Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Császármetszésnél a varrat begyulladhat 9 évvel később? fórum

Császármetszésnél a varrat begyulladhat 9 évvel később? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 28. 11:09
SZIASZTOK!Én is császárral szültem 8 hónapja és nekem is sok bajom van vele.Nagyon viszket a heg,vörös.És a nagyon sokszor fáj mélyen bennt a hasam.Lehet nekem is a belső varratokkal van gond?A külső is beszakadt varratszedéskor és az 3 hónappal később kijött.Na de a belsőkkel mi lesz?Járt így valaki?
2009. szept. 27. 12:03
Nekem a műtét utáni 2-3hétben jukadt ki 6 helyen elmentem a dokihoz és azokat is kiszedte amik még kisem jöttek csak begyulladtak azóta semmi ez 15 éve vólt.Úgy halottam h akiket keresztbe vágnak alul azoknak sokkal előbb és szebben gyógyul mint Nekünk akiket köldöktől egész az aljáig 2-é vágtak
2009. ápr. 6. 20:37
Én még nem hallottam, hogy 9 év mulva gyullad be, az nagyon hosszú idő, ha valami gond van, az már jelentkezik az első évben.Nekem is volt császármetszésem, soha nem gyulladt be, pedig azóta már négy évtized is eltelt.
2009. márc. 11. 15:31
Sziasztok! Másfél éve volt császármetszésem és még mindig nagyon ronda a hege. Gyulladt, vörös és meg van vastagodva. Mutattam a nőgyógyászomnak azt ajánlotta, hogy plasztikáztassam meg. Már nagyon sokfajta kenőcsöt kipróbáltam egyik sem segít. Nincs valakinek valami jó tanácsa rá?
2008. júl. 19. 22:16
Igen, lehet! Menj el orvoshoz, kiszokott jönni az ilyen varrat, és semmi gond nem lesz!(többet is kezeltünk már)
2008. júl. 19. 16:34
Remélem nekem már ez nem lesz. 20 éves a leány gyermek. Utána 7 évre kb vakbél, jó 5 évvel ezelőtt szintén hasi műtét. Hasonlókat nem tapasztaltam, de sokáig időváltozásra viszketett.
2008. ápr. 2. 21:52
Igen sajnos.Menj orvoshoz,álltalában kicserélik a varratot.Én vakbélnél jártam igy.
2008. ápr. 2. 19:28
Sajnos igen, menj el orvoshoz feltétlenül.
2007. szept. 19. 09:38
Be. Sőt nem csak a varrat, a heg is.
2007. szept. 5. 15:23
Begyulladhat, de ma már (jobb helyeken) felszivódóval "varnak".
2007. szept. 5. 13:58

Szia!Igen előfordulhat.A Kolléganőmnek 18 év múlva gyulladt be.Volt orvosnál,gyulladáscsökkentőt kapott és azt mondták neki,hogy ne emeljen nehezet.

Én is császárral szűltem 6 éve és én is nagyon félek,hogy be gyullad.

Menj el feltétlenűl az orvosodhoz.

4. NOA
2007. szept. 5. 13:56

Nekem császár után egy évig nem forrt össze egy pontban a sebem, majd rá egy évvel később előbukkant egy belső varrat.

Úgy gondolom majd kilőkődik.

Egy szálka ment bele a combomba és betokosodott.Rá 15 évre kiugrott a disznó:)

2007. szept. 5. 13:38
Szia! Nekem nem volt császármetszésem, de 16 éves koromban vakbéllel operáltak és 31 !!! év múlva jártam úgy, mint te. Gennyes lett és kb, 3cm-es varratot húztam ki. Rendbejött, azóta semmi.Azért véleményem szerint, nem árt orvosnak megmutatni.
2007. szept. 5. 13:19

Sziasztok!

Az alábbi gondom van. Kisfiam császármetszéssel született 9 évvel ezelőtt. Kb 2 hete érzem, hogy a belső varratnál megkeményedett, és gyakran fáj is. Előfordulhat hogy most, 9 évvel később gyullad be?

2007. szept. 5. 13:16
Császármetszésnél a varrat begyulladhat 9 évvel később?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook