényeg,hogy mindegyik végén egy gyönyörű egészséges babát tarthatsz a kezedben:)!Én császárral szültem,mert faros volt a babám,addig volt kellemetlen míg a kórházban voltunk,de itthon hamar felépültem!Katétert mindenképpen kapsz a műtét előtt,nem kellemes,de hasznos...

2011. ápr. 22. 10:33

Sziasztok arra lennék kíváncsi, hogy van e hátránya aki nem természetesen úton szül?Lehet majd ha a szemem miatt nem szülhetek símán meg a szivem miatt

Mindenképp aki császárral szül kap katétert?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook