Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Császár utáni szülés... Hatvan, Eger vagy Gyöngyös? fórum

Császár utáni szülés... Hatvan, Eger vagy Gyöngyös? (beszélgetős fórum)


11. Zelka31 (válaszként erre: 9. - Bmaya1986)
2014. nov. 18. 22:01
Köszönöm hogy leírtad!
10. Zelka31 (válaszként erre: 7. - Luca81)
2014. nov. 18. 21:59

Szia. Én 16 óra vajúdás után lettem megcsászározva, mert 1 ujjnyiról nem tágultam tovább, nem is szállt le a fiam feje, nem illeszkedett be. A papíromon másodlagos fájásgyengeség és elhúzódó tágulási szak szerepel.

Legközelebb természetes szülésre készülnék, csak az a kérdés hogy a megyében ezt hol engedik, hagyják legjobb esetben támogatják...

2014. nov. 18. 08:48

Szia.

En hatvani vagyok.itt is kezdtem el terhesg.jarni vegul gyongyosi orvost valasztottam.amikor eljott az ido nem ertem el mert allutolag kulfoldon volt.vegul surgossegi csadzarral hatvanban szultem.es legkozelebb is itt szulnek.minfenki az orvos is ,pedig csak ugy beestunk dekedves volt,noverkek is.rezt gyongwy8osrol nem mondhatom sot....volt h egy mosoly nem volt a noverkek arcan...engem sajna muszaj volt csaszarozni,de hallottam h sajnos hatvanban is van olyan orvos aki szeret" csaszarozni hogy gyongyoson is van e ilyen azt nem tudom.az en volt orvosom allitolag valalt csazar utan szulesztest,csak legyen ott...:)de mint mondtam en biztos nem mennek gyongyosre.hatvanbsn nsgyon sok fejleszes modernizacio tortenik folyamatodan,gyongyos eleg lepusztult,bar a szuloszobat vegul nem lattam:)amit meg tanultam a sajat pl.hogy ha van kozelben korhaz nem valasztom a messzebbit mert baj is lehet(nalam lehetett vns)szoval eger tul messze van uhogy arrol nem tudok semmit:)

2014. nov. 17. 20:39
Bocsi: miért volt császár? Mert ahogy látom most természetes szülésre készülsz. Ennek tényleg utána kell járni, hogy hol "támogatják" a sima szülést császár után, mert tényleg van olyan hely, ahol kapásból rámondják, hogy császár után csak császár lehet.
7. Luca81 (válaszként erre: 6. - Zelka31)
2014. nov. 17. 20:38

Köszönöm :)

Hat órás vajúdás után eltűnt a méhszáj, csak a végére arrébb ment a buksija, így muszáj volt császározni sajnos :( akkor lelkileg alig tudtam feldolgozni, de megnyugtatott az orvos, hogy 4,15 kg-os gyerkőc lévén jó volt ez így, mert lehet elakadt volna és megsérül. Aztán tavaly a 3,9 kg-osom másfél óra alatt pikk-pakk előbújt :)

Neked miért volt/lesz császár?

6. Zelka31 (válaszként erre: 3. - Luca81)
2014. nov. 17. 12:30
Gratulálok! Az első babánál miért volt császár?
2014. nov. 17. 12:30
Mondjuk 2-2,5 év korkülönbség esetén.
4. szenasie (válaszként erre: 2. - Zelka31)
2014. nov. 16. 20:18
mennyivel császár után? nekem császár volt mind2őm, de komplikációk voltak a másodiknál (17hó különbség)mi meghaltunk volna ha rendesen szülök :(
2014. nov. 16. 19:58
GYŐR :) Na viccet félretéve, nem tudom... de én tavaly Győrben szültem császár után simán másfél óra alatt :)
2014. nov. 16. 19:34

Sziasztok!


Császár utáni természetes szüléshez melyik kórházat (akár orvost és/vagy szülésznőt is) ajánlanátok? Hatvan, Eger vagy Gyöngyös a jobb?


Köszi!

2014. nov. 16. 19:33
Császár utáni szülés... Hatvan, Eger vagy Gyöngyös?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook