Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Császármetszés és elkötés utáni tapasztalatok fórum

Császármetszés és elkötés utáni tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2011. okt. 11. 13:34
Lassan 6 éve, hogy elkötöttek, semmi gond nincs!
2011. okt. 11. 12:45

Engem 9 éve kötöttek el 3 császár után, de nincsen semmi problémám.

A legjobb, ha orvoshoz mész, más lehet a háttérben. Bár egy kolléganőmnél okoztak problémát az összenövések, nem pedig az elkötés, mert őt nem kötötték el. Ki is kellett venni a méhét.

2011. okt. 11. 12:29
3 császár után, elkötve semmi problémám nincs, 4 éve volt a műtét
1. msue
2011. okt. 11. 12:26
Üdv mindenkinek akinél ez megtörtént. Én 33 éves vagyok és 3 éve mikor a fiammal császároztak el is kötöttek mert 2006-ban volt egy csunya terhességem mikor a babát sürgösségi császárral ki kellett venni 25 hetesen. Sajnos:( Szegénykém 3 napot élt csak. .......... A lényeg hogy utána mikor másfél év mulva terhes voltam azt mondták hogy csak császárral lehet mert félő hogy az előző miatt szétreped a méhem. Éreztem is hogy folyamatosan szur. Igy 37 hetesen kivették aztán el is kötöttek mert nem birnék mégegy terhességet kihordani. Elhálosodott a méhem. Meg is plasztikázta hogy ne repedjen szét. Nem is volt semmi gond. Egy ideje fáj a bal oldalam ott ahol a petefészek van. Kérdés miért. Nézegettem a gyulladásokat de a tünetek alapján nem találok semmit. Csak szur néha görcsöl néha meg csak érzem hogy ott van és nyom valami. Azt mondják összenövések is lehetnek. Tény hogy miota ezek a tünetek vannak wc-ni is nehezen tudok. Nem mindennap. Esetleg van valakinek valami hasonlo? Bár ugy is megyek dokihoz és pontosabb diagnozist ad. Azért kiváncsi lennék hogy kinek milyen ennyi idő távlatába ez a dolog.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook