Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Császár után simán szülni fórum

Császár után simán szülni (beszélgetős fórum)


2011. máj. 27. 17:42

Sziasztok!

Nekem a második gyerek volt császár, rossz fejtartás miatt, utána még kettőt szültem spontán szüléssel, rendes hüvelyi úton.Nagyon rendes és figyelmes dokinál.Más kórházakban rögtön császárt ígértek, ő meghallgatta a kérésemet, hogy azért én szívesen próbálkoznék rendes szüléssel. Nem ígérte biztosan sem ezt, sem azt... Azt mondta, hogy meglátjuk, ha a körülmények úgy hozzák és ennyire szeretném, meg lehet próbálni a rendes szülést. Azt nyomatékosította, hogy ha baj van, akkor ő dönt. Elfogadtam,és milyen jól tettem! ő Kistarcsán a Flór Ferenc kórházban dolgozik és Dr. Szentágotai Ferenc a neve. Rendkívül hálás vagyok neki, azóta is. Végig biztatott, kedves volt,kifejezetten szép volt vele a szülés.

Mindenkinek ilyen szép élményt kivánok!

2011. ápr. 16. 20:59
Úgy legyen, pont 2 év lesz.
6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Kittidora)
2011. ápr. 16. 20:36
Egyszerű esetekben szülhet simán, ha jól tudom, császár után 1,5-2 évvel.
2011. ápr. 16. 20:20
Nyilván,nem mindegy.AZ egyszerü esetekre vagyok kiváncsi.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Kittidora)
2011. ápr. 16. 06:29
Az sem mindegy, ki miért szült császárral.
2011. ápr. 16. 05:44
igaz itt is orvosa válogatja. ő jó orvost fogott ki ebből a szempontból
2011. ápr. 16. 05:43
kecskeméten nem én hanem a szobatársam :) az előző szülése ikres volt és ezért császár, de most megszült simán és nem volt gond (6hete)
2011. ápr. 15. 20:12
Olyan nöket keresek ,akik cegléden,császár után simán szültek,itt helyileg.Ez lenne a legfontossabb,de persze,olyanok tapasztalatait is örömmel fogadom,akiknek máshol sikerült.Kinél szültetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook