Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Császár után normális az ilyen menstruáció? fórum

Császár után normális az ilyen menstruáció? (tudásbázis kérdés)

2018. okt. 4. 23:16
Sziasztok! Hátha valakinek volt hasonló.. A lényeg, hogy 2,5 éve volt császárom és azóta amikor megjön a menstruációm 7 napig a szokásos utána még több mint egy hétig barnás vmi. Szóval fél hónap így tellik el. Természetesen elmentem dokihoz. Ő javasolt egy egészségügyi kaparást. Ez tavaly megtörtént, semmi változás. Most megnézte az ultrahangot és látott vmit, azt mondta, hogy valószínű nem forrt össze egy heg a méhemen, ami feltellik és lassan ürül csak ki. A legjobb megoldás lenne a lakoroszkópia, de azt mondta a dr. Úr, hogy olyat nem csinálnak még.A méhemet nem szeretném kivetetni. Újabb császármetszést is kihagynám. Mit tanácsoltok?
17. rekuczy (válaszként erre: 16. - Nagymaya)
2012. dec. 21. 13:18
Koszi a kerdest nem voltam orvosnal :) nem is hivtam meg vartam es most mar ugy tunik jol tettem mert a tegnap ota mulo felbe van ugy nez ki a 2 evi hgormon bolondsagok es a 3 terheseg most egyszere neki allt rendesen tisztulni. Valoszinunek tartom ahogy ereztem hogy a mehem nincs teljesen visszahuzodva es az meg most tisztult. Ugy gondoltam hogy nem vagyok roszul akkor plusz penzt nemkoltok orvosra. Koszonom hogy biztatatok. :)
2012. dec. 20. 22:16

Rekuczy!

Mi újság? Voltál dokinál? Hogy vagy?

15. Szabokisandi (válaszként erre: 13. - Rekuczy)
2012. dec. 16. 23:36
Mindenképpen hívd fel,aztán majd eldönti, hogy mi legyen. Ha egyedül vagy a kicsivel és rosszul leszel, akkor nincs aki segítsen. Előzd meg a bajt!
14. evid (válaszként erre: 13. - Rekuczy)
2012. dec. 16. 22:15
Na igen, meg fogytam is. Azért mindenképp hívd fel holnap a dokid! Mondjuk fekvőbeteg én sem voltam, ráadásul egyedül voltam itthon a lányommal, szóval nem is hagyhattam el magam, de nem voltam erőm csúcsán, az tény.
13. rekuczy (válaszként erre: 12. - Evid)
2012. dec. 16. 21:34
de jo hogy ezt irtad nem vagyok roszul jol birom magamat nem vagyok feher hatha akkor neki enyi tisztulasra van szuksegem ma is a 4,5 kg lanyomat 3 oran keresztul kenguruba cipeltem ha gyenge volnek nem tudtam volna csinalni. Akkor gondolom nalam minden rendbe van csak azert verzek ennyit hogy a plusz kiloim lemenjenek :D
12. evid (válaszként erre: 11. - Rekuczy)
2012. dec. 16. 21:01
Én gyenge voltam és falfehér, és nagyon megijedtem, mert addig gondolni nem mertem volna, hogy ilyen létezik. Tinikoromban volt, hogy egy hónapon keresztül menstruáltam, de az teljesen más volt. Most szabályosan dőlt belőlem egész nap. Először én is hívtam a dokinak, aztán mondta, hogy azonnal menjek le hozzá, majd megállapította, hogy ilyet még nem látott, pedig nem mai gyerek.
2012. dec. 16. 20:35
Akinek volt ilyen bo verzese es baj volt azok roszul voltak volt valami tunet? Mert nekemsemmi bajom nincs ezert remenykedek hogynekem valamiert tobbet kell tisztuljon
2012. dec. 16. 20:16
koszi hogy irtatok holnap felhivom az orvosomat ma mar nem tudom keso van es vasarnap
2012. dec. 16. 20:15
Én nem császárral szültem,de a 3.után másfél hónapig véreztem.És elég durván,nagyon sokat pihentem,mert állandóan fáradt voltam,de azért nézesd meg magad.
8. evid
2012. dec. 16. 20:08
Én is így voltam, menj el orvoshoz! Én csak 2 napig vártam, belölem szabályosan ömlött a vér. Akkor azt mondta, lehet nem jól tisztították ki a méhem, azért vérzek ennyire. Végül sikerült elállítani,injekciókat kaptam,nem kellett mennem "kaparásra".
7. Anika70 (válaszként erre: 1. - Rekuczy)
2012. dec. 16. 19:48

Azonnal menj orvoshoz! Ez nem normális állapot.


Én is császárral szültem, a havi azóta is sokkal-sokkal erősebb,mint azelőtt, de 2-3 nap után már nem olyan vészes.

6. Mariann63 (válaszként erre: 5. - Rekuczy)
2012. dec. 16. 19:43
Nekem is császárom volt, 6 hét múlva megjött, de csak normális mennyiségben.És az elején se normális ennyi tisztulás, amiről írtál.Borotvaélen táncolsz.:(
2012. dec. 16. 19:32
koszi a valaszokat meg egy kicsit varnek mas varosba kell menjek ugyeletre is es nem akarom rangatni a kicsit
2012. dec. 16. 19:32
Nekem csak 8 hónapos korukban kezdődött újra a menzeszem, igaz, én szoptattam sokáig. Három császár után. Mindenképp menj orvoshoz, nincs mire várni.
3. nagymaya (válaszként erre: 1. - Rekuczy)
2012. dec. 16. 19:27
Azonnal irány a doki. Minél hamarabb. Akár már most is, ha más nem, ügyeletre a kórházba. Nem akarlak ijesztgetni, de nagyon (akár élet-)veszélyes lehet az ilyen nagyfokú, sokáig tartó vérzés. Nem szabad várni, hogy majd csak elmúlik.
2. Mariann63 (válaszként erre: 1. - Rekuczy)
2012. dec. 16. 19:12
Sürgősen menj el a dokidhoz, ez nem játék.:((
2012. dec. 16. 19:03
Sziasztok 2. csaszaromon vagyok tul 6 hetig tisztultam 5 nap szunet es azota megjott a havim 5 verzes nelkuli nap utan mar 11 napja nagyon verzek de a hangsuly a nagyon van. A tavally nem vereztem ennyit es ennyi ideig. Valaki volt meg igy? Mert nem tunik nekem ez termeszetesnek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook